Перша виставка в під'їзді: Юля Гушул

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 10:50

 

Юля Гушул

-    Для мене життя – це мистецтво, а мистецтво – це життя. Не більше не менше. Вони між собою вже... Читати повністю

Печерський суд продовжує розгляд справи Тимошенко

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 10:28

О 10 ранку почалося чергове слухання у справі Юлії Тимошенко.

Лідерка БЮТу прибула на засідання зі своїм захисником Миколою Титаренко. Нагадаємо, вчора суд відмовив захисту екс-прем'єра про... Читати повністю

До початку Євро 2012 "Виставковий центр" добудують

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 10:22

Київський метрополітен має намір встигнути прокласти нову гілку метро у напрямку "Виставковий центр" до початку Чемпіонату Європи з футболу - повідомляє прес-служба мерії. Як відомо, адміністрація... Читати повністю

Штрафи за залишене у лісі сміття зросли утричі

Маша Землянська, Свiдомо, 7 липня 2011р. 10:00

Віктор Янукович підписав закон, тому тепер залишені у лісах об’їдки, пляшки та інше сміття коштуватиме дорожче. Якщо раніше максималь... Читати повністю

Янукович їздить по Києву - затори

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 8:50

Сьогодні президент здійснить робочу поїздку по Києву - повідомляє прес-служба КМДА.

Глава держави ознайомиться з забезпечення житлом малозахищених та будівництвом та доступного житла,.... Читати повністю

Сотня юношей проводит ночь на Ивана Купалы под ВР

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 23:56

Под ВР ночью аврально монтируют сцену для митинга в поддержку пенсионной реформы Тигипко.

Первая сотня юношей уже прибыла под ВР для участия в завтрашнем митинге.

 

&nb... Читати повністю

Ресторан "Рес Топ"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 липня 2011р. 18:59

«Відмови не приймаються. У мене теж купа справ, але ж 15 років! І часу мало. Треба обговорити і вирішити, а так як ти цього не вміє ніхто».

Слідчому Івану Олександровичу нічого... Читати повністю

Міська влада в суді захищає будову під Софією

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 18:50

На засіданні Апеляційного адміністративного суду влада міста доклала максимум зусиль, щоб землі охоронної зони ансамблю споруд собору Софія Київська не були внесені до державного земельного кадастр... Читати повністю

Поки їде швидка - помирає по 6-8 киян

Маша Землянська, Свiдомо, 6 липня 2011р. 18:08

Щодня від шести до восьми киян помирають, так і не дочекавшись приїзду швидкої медичної допомоги, - заявляє головний лікар київської швидкої Анатолій Вершигора Читати повністю

14 липня Київрада спробує "роздерибанити" землі

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 18:00

90% питань сесії Київради, яка відбудеться 14 липня – земельні питання. Про це повідомила лідер фракції «БЮТ-Батьківщина» у міській раді Тетяна Меліхова. Мова йде про майже&n... Читати повністю

Суддя Тимошенко вирішив звернутись до прокуратури

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 17:30

Суддя Родіон Кірєєв у справі екс-прем'єрки Юлії Тимошенко вирішив направити до Генпрокуратури матеріали стосовно подій, які відбувались у суді.

"Суд, враховуючи те, що сьогодні чинились дії... Читати повністю

Екологи:джипи з сином Януковича минули заповідник

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 16:48

Екологічні активісти в цілому задоволені тим, як відбуваються перегони по бездоріжжю UkraineTrophy2011: організатори відмовилися від проїзду заповідниками, а водії під час проїзду намагалися дотрим... Читати повністю

Больше трёх лет? Так мало ждали!

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 15:54

7 июля 2011 года в 14.00 состоится очередное заседание Шевченковского районного суда Киева по адресу ул. Смирнова-Ласточкина 10Б (судья Крав... Читати повністю

Юлію Тимошенко виганяють з суду

Diana , (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 15:43

Щойно суд виніс рішення про видалення Юлії Тимошенко із зали засідання. Причиною стали образи на адресу суду, зокрема екс-прем’єр назвала суддю Кірєєва «нелюдом». 

Пі... Читати повністю

Україна ЮНЕСКО: в нас все добре з забудовою Софії

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 15:29

Офіційна делегація ЮНЕСКО від України, яка поїхала на 35 сесію Комітету Всесвітньої Спадщини в Парижі, що проходила 19-29 червня, у своїй доповіді розповіла, що в Україні все добре з історичними па... Читати повністю