Дітей війни та чорнобильців позбавили соцгарантій

Софія Кущ, Свiдомо, 5 липня 2011р. 9:00

У законі "Про внесення змін до Державного бюджету України на 2011 рік", ініційований регіоналом Петром Мельником, є пункти, що, фактично, позбавляють дітей війни та чорнобильців багатьох соціа... Читати повністю

На Оболоні зруйнували хрест майбутнього храму

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 19:00

На вихідних на Оболоні невідомі знищили - порізали на шматки хрест, який 1-го липня встановили і освятили на будмайданчику майбутнього храму Святого Франциска, - Читати повністю

Під Києвом знешкодили бомбу

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 18:43

Під Києвом у бучанському торговому центрі правоохоронці знешкодили бомбу, вибуховий пристрій знайов охоронець закладу, - Читати повністю

Активіст: За Щекавицю погрожують розправою

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 18:29

Активістам громадської організації "Збережи старий Київ", що зібралися біля легендарної гори Щекавиці, щоб зупинити варварську забудову, погрожують фізичною розправою, - повідомив "Свідомо" Ігор Лу... Читати повністю

Як я була стриптизеркою

Дослідник Міста, (вiд читачiв), 4 липня 2011р. 18:17

- І уяви, вона мені каже: я краще буду працювати з інтимом, ніж танцювати повний стрип. Уявляєш? Так це ти собі роздяглася – і вільна. А як завезуть кудись... – білявка, яка називає себ... Читати повністю

Бригінець:Завтра на Щекавиці будівництва не буде

В'ячеслав Богуславський, (вiд читачiв), 4 липня 2011р. 17:43

Олександр Бригінець запевняє, що вже завтра, 5 липня о 14.00 руйнівники Щекавиці отримують припис про припинення будівельно-земляних робіт – про це «Свідомо» повідомив сам депутат... Читати повністю

Вночі авто розвалилося навпіл – 1 померлий

В'ячеслав Богуславський, (вiд читачiв), 4 липня 2011р. 17:19

Вночі на вулиці Маршала Гречка сталася  аварія. Автомобіль злетів з дороги, вдарився в освітлювальну опору, розвалився навпіл та сунувся ще кілька метрів вперед – повідомляє Читати повністю

Прокуратура порушила по "Сяйву" справу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 17:04

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом незаконного відчуження Шевченківською райрадою у вересні 2009 року книжкового магазину «Сяйво».

За повідомленням прокурат... Читати повністю

Метро залишиться по дві гривні

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 17:03

Вартість проїзду у київському метро змінювати не буде – так і залишиться по дві гривні, - обіцяє прес-служба столичної мерії.

«Я категорично запевняю, що сьогодні Київська міськ... Читати повністю

Працівників Київенерго спіймали на хабарі

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 16:53

Київські міліціонери спіймали «на гарячому» двох працівників Київенерго, - повідомляє прес-служба міліції.

Як з’ясувалося, ті вимагали та власне і отримали дві тисячі грив... Читати повністю

Мерія розповіла якими будуть парки

В'ячеслав Богуславський, (вiд читачiв), 4 липня 2011р. 16:47

Київська влада обіцяє облаштувати понад 20 зелених зон міста, – про такі плани «Свідомо» повідомили  в мерії.  

Згідно заяви буде облаштована територія біля бібл... Читати повністю

Попов звільнив головного з торгівлі - не справився

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 16:41

Голова київської адміністрації Олександр Попов звільнив начальника управління внутрішньої торгівлі й побутового обслуговування Ігоря Шовкуна, - повідомляє прес-служба мерії.

За словами Попо... Читати повністю

Kievpress: киян годують «чорнобильською» чорницею

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 16:21

Газета Kievpress перевірила на радіоактивність чорницю, куплену біля ме... Читати повністю

Двох підозрюваних у смаженні яєчні відпустили

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 16:14

Сьогодні на підписку про невиїзд відпустили двох підозрюваних у смаженні яєчні на Вічному вогні. 

Нагадаємо, це прес-секретар В... Читати повністю

Полікувати зуби можна безкоштовно

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 15:51

«Київська міська стоматологічна поліклініка» надає допомогу соціально-незахищеним верствам населення - повідомляєЧитати повністю