"Синьогору" для Януковича доремонтують глухі

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 9:17

Конкурсний комітет «Синьогора» 3 червня прийняв рішення щодо закупівлі послуг з завершення капітального ремонту на суму 21,03 мільйон гривень. Джерелом фінансування закупівлі є «с... Читати повністю

Абітурієнти четвертий день вступають наосліп

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 9:09

Абітурієнти вже четвертий день мусять вступати до університетів наосліп - не знаючи, скільки безкоштовних місць в обраному виші.

Попри те, що тиждень тому уряд Читати повністю

Активісти "помолчали" біля посольства Білорусії

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 9:04

У неділю, 3 липня, білоруські та українські громадські активісти пікетували посольство Республіки Білорусь. Вони підтримали «мовчазну акцію» протесту, яка в цей день проводиться по всій... Читати повністю

Дощі не відступлять до п`ятниці

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 липня 2011р. 14:27

Дощі, які знову насуваються на Київ після сонячного ранку, триватимуть до четверга наступного тижня, - стверджується у Читати повністю

Янукович зупинив широку амністію

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 липня 2011р. 14:11

Віктор Янукович ветував ухвалений Верховною Радою закон про амністію, що передбачав звільнення тисяч в`язнив - від підлітків та вагітних жінок до засуджених вперше за тяжкі злочини.

Проти о... Читати повністю

Джип-рейд з сином Януковича можна контролювати

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 липня 2011р. 13:44

Екологи, які занепокоєні перегоном на джипах Ukraine Trophy 2011, викладатимуть інформацію про перебіг рейду на спеціально створеному сайті - http://pryroda.in.ua/jeaping/. Про це "Свідом... Читати повністю

Архітекторів преміювали за проекти на Десятинці

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 липня 2011р. 13:18

Мерія повідомила "Свідомо" про першу премію у 15 тисяч гривень та три заохочувальних премії по 5 тисяч архітекторам, які спроектували варіанти що робити на місці Десятинної церкви. При цьому першу... Читати повністю

Двох затримано за нову яешню на Вічному вогні

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 липня 2011р. 12:58

"Свобода" оголосила про затримання прес-секретаря її київської організації Кирила Бабенцова та активіста "Чорного комітету" Богдана... Читати повністю

У неділю приходьте захищати Щекавицю

Єгор Соболєв, Свiдомо, 2 липня 2011р. 11:56

Громадська ініціатива "Збережи старий Київ" кличе у неділю, 3 липня, о 12:00 на мітинг проти знищення легендарної Щекавиці.

Гору, де розташовувалося давнєруське поселення і, як вказують зна... Читати повністю

У суботу – день Дніпра і лицарський турнір

Маша Землянська, Свiдомо, 1 липня 2011р. 16:13

2-го липня киян запрошують на день Дніпра. Святкування розпочнуться о десятій ранку на Річковому вокзалі, - повідомляє прес-служба мерії.

Отже, вже зранку о 10-ій – вітрильна регата с... Читати повністю

Прокуратура хоче почути про корупцію в своїх рядах

Маша Землянська, Свiдомо, 1 липня 2011р. 15:59

Генеральна прокуратура відкрила гарячу лінію, щоб відслідковувати корупцію в своїх рядах, - повідомляє прес-служба слідчих.

Якщо маєте свідчення про хабар чи залякування з боку органів прок... Читати повністю

У парку Дружби народів знесли незаконний паркан

Маша Землянська, Свiдомо, 1 липня 2011р. 15:53

У парку Дружби народів знесли останній паркан, який огороджував незаконно захоплену ділянку парку, - про це "Свідомо" повідомили в Київблагоустрої, який  проводив демонтаж.

"Ділянку не... Читати повністю

Я поступил некрасиво и я готов сделать признание !

Користувача видалено , (вiд читачiв), 1 липня 2011р. 15:50

Размещение информации про инцидент с Давидом Сарией мне заказала киевская организация БЮТ, обещали щедро заплатить. 

Читати повністю

Міст Метро на вихідні - перекриють

Маша Землянська, Свiдомо, 1 липня 2011р. 15:28

У суботу, 2-го липня з 11-0ї години ночі перекриють рух в обидва боки на мосту Метро, - попереджає прес-служба мерії.

Дорога буде закритою до шостої ранку неділі - 3-го липня.

Ф... Читати повністю

Податкових майданівців судитиме Шевченківський суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 липня 2011р. 15:05

Апеляційний суд Києва зранку 1 липня відправив справу активістів, звинувачених у пошкодженні плитки на Майдані під час податкових протестів восени 2010 року, назад в Шевченківський суд Києва на нов... Читати повністю