На Голосіївці прорвало газову трубу

В'ячеслав Богуславський, (вiд читачiв), 30 червня 2011р. 17:17

В 4-поверховому будинку по вулиці Антоновича  на останньому поверсі горіла квартира. На кухні була пошкоджена газова труба, - Читати повністю

Влада остаточно повернула активи "Київміськбуду"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 червня 2011р. 17:01

Вищий господарський суд України 29 червня підтвердив право власності на активи 34 будівельних підприємств за муніципальною компанією "Київміськбуд". Раніше акції цих 34 підприємств були передані фі... Читати повністю

На Бажана аварія з 5-ти машин – один травмований

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 17:00

Близько восьмої ранку на перехресті Бажана, що в Дарницькому районі в дорожню аварію потрапило одразу п’ять машин. За попередніми даними, 45-річний вінничанин, що керував Mitsubishi Outlander... Читати повністю

Завтра – виші прийматимуть документи

В'ячеслав Богуславський, (вiд читачiв), 30 червня 2011р. 16:39

Від завтра, з 1-го липня приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів - про це «Свідомо» нагадали в Українському центру оцінювання якості о... Читати повністю

Більшість студентів живуть у батьків і без проблем

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 16:19

Більшість українських студентів живуть разом з батьками та практично не відчувають фінансових труднощів, - такі Читати повністю

В Одесі закриті усі пляжі

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 15:31

Через ураган та зливу в Одесі закрили усі пляжі, - попереджає обласна санітарно-епідеміологічна служба.

Купатися одесити та туристи зможуть тільки тоді, коли воду з моря перевірять.

Читати повністю

Янукович хоче більше грошей на кіно

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 15:03

Віктор Янукович переконаний, що український кінематограф потребує більшої підтримки - тому на нього потрібно збільшити фінансування,  - повідомляє прес-служба глави держави.

«Нам... Читати повністю

Метро: вартість має бути 2,65

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:55

У Київському метрополітені вважають, що метро має коштувати 2 гривні 65 копійок, - така ціна зазначена у звіті метрополітету як економічно-обгрунтована.

... Читати повністю

Луценка залишили на Вовка

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:49

Печерський районний суд відмовив екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценко у суді присяжних, а також залишив головуючим - суддю Сергія Вовка.

До речі, рішення після півторагодинної перерви... Читати повністю

Студенти допомогли тваринкам з зоопарку на 2 450

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:38

Студенти з транспортного університету назбирали на допомогу тваринам з Київського зоопарку 2 450 гривень. Гроші вже передали звіринцю, - повідомляє прес-служба зоопарку.

Молодь пояснює, що... Читати повністю

Київські труби перевірятимуть німці

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:30

Німецька компанія OvM/ECH Consulting Engineers три місяці перевірятиме київські тепломережі, - повідомляє прес-служба Київенерго, яка власне і замовила німцям енергоаудит.

«Енергоауди... Читати повністю

Янукович «за» заборону реклами сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:21

Віктор Янукович підтримує заборону реклами сигарет, - заявляє Коаліція громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну».

«Особисто я підтримую законодавчу і... Читати повністю

Озброєний грабіжник втікав на велосипеді

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 14:08

Вчора, 29 червня поруч з відділенням банку на Срібнокільській міліція затримала озброєного хлопця, який спочатку вкрав у жінки сумочку з грошима, а потім намагався втікати на велосипеді, - повідомл... Читати повністю

Двох з відділку торгівлі людьми спіймали на хабарі

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 13:58

Прокуратура відкрила кримінальну справу проти двох міліціонерів з відділку торгівлі людьми – обидва за 1 600 доларів хабара  «закрили очі» на відсутність ліцензії у комп... Читати повністю

На Щекавицю підтягнули техніку - риють (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 13:17

До частини заповідника Стародавній Киїі - легендарної гори Щекавиці, яку через будівництво 4-ох поверхового елітного будинку розривають, підтягнули техніку.

<... Читати повністю