Біля метро "Дніпро" не спинятимуться автобуси

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 17:31

Через будівництво транспортної розв'язки біля станції метро "Дніпро", з 21-го липня там не спиняттметься автобус №51, що йде в напрямку "Червоний хутір", - попереджає прес-служба мерії.

Там... Читати повністю

Автобус з Німеччини не доїхав до Києва - 1 смерть

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 16:55

Вдень у Рівненській області перекунувся автобус «Неоплан», який повертався з Німеччини до Києва, - про це "Свідомо" дізналося в прес-службі Міністертсва надзвичайних справ.

Авар... Читати повністю

Затримали колишнього головного по санаторіях

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 16:31

Правоохоронці затримали за підозрою у замаху на розтрату майна санаторію "Курпати" в Криму колишнього голову правління "Укрпрофоздоровниці", повідомляє УНІАН.

"Затримано в Києві 19 липня, д... Читати повністю

Тимошенко запитує у людей - що робити на суді

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 16:25

Зі свого блогу на Twitter Юлія Тимошенко питає у людей поради, що робити на завтрашньому суді.

"Завтра знову судилище.Адвокати встигли ознайомитись за 3 доби з двома томами з 16-ти. Вони д... Читати повністю

В парку на Федорова з'являться нові лавочки

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 16:16

Завтра, 22-го липня о півдні у парку "Поліцейський садочок", що на перетині Червоноармійської та Федорова з'являться 20 нових авторських лавочок, - Читати повністю

Парк "Київська Русь" подарує свято на цих вихідних

Софія Кущ, Свiдомо, 21 липня 2011р. 15:49

23 та 24 липня у парку "Київська Русь" буде... Читати повністю

Київські поліклініки перенавантажені на третину

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 15:47

Київські поліклініки працюють на 130-140% своєї потужності. Столиці їх просто бракує, особливо це стосується спальних районів, - заявляє начальник управління охорони здоров`я Віталій Мохорев.

... Читати повністю

Каналізаційні відходи перетворять на добрива

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 21 липня 2011р. 15:38

На Бортницькій станції аерації розпочала роботу установка з переробки мулу від каналізаційних осадів у якісний мул, що можна використовувати для добрив чи утилізації. Станція, яка потребувала ремон... Читати повністю

Грабіжника видав жіночий аксесуар

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 15:34

Вранці співробітники Державної служби охорони затримали грабіжника, якого видав жіночий аксесуар. Правоохоронці просто патрулювали свою ділянку, як помітили хлопця, який біг у руках і у руках трима... Читати повністю

Академії агронаук повернули будинок на 127 мл

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 15:23

Господарським суд вирішив повернути у власність Національній академії аграрних наук будинок на Суворова, 9 площею майже 5 тисяч квадратних метрів і вартістю - 127 мільйонів гривень, - повідомляє пр... Читати повністю

В суботу приходьте за дармовою кавою на Майдан

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 13:46

В суботу, 23 липня, на Майдані Незалежності встановлять найбільшу в Україні чашку кави.

Її об'єм - 60 літрів. Готуватимуть американо цілу годину.

Організатор дійства - мережа кафе C... Читати повністю

Гості Євро йтимуть у метро за Інтернетом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 13:28

Столичне метро уряд планує обладнати мобільним інтернетом до Євро-2012.

На це уряд вилілив 224,5 мільйони гривень.

В планах - не тільки поліпшити зв'язок в метро, який можна викорис... Читати повністю

Табачник взявся за ще одну електронну базу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 13:04

Уряд дозволив Міносвіти почати створювати Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Згідно постанови, це... Читати повністю

Організатор отруйної вечері Ющенка вже в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 12:38

Виконуючий обов`язки генпрокурора Ренат Кузьмін підтвердив, що колишній перший заступник голови СБУ Володимир Сацюк перебуває в Україні.

Читати повністю

На Оболоні чоловік покусав журналістку в ліфті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 12:19

У середу, 20 липня, близкьо 3-ї ранку в ліфті одного з будинків на Оболоні чоловік покусав жінку в кабіні ліфта.

Жінка виявилася журналісткою, щоправда міліція не повідомила про місце її ро... Читати повністю