Міська влада в суді захищає будову під Софією

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 18:50

На засіданні Апеляційного адміністративного суду влада міста доклала максимум зусиль, щоб землі охоронної зони ансамблю споруд собору Софія Київська не були внесені до державного земельного кадастр... Читати повністю

Поки їде швидка - помирає по 6-8 киян

Маша Землянська, Свiдомо, 6 липня 2011р. 18:08

Щодня від шести до восьми киян помирають, так і не дочекавшись приїзду швидкої медичної допомоги, - заявляє головний лікар київської швидкої Анатолій Вершигора Читати повністю

14 липня Київрада спробує "роздерибанити" землі

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 18:00

90% питань сесії Київради, яка відбудеться 14 липня – земельні питання. Про це повідомила лідер фракції «БЮТ-Батьківщина» у міській раді Тетяна Меліхова. Мова йде про майже&n... Читати повністю

Суддя Тимошенко вирішив звернутись до прокуратури

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 17:30

Суддя Родіон Кірєєв у справі екс-прем'єрки Юлії Тимошенко вирішив направити до Генпрокуратури матеріали стосовно подій, які відбувались у суді.

"Суд, враховуючи те, що сьогодні чинились дії... Читати повністю

Екологи:джипи з сином Януковича минули заповідник

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 16:48

Екологічні активісти в цілому задоволені тим, як відбуваються перегони по бездоріжжю UkraineTrophy2011: організатори відмовилися від проїзду заповідниками, а водії під час проїзду намагалися дотрим... Читати повністю

Больше трёх лет? Так мало ждали!

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 15:54

7 июля 2011 года в 14.00 состоится очередное заседание Шевченковского районного суда Киева по адресу ул. Смирнова-Ласточкина 10Б (судья Крав... Читати повністю

Юлію Тимошенко виганяють з суду

Diana , (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 15:43

Щойно суд виніс рішення про видалення Юлії Тимошенко із зали засідання. Причиною стали образи на адресу суду, зокрема екс-прем’єр назвала суддю Кірєєва «нелюдом». 

Пі... Читати повністю

Україна ЮНЕСКО: в нас все добре з забудовою Софії

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 15:29

Офіційна делегація ЮНЕСКО від України, яка поїхала на 35 сесію Комітету Всесвітньої Спадщини в Парижі, що проходила 19-29 червня, у своїй доповіді розповіла, що в Україні все добре з історичними па... Читати повністю

Золотих медалістів знову побільшало

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 липня 2011р. 14:44

Випускників шкіл, що закінчили навчання із золотою медаллю цьогоріч знову побільшало.

Так, якщо 2009-го таких було 7 тисяч, 2010-го - 10,8 тисяч, то цьогоріч їх 11 364 тисячі. Це при тому,... Читати повністю

По Борщагівській вулиці машини пливуть (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 6 липня 2011р. 14:40

Злива затопила вулицю Борщагівську та Індустріальний міст, що фактично з’єднує Борщагівку з центром. Машини там зараз не їдуть - а просто пливуть. Вода дісталася і на тротуар, і на трамвайні... Читати повністю

Активісти проти забудов кличуть ШОКувати

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 липня 2011р. 14:23

Активісти громадських організацій, що виступають проти варварвської забудови Києва: "КУПР", "Кияни, об’єднуємось", "Форум порятунку Києва", "Я - Киянин", "Порядок і Достаток" - пропонують с... Читати повністю

Попова просять повністю заборонити куріння в кафе

Маша Землянська, Свiдомо, 6 липня 2011р. 14:13

Громадський проект «Київ без тютюнового диму» просить голову київміськадміністрації Олександра Попова повністю заборонити куріння в кафе, ресторанах та барах.

Лист з проханн... Читати повністю

СБУ допитувало працівників "Тюрми на Лонцького"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 липня 2011р. 13:40

У вівторок, 5 липня, Служба безпеки проводила допит працівників меморіального музею «Тюрма на Лонцького», де раніше проводили допити КГБшники.

За повідомленням Центру дослідженн... Читати повністю

Тест здібностей для учнів запустять у жовтні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 липня 2011р. 13:33

Ідею експерта з тестування, академіка Академії педагогічних наук Олександра Ляшенко - тестування здібностей для учнів - запустять вже у жовтні.

Поки що це буде тільки апробація. За пов... Читати повністю

«Дніпровські вежі» обікрали на 28 мільйонів

Софія Кущ, Свiдомо, 6 липня 2011р. 13:19

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти «УкрАзіаБуд» за привласнення коштів з бюджету. Вони мали витрачатись на житловий комплекс «Дніпровські вежі» для в... Читати повністю