Бригінець:Завтра на Щекавиці будівництва не буде

В'ячеслав Богуславський, (вiд читачiв), 4 липня 2011р. 17:43

Олександр Бригінець запевняє, що вже завтра, 5 липня о 14.00 руйнівники Щекавиці отримують припис про припинення будівельно-земляних робіт – про це «Свідомо» повідомив сам депутат... Читати повністю

Вночі авто розвалилося навпіл – 1 померлий

В'ячеслав Богуславський, (вiд читачiв), 4 липня 2011р. 17:19

Вночі на вулиці Маршала Гречка сталася  аварія. Автомобіль злетів з дороги, вдарився в освітлювальну опору, розвалився навпіл та сунувся ще кілька метрів вперед – повідомляє Читати повністю

Прокуратура порушила по "Сяйву" справу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 17:04

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом незаконного відчуження Шевченківською райрадою у вересні 2009 року книжкового магазину «Сяйво».

За повідомленням прокурат... Читати повністю

Метро залишиться по дві гривні

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 17:03

Вартість проїзду у київському метро змінювати не буде – так і залишиться по дві гривні, - обіцяє прес-служба столичної мерії.

«Я категорично запевняю, що сьогодні Київська міськ... Читати повністю

Працівників Київенерго спіймали на хабарі

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 16:53

Київські міліціонери спіймали «на гарячому» двох працівників Київенерго, - повідомляє прес-служба міліції.

Як з’ясувалося, ті вимагали та власне і отримали дві тисячі грив... Читати повністю

Мерія розповіла якими будуть парки

В'ячеслав Богуславський, (вiд читачiв), 4 липня 2011р. 16:47

Київська влада обіцяє облаштувати понад 20 зелених зон міста, – про такі плани «Свідомо» повідомили  в мерії.  

Згідно заяви буде облаштована територія біля бібл... Читати повністю

Попов звільнив головного з торгівлі - не справився

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 16:41

Голова київської адміністрації Олександр Попов звільнив начальника управління внутрішньої торгівлі й побутового обслуговування Ігоря Шовкуна, - повідомляє прес-служба мерії.

За словами Попо... Читати повністю

Kievpress: киян годують «чорнобильською» чорницею

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 16:21

Газета Kievpress перевірила на радіоактивність чорницю, куплену біля ме... Читати повністю

Двох підозрюваних у смаженні яєчні відпустили

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 16:14

Сьогодні на підписку про невиїзд відпустили двох підозрюваних у смаженні яєчні на Вічному вогні. 

Нагадаємо, це прес-секретар В... Читати повністю

Полікувати зуби можна безкоштовно

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 15:51

«Київська міська стоматологічна поліклініка» надає допомогу соціально-незахищеним верствам населення - повідомляєЧитати повністю

Заборону реклами сигарет відклали на осінь

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 15:30

Верховна Рада зможе чи то підтримати, чи то відмінити повну заборону реклами сигарет мінімум в осени, - таке рішення прийняла погоджувальна депутатська рада після ініціативи регіанала Юрія Мірошнич... Читати повністю

В медкасі 17 тисяч киян - треба втричі більше

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 15:19

Вступний та членські внески до муніципальної лікарняної каси за півроку роботи сплатили 17 тисяч киян. Щоб каса повноцінно працювала - потрібно від 60-ти до 70-ти тисяч, - повідомляє прес-служба ме... Читати повністю

Шевроле зніс цегляну огорожу

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 13:35

На вулиці Кіквідзе побилися дві автівки: Сузікі та Шевроле-таксі. За словами свідків, швидка забрала обох водіїв - Читати повністю

"Електронний вступ" до ВНЗ вже перевантажений

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 13:32

Експеримент Міністерства освіти "Електронний вступ" до ВНЗ вже не справляється із заявами вступників і постійно глючить.

Ще в п'ятницю, 1 липня, міні... Читати повністю

50% знижки на акцію «Квартиру під охорону» від МВС

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 12:35

Державна служба охорони МВС розпочала акцію «Квартира під охорону.2011» - повідомляє прес-служба МВС.

До кінця липня кожен, хто за допомогою сучасної сигналізації побажає убезпе... Читати повністю