Студенти допомогли тваринкам з зоопарку на 2 450

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:38

Студенти з транспортного університету назбирали на допомогу тваринам з Київського зоопарку 2 450 гривень. Гроші вже передали звіринцю, - повідомляє прес-служба зоопарку.

Молодь пояснює, що... Читати повністю

Київські труби перевірятимуть німці

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:30

Німецька компанія OvM/ECH Consulting Engineers три місяці перевірятиме київські тепломережі, - повідомляє прес-служба Київенерго, яка власне і замовила німцям енергоаудит.

«Енергоауди... Читати повністю

Янукович «за» заборону реклами сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:21

Віктор Янукович підтримує заборону реклами сигарет, - заявляє Коаліція громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».

«Особисто я підтримую законодавчу і... Читати повністю

Озброєний грабіжник втікав на велосипеді

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:08

Вчора, 29 червня поруч з відділенням банку на Срібнокільській міліція затримала озброєного хлопця, який спочатку вкрав у жінки сумочку з грошима, а потім намагався втікати на велосипеді, - повідомл... Читати повністю

Двох з відділку торгівлі людьми спіймали на хабарі

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 13:58

Прокуратура відкрила кримінальну справу проти двох міліціонерів з відділку торгівлі людьми – обидва за 1 600 доларів хабара  «закрили очі» на відсутність ліцензії у комп... Читати повністю

На Щекавицю підтягнули техніку - риють (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 13:17

До частини заповідника Стародавній Киїі - легендарної гори Щекавиці, яку через будівництво 4-ох поверхового елітного будинку розривають, підтягнули техніку.

<... Читати повністю

Повернути місту пам'ятку на Межигірській 19/33

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 13:05

Олександр Бригинець наполягає на необхідності юридично зафіксувати стан будівлі на Межигірській 33/19 та звернутися з ним до суду. Це допоможе повернути будинок до муніципальної влас... Читати повністю

З автозаправки вкрали сейф

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 12:34

Під Києвом, у селі Немішаєво, місцеву автозаправку пограбували на 129 тисяч гривень - повід... Читати повністю

Мама "підривників" храму просить захисту Тимошенко

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 30 червня 2011р. 12:25

Мати двох братів, що звинувачуються у підриві храму в Запоріжжі, Ольга Дьоміна звернулась з відкритим листом до Юлії Тимошенко:

         ... Читати повністю

Скутер втаранився в мікроавтобус

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 12:16

Близько шостої ранку скутер врізався в мікроавтобус «Рено» - повідомляє<... Читати повністю

Нападників на лікаря вже затримано

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 11:58

Міліція за добу затримала трьох нападників на директора Інституту проблем болю Володимира Берсенєва - повідомляє прес-служба міліції. 

Затриманим від 19 до 29 років. Двоє з них гр... Читати повністю

Попов видав 50 стипендій у розмірі 1700 гривень

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 11:38

50 молодих киян отримають стипендії, таке розпорядження вже підписав Олександр Попов - інформує прес-служба мерії.

У рамках програми «Сім’я, діти, молодь міста Києва. 2009-... Читати повністю

Проти сміттєвика Грінко - кримінальна справа

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 11:27

Проти технічного директора ТОВ «Грінко-Центр» порушено кримінальну справу - повідомляє прес-служба прокуратури.

На вулиці Червонопрапорній 94-А, утворилося величезне сміттєзвали... Читати повністю

Суд на Луценко - в прямому ефірі "5 каналу"

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 11:15

Судове засідання над екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценко транслюють у прямому ефірі "5 каналу".

Спостерігати за тим, що відбувається в залі суду Читати повністю

Як в Дивані безкоштовно співала джаз Олена Салова

Руслан Негода, (вiд читачiв), 30 червня 2011р. 10:38

Тільки здається, що середа – важкий день. Аж ні! Яким він може бути важким, коли... Читати повністю