Заборону реклами сигарет відклали на осінь

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 15:30

Верховна Рада зможе чи то підтримати, чи то відмінити повну заборону реклами сигарет мінімум в осени, - таке рішення прийняла погоджувальна депутатська рада після ініціативи регіанала Юрія Мірошнич... Читати повністю

В медкасі 17 тисяч киян - треба втричі більше

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 15:19

Вступний та членські внески до муніципальної лікарняної каси за півроку роботи сплатили 17 тисяч киян. Щоб каса повноцінно працювала - потрібно від 60-ти до 70-ти тисяч, - повідомляє прес-служба ме... Читати повністю

Шевроле зніс цегляну огорожу

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 13:35

На вулиці Кіквідзе побилися дві автівки: Сузікі та Шевроле-таксі. За словами свідків, швидка забрала обох водіїв - Читати повністю

"Електронний вступ" до ВНЗ вже перевантажений

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 13:32

Експеримент Міністерства освіти "Електронний вступ" до ВНЗ вже не справляється із заявами вступників і постійно глючить.

Ще в п'ятницю, 1 липня, міні... Читати повністю

50% знижки на акцію «Квартиру під охорону» від МВС

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 12:35

Державна служба охорони МВС розпочала акцію «Квартира під охорону.2011» - повідомляє прес-служба МВС.

До кінця липня кожен, хто за допомогою сучасної сигналізації побажає убезпе... Читати повністю

У справі Тимошенко знову перерва

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 11:51

У справі Юлії Тимошенко знову оголошено перерву до ранку 6 липня 2011 року. 

Один із захисників лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, Микола Титаренко, попросив Пече... Читати повністю

Мерія поремонтує 185 ліфтів

Софія Кущ, Свiдомо, 4 липня 2011р. 11:41

У 2011 році у бюджеті міста на заміну та модернізацію ліфтів передбачено 60,4 мільйони гривень. За ці кошти заплановано оновити 185 ліфтів - Читати повністю

Нацбанк: Яндекс.Гроші і QIWI працюють нелегально

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 11:24

Національний банк заявив, що російські електронні платіжні системи QIWI та Яндекс.Гроші, що набирають популярнос... Читати повністю

Німецький вірус-вбивця в чеській мінералці Aquila

Маша Землянська, Свiдомо, 4 липня 2011р. 10:55

Вірус-убивця E.coli, який вже другий місяць терорезує Європу і від якого померло більше півсотні людей - знайшли в чеськиій мінеральніц воді Aquila Aqualinea, - повідомляє європейський центр з конр... Читати повністю

Завтра судитимуть художників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 10:55

Завтра об 11:00 в Господарському суді розглядатиметься справа щодо незаконної приватизації творчих майстерень Національної спілки художників України на Андріївському узвозі. Про це повідомив г... Читати повністю

Volkswagen врізався в житловий будинок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 10:27

3 липня на вулиці Будівельників навпроти будинку № 19 автомобіль Volkswagen Polo врізався у  стіну будинку - повідомляє порта... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 10:25

Понеділок - Що і як?

Головні питання, які нас хвилюють, коли ми працюємо над перформансом: наскільки ясно ми розуміємо те, що хочемо сказати, що саме ми вкладаємо в контекс... Читати повністю

Тимошенко прибула до суду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 липня 2011р. 10:17

Юлія Тимошенко прибула до Печерського суду. З 10 години продовжується розгляд її справи. Близько двох тисяч прибічніків та противників Юлії Тимошенко зібраося біля стін Печерського суду. Правоохоро... Читати повністю

Холера не вщухає вже місяць