Заборонений у світі Анальгін

Маша Землянська, Свiдомо, 13 липня 2011р. 12:11

У квітні 2011-го року «Свідомо» вивчало науково дослідження: чому добре відомий і популярний у нас Анальгін заборонений у більшості розвинутих країн світу. Так ми продовжили серію м... Читати повністю

Левоміцетин руйнує кров

Маша Землянська, Свiдомо, 13 липня 2011р. 12:03

У травні 2011-го року «Свідомо» вивчало міжнародні наукові досліджування,  чому Левоміцетин у світі продається виключно за рецептом лікаря. Так ми продовжили серію матеріалів &... Читати повністю

Киянин вбив гостя столиці, а потім і себе

Софія Кущ, Свiдомо, 13 липня 2011р. 11:17

Тиждень тому у лісосмузі Деснянського району було знайдено без голови розчленований труп невідомого чоловіка - повідомляє прес-служба МВС.

Зараз встановлено, що ним виявився житель одного з... Читати повністю

МОН:Могилянка не найякісніше готує журналістів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 липня 2011р. 10:37

Міносвіти вважає, що нульове держзамовлення на підготовку журналістів-магістрів у Могилянці зумовлено тим, що краще їх готує університет Шев... Читати повністю

В Інеті українці найбільше купують телефони і ПК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 липня 2011р. 10:24

Якщо українці і йдуть в Інтернет за покупками, то найбільше тут купують електроніку - мобільні телефони, комп'ютери, ноутбуки, планшети і так далі.

За дослі... Читати повністю

Таксі не розминулось з "Жигулями"

Софія Кущ, Свiдомо, 13 липня 2011р. 9:44

На вулиці Івана Мазепи «Жигулі» не розминулися з таксі - повідомляє "Магнолія-ТВ".

... Читати повністю

Уряд дав ще 35 млн на вакцини для немовлят

Маша Землянська, Свiдомо, 13 липня 2011р. 9:24

Кабінет міністрів додатково виділив 35 мільйонів 200 тисяч на закупівлю вакцин. У Міністерстві охорони здоров'я обіцяють: куплять вакцини для самих маленьких - дітей до року, - Читати повністю

Українських дітей виписали з болгарської лікарні

Софія Кущ, Свiдомо, 13 липня 2011р. 8:40

Українців уже виписали з лікарні курорту Болгарії - повідомляє прес-служба МЗС.

Посольство України продовжує відслідковувати інформацію щодо проведення комплексної перевірки умов проживання... Читати повністю

Прокуратура проводить перевірку на ДИК 89

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 13 липня 2011р. 4:41

Прокуратура Дніпропетровської області дозволила правозахисникам поспілкуватись з в’язнями ДИК 89.

 

Прокуратура Дніпропетровської області надала письмовий дозвіл, коорд... Читати повністю

Бригинець хоче знати День Народження Києва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 18:38

Комісія Київради з питань культури та туризму звернулась до мерії та Інституту археології з пропозицією точно дізнатися вік Києва.

«Багато історичних дат, на жаль, носять «со... Читати повністю

Будинкам на Богомольця знову увімкнули світло

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 18:25

Будинки, що дві години тому залишилися без світла на вулиці Богомольця і частково - на Лютеранській і Шовковичній, тепер знову з електрикою.... Читати повністю

Відпочинок з адреналіном

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 12 липня 2011р. 17:52

Готові заплатити 100 гривень за те, щоб довести себе до стану забитого звіра, нелюдської втоми і повного спустошення? Чи може стати героєм, ім’я якого залишиться в століттях. Маячня? Організа... Читати повністю

Біля Януковича кияни залишилися без світла

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 17:14

З третьої дня без світла сидить кілька вулиць у центрі міста.

Без електроенергії залишилися вулиця Богомольця, частково Шовковична, Лютеранська. Загалом - 50 будинків.

У прес-службі... Читати повністю

Податкова консультуватиме он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 16:51

З 15 липня Державна податкова служба запроваджує Інтернет-сервіс онлайнових консультацій для платників податків «Черговий по країні».

За інформацією Урядового пор... Читати повністю

Ландіка вигнали з Партії регіонів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 липня 2011р. 16:16

Романа Ландіка, депутата Луганської міської ради, котрий 4 липня в луганському ресторані Баккара на очах у відвідувачів побив молоду дівчину... Читати повністю