Після ремонту мало не залишились без дому

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 12:03

У Солом’янському районі виникло загорання на даху триповерхового житлового будинку за годину після того, як його мешканці закінчили електрозварювальні роботи - повідомляє МНС. 

П... Читати повністю

В Мамаєвій Слободі святкують"Ніч на Івана Купала"

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 11:53

У козацькому селищі «Мамаєва Слобода» сьогодні ввечері відбудеться квест «Ніч на Івана Купала – пошук козацького скарбу" - повідомляє прес-служба мерії.

Козацьке сел... Читати повністю

Перекривають рух на Ігорівській та Братській

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 10:49

У зв’язку з ремонтом Набережно-Хрещатицької в межах Поштової площі з 7 липня закривається рух громадського транспорту на вулицях Ігорівська та Братська - Читати повністю

Заборонили купатися на 4 пляжах

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 10:45

У Києві заборонили купатися на пляжах «Чорторий» у парку Дружби Народів, «Тельбін», «Райдужний» і «Центральний» на Трухановому. Після замірів води в... Читати повністю

До Євро 2012 відбирають кандидатів на співбесідах

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 10:39

З початку липня розпочалися співбесіди кандидатів у волонтери Приймаючого міста Києва - повідомляє прес-служба мерії. 
Відбиратимуть волонтерів фахівці науково-методичного центру практичн... Читати повністю

Тимошенко прибула на продовження суду

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 10:23

Юлія Тимошенко прибула на продовження судового засідання - повідомляє "5 канал". 

Біля стін суду екс-прем'єр звернулася до журналістів і прокоментувала те, їй "шиють" ще одну криміналь... Читати повністю

Проводяться безкоштовні екскурсії для іноземців

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 9:56

Біля будинку Головпоштамту на Хрещатику двічі на день з'являється синій прапорець "Free tours", звідки о 12.00 і 16.00 стартують безкоштовні оглядові екскурсії для іноземних туристів - Читати повністю

Перші дні вступу до ВНЗ – вже є махінації

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 липня 2011р. 9:46

Перший тиждень вступу до вищих навчальних закладів не обійшовся без махінацій.

Знайти їх «Свідомо» вдалося за допомогою системи &... Читати повністю

Сьогодні сплетуть найбільший купальський вінок

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 9:20

Сьогодні з 18.00 в селі Проців Бориспільського району святкуватимуть з нагоди Івана Купала. Про це повідомляє прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

Усі бажаючі матиму... Читати повністю

Маршрутка врізалася у причеп та Таврію

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 9:16

На Столичному шосе трапилась автопригода - зіткнулися маршрутний автобус Богдан, легковик Таврія та причеп - Читати повністю

Усі фарби монітору-відкрилась виставка Олексія Сая

Софія Кущ, Свiдомо, 5 липня 2011р. 23:22

"Йдеш на виствку? - А що там: живопис чи скульптура?" "Ані те, ані інше" - відповідаю і починаю  напружуватись, щоб якомога вдаліше пояснити ЯК називається та техніка, у якій вже не перший рік... Читати повністю

СБУ порушила справу проти уряду Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 липня 2011р. 18:42

Служба безпеки порушила кримінальну справу проти чиновників колишнього уряду - Кабміну Юлії Тимошенко та енергетичних компанцій, - Читати повністю

Вісьмох з Київенерго звільнили за корупцію

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 липня 2011р. 17:24

За півроку вісім працівників ПАТ "Київенерго" звільнили за зловживання службовим становищем, - повідомляє їх прес-служба.

"Упродовж січня-червня 2011 року дирекція безпеки ПАТ «КИЇВЕН... Читати повністю

Екскаватори з Щекавиці поїхали

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 липня 2011р. 16:47

Роботи на горі Щекавиця вже припинені, і тепер розпочнуться пошуки могили князя Олега, - повідомляє голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригінець, який сьогодні... Читати повністю

Ющенко кличуть в суд за героїзацію УПА