Вісьмох з Київенерго звільнили за корупцію

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 липня 2011р. 17:24

За півроку вісім працівників ПАТ "Київенерго" звільнили за зловживання службовим становищем, - повідомляє їх прес-служба.

"Упродовж січня-червня 2011 року дирекція безпеки ПАТ «КИЇВЕН... Читати повністю

Екскаватори з Щекавиці поїхали

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 липня 2011р. 16:47

Роботи на горі Щекавиця вже припинені, і тепер розпочнуться пошуки могили князя Олега, - повідомляє голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригінець, який сьогодні... Читати повністю

Ющенко кличуть в суд за героїзацію УПА

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 липня 2011р. 16:12

Суд долучив екс-президента Віктора Ющенка третьою особою на стороні відповідача у справі скасування указу, яким воїнів Організації українських націоналістів (ОУН) і Української повстанської ар... Читати повністю

В які університети краще не вступати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 липня 2011р. 15:41

«Закінчила філію Міжрегіональної академії управління персоналом ще у 2006 році. Досі диплом не дали… Працюю юристом, але диплом конче необхідний. Думала судитися, але, мабуть, собі дор... Читати повністю

Новини мистецтва

Софія Кущ, Свiдомо, 5 липня 2011р. 14:59

Розкажемо найцікавіше про художників і їхнє життя, новини життя мистецтва і нові арт-проекти. у Києві і світі. 

Читати повністю

Макаренка та Шепітька суд звільнив з-під варти

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 липня 2011р. 14:20

Апеляційний суд звільнив з-під варти екс-чиновників Тимошенко - колишнього голову Державної митної служби Анатолія Макаренка та екс-начальника відділу Київської регіональної митниці Тарас... Читати повністю

Електронний вступ до вишів продовжує "глючити"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 липня 2011р. 13:18

З моменту початку вступної кампанії вже пройшло 5 днів, а експеримент Міносвіти - Електронний вступ - продовжує "глючити" і працювати з постійними перебоями.

Так, в Інтернеті Читати повністю

Авто розвалилося навпіл - загинуло двоє

Софія Кущ, Свiдомо, 5 липня 2011р. 12:53

На вулиці Маршала Гречка в автокатастрофі загинуло двоє людей - повідомл... Читати повністю

МОН запевняє - підручники для шкіл вже друкуються

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 липня 2011р. 12:13

Міносвіти запевняє - підручники для 11-класів, які цьогоріч мають оновитися повністю, вже друкуються.

Так, Міносвіти заявляє про видрук у повному обсязі підручників з української мови і сві... Читати повністю

"Епіцентр" оштрафували на 15 тисяч за брехню

Софія Кущ, Свiдомо, 5 липня 2011р. 12:01

Антимонопольний комітет оштрафував мережу будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" - за поширення інформації, що вводить в оману - повідомляє ЛігаБізнесІнформЧитати повністю

Дитина застрягла у погоні за котом

Софія Кущ, Свiдомо, 5 липня 2011р. 11:54

10-річний Ігор, який грався у дворі будинку на проспекті Тимошенка 12, обрав собі в компанію вуличного кота, та кіт не надто зрадів цьому...

Кіт швидко втік у напрямку підвального приміщенн... Читати повністю

Скільки коштує одружитися у Центральному РАГСі

Софія Кущ, Свiдомо, 5 липня 2011р. 11:30

Мінюст затверрдило розцінки Центрального РАГСу.

Повний обряд коштує 260 гривень, скорочений - 108. Любителям виїзних церемоній доведеться викласти 390 гривень, це без транспортних витрат. А... Читати повністю

Київрада ще більше затягнула нас в борги

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 липня 2011р. 11:01

На позачерговому засідання сесії депутати Київради затвердили взяття кредиту для міста в 300 мільйонів доларів. Це вони зробили, аби погасити попередній борг в 200 мільйонів доларів, термін оплати... Читати повністю

На "міст Кирпи" додатково витратять 390 мільйонів