Мерія обіцяє новий дитсадок на Троєщині до 24.08

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 12:15

Мерія обіцяє відкрити новий дитячий садочок у 24-му мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина на Лисківській до Дня Незалежності.

Садочок, за повідомленням мерії, має три повер... Читати повністю

Хочеш до Європи - краще щепись від кору

Маша Землянська, Свiдомо, 21 липня 2011р. 11:51

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує усім, хто їхатиме до Європи зробити щеплення від кору. Там зараз спалах гострої інфекційної хвороби, - повідомляє ВООЗ.

За їхніми даними, з... Читати повністю

Залізниця продовжить безкоштовно возити сиріт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 11:40

Укрзалізниця продовжить в цьому році возити дітей-сиріт та дітей-інвалідів безкоштовно.

За повідомленням прес-служби компанії, акція ця почалася ще у 2000 році і було вирішено продовжити її... Читати повністю

Дорожники "роздягнули" Червоноармійську

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 11:36

Автодорожники на Червоноармійській, між станціями метро "Льва Толстого" і "Олімпійська" знімають стару гранітну бруківку.

За повідомленням Київавтодору, це не значить, що історичні камінці... Читати повністю

Зварювальник постраждав від бензобаку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 11:01

У середу, 20 липня о третій годині дня на одній з автобаз в Дарницькому районі загорівся автомобіль "МАН".

За повідомленням МНСників, загорянн... Читати повністю

Скутеристи вбили пару на човні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 10:09

За Києвом, на Дніпрі, біля Жукова острова, хлопці на водному скутері врізалися у човен.

За повідомленням Сегодня, човнярі Євген Савченко і Світлана Дро... Читати повністю

На День хрещення Русі столицю запалить Ваєнга

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 9:37

В День хрещення Русі - 28 липня - на Співочому полі буде великий концерт.

Хедлайнер - російська співачка Олена Ваєнга. Крім неї гратимуть С.К.А.Й і Джанго.

Початок о 18-й.

&... Читати повністю

Мінекономіки тепер буде чатитись у Фейсбуці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 липня 2011р. 9:05

Міністерство економічного розвитку і торгівлі завело свою сторінку Читати повністю

Ресторан "Мармарис"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 липня 2011р. 19:03

- Могилевич закопує гроші не в тому місці,  - подумав прокурор Іван Олександрович, пролітаючи на вишневому Infiniti повз театр Лесі Українки. Прямо над ним цього року Читати повністю

Забудовник Щекавиці хотів заграбастати 10 соток

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 17:45

Власник земельної ділянки поблизу Щекавиці мав дозвіл на десять соток землі, але будувати вирішив на 20-ти, - такі висновки роботи робочої групи київської адміністрації зі з’ясування ситуації... Читати повністю

Держлікінспекція хоче закрити аптечні кіоски

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 17:37

Державна лікарська інспекція з якості ліків разом Міністерством охорони здоров'я хочуть збільшити вимоги до продавців ліків, тим самим заборонивши аптечні кіоски, - про це заявив голова інспекції О... Читати повністю

Українська акція для білорусів

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 20 липня 2011р. 16:46

Кияни під Посольством Білорусі  влаштували акцію підтримки білорусам. Рівно о 14.00   активісти почали плескати в долоні, а о 14.15 на мобільних телефонах увімкнули пісню Віктора Цоя "Пер... Читати повністю

Працівнику посольства Грузії за побиття - справа

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 16:28

Проти працівника посольства Грузії, який 18-го липня під час громадської акції на захист грузинських фотографів з кулаками накинувся на журналіс... Читати повністю

Волгу триматимуть в СІЗО мінімум два місяці

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 15:13

Печерський районний суд вирішив тримати Василя Волгу під вартою два місяці, - про це "Свідомо" повідомила прес-служба Генеральної прокуратури.

Затримали Волгу вчора, 19-го липня за підозрою... Читати повністю

Поруч з Десятинкою влаштували парковку

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2011р. 15:08

Під заповідною зоною Старокиївської гори, на якій знаходятьсяч залишки Десятинної церкви, паркуються машини. Депутат фракції «БЮТ» у Київраді та голова комісії з питань культури та тури... Читати повністю