Порушують права при вступі до вишу - дзвоніть

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 липня 2011р. 12:49

У п'ятницю, 1 липня стартувала вступна кампанія у вищих навчальних закладах.

Часто - усвідомлено чи ні - права абітурієнта на вступ порушуються. Приймальні комісії можуть "губити" документи... Читати повністю

Мерія запрошує митців на пленер

Софія Кущ, Свiдомо, 1 липня 2011р. 12:47

Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту КМДА та столична влада запрошує молодих митців узяти участь у проведенні Всеукраїнського молодіжного мистецького пленеру - повідомляє прес-служб... Читати повністю

Міліція виявила арсенал зброї на Оболоні

Софія Кущ, Свiдомо, 1 липня 2011р. 12:28

Співробітники Оболонського райуправління затримали 53-річного чоловіка за саморобний вогнепальний пристрій, згодом з'ясувалося, що вдома він ховає цілий арсенал зрої - повідомляє прес-служба міліці... Читати повністю

Київ та Ірпінь з'єднає тролейбус

Софія Кущ, Свiдомо, 1 липня 2011р. 11:53

Між Києвом та Ірпенем в 2012 році курсуватиме тролейбус. Читати повністю

Конкурс майбутніх суддів виграли мажори

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 липня 2011р. 11:50

Вища кваліфікаційна комісія суддів закінчила обробку тестових робіт кандидатів в судді - відібрали 687 кандидатів з 3400 на 686 вакантних посад. В числі інших високий бал отримав син самого перевір... Читати повністю

У Януковича на два нових радники більше

Софія Кущ, Свiдомо, 1 липня 2011р. 11:37

Віктор Янукович призначив Олександра Нефедова і Анатолія Балюка - на посади радників президента - про це йдеться в указах № 723-724, які розміщені на сайт... Читати повністю

Почався тиждень культури Марокко

Софія Кущ, Свiдомо, 1 липня 2011р. 9:31

29 червня в Українському домі стартував тиждень культури Марокко в Україні - повідомляє "Громадський простір".

На виставці можн... Читати повністю

МОН: Плата за навчання у виші не ростиме

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 липня 2011р. 9:15

Плата за навчання студентів-контрактників у вишах не змінюватиметься протягом усього терміну навчання.

Таке роз’яснення щодо нової редакції зак... Читати повністю

Екологи закликають не пустити джипи у степи

Софія Кущ, Свiдомо, 1 липня 2011р. 9:06

Екологічні активісти та небайдужі громадяни проведуть акцію серед водіїв джипів автопробігу "UkraineTrophy201" щодо того, які наслідки та відповідальність передбачені у разі порушення ними кордонів... Читати повністю

Держзамовлення у вишах скоротилося на 15,5%

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 липня 2011р. 9:00

Уряд зменшив державне замовлення на підготовку фахівців-бакалаврів у вишах на 19,3%.

Так, за рішенням Кабміну, виші цьогоріч приймуть на перші курси 106,5 тисяч абітурієнтів. Минулого року... Читати повністю

Чотири українські виші подалися у світовий рейтинг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 липня 2011р. 8:46

Чотири українські університети подали заявки на участь у міжнародному рейтингуванні вищих навчальних закладів.

За словами міністра освіти Дмитра Табачника, це Київський національний універс... Читати повністю

Мешканці: за день на Щекавиці нарили метрів з 10

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 18:56

Екскаватор, який сьогодні цілий день розривав легендарну гору Щекавиця, нарив метрів з десять землі.

«Техніки не побільшало. Попри те, що зараз екскаватор стоїть - водій ходить поруч.... Читати повністю

У Сирецькому гаю хочуть побудувати офіси

, (вiд читачiв), 30 червня 2011р. 18:39

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА  XI сесія IV скликання РІШЕННЯ  06.10.2005 № 156/3620  Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЯР" для будівництва житлово-офіс... Читати повністю

Завтра - на захист Щекавиці

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 18:05

Об 11 ранку 1-го липня киян закликають прийти на вулицю Лук'янівську і відстояти у забудовників легендарну гору Щекавицю, - анонсує громадська організація Збережи старий Київ.

"Незважаючи н... Читати повністю

Трамваї №15 та 18 не ходитимуть до вересня

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 17:37

З 1-го липня до 1-го вересня не ходитимуть трамваї №15 та №18, що з'єднують вокзал і вулиці Артема, - попереджає прес-служба мерії.

Натомість на цей період курсуватиме автобус. Проїздні на... Читати повністю