"Мажора" протягнули до Генпрокуратури (відео)

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 16:04

Громадські активісти протягнули опудало-"мажора" від офісу Партії регіонів до Генеральної прокуратури. "Це не просто опудало в костюмі, це символ усіх "мажорів", які безкарно порушують закон. А якщ... Читати повністю

Суд над Луценком перенесли через пітьму в суді

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:54

Печерський райсуд Києва продовжить розгляд кримінальної справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у вівторок, 19 липня о 12.00.

За повідомленням Читати повністю

Відомство Табачника не вміє грамотно писати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:50

Міністерство освіти і науки, повідомляючи про причини скорочення державного замовлення у Могилянці на своєму сайті, допустило в тексті заяви 12 граматичних помилок. 

Безграмотність кер... Читати повністю

FEMEN мочили цицьки у майданівських фонтанах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:27

Жіночий рух FEMEN вчергове виступив проти планових відключень гарячої води у столиці.

І як вчергове полізли купатися в фонтан на Майдані Незалежності, показуючи, як це змушені будуть робити... Читати повністю

Могильов хоче не карати дрібних наркодилерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 15:12

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов виступає за скасування кримінальної відповідальності за дрібний збут невеликих партій наркотиків.

За повідомленням ... Читати повністю

Гідропарку пообіцяли майданчик для футболу

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 14:13

Депутати Київради підтримали ідею побудувати в Гідропарку спортивні майданчики для футболу, пляжного футболу та інших видів спорту і проводити там спортивні змагання.

&l... Читати повністю

Киянин ледь не втопився у власному гаражі

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 14:06

Вчора, 13-го липня рятувальники витягли з води киянина, який ледь не втопився у власному гаражі, що на Червонозоряному проспекті, - повідомляє прес-служба столичного управління з надзвичайних ситуа... Читати повністю

БЮТ просить у Януковича за Луценка

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:39

Блок Юлії Тимошенка просить президента дозволити журналістам транслювати судовий процес над Юрієм Луценком. У БЮТі переконані, на їхню лідер... Читати повністю

Під Київрадою розстелили план дерибану Києва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:28

Активісти громадських організацій, що ініціювали "Штаб оборони Києва" від варварських забудов, розстелили під Київрадою карту під назвою "Пл... Читати повністю

Дніпропетровську «грозу» в’язнів звільнили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:27

Начальника департаменту виконання покарань у Дніпропетровській області Анатолія Бабця звільнили з посади.

За словами активіста Дмитра Резніченка, що слідкує за ситуацією у Дніпропетровську,... Читати повністю

Київрада заборонила будівництво навколо Софії

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 13:09

Київради підтримала заборону на будівництво навколо Софії Київської, а саме на вулицях Ірининська, Рейтарська, Гончара Велика Житомирська, Михайлівська та провулку Михайлівського.

Під час р... Читати повністю

Рішення долі Музею історії Києва знову перенесли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 липня 2011р. 12:34

Київрада вирішила пошукати постійне місце для Музею історії Києва восени.

Таке рішення столичні депутати прийняли у четвер.

Музей до травня 2004-го року знаходився у Кловському пала... Читати повністю

Київрада дозволила приватників в сімейній медицині

Маша Землянська, Свiдомо, 14 липня 2011р. 11:43

Київрада підтримала ідею управління з охорони здоров’я залучати для роботи у амбулаторія з сімейної медицини приватних лікарів.

«Це потрібно, щоб перекрити дефіцит терапевтів та... Читати повністю

Луценка вигнали з суду

Diana , (вiд читачiв), 14 липня 2011р. 11:29

Юрія Луценка видалили із зали судового засідання за порушення дисципліни. Як повідомляє «Українська правда», таке рішення... Читати повністю

Начальник з КМДА вступив до Партії регіонів