З автозаправки вкрали сейф

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 12:34

Під Києвом, у селі Немішаєво, місцеву автозаправку пограбували на 129 тисяч гривень - повід... Читати повністю

Мама "підривників" храму просить захисту Тимошенко

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 30 червня 2011р. 12:25

Мати двох братів, що звинувачуються у підриві храму в Запоріжжі, Ольга Дьоміна звернулась з відкритим листом до Юлії Тимошенко:

         ... Читати повністю

Скутер втаранився в мікроавтобус

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 12:16

Близько шостої ранку скутер врізався в мікроавтобус «Рено» - повідомляє<... Читати повністю

Нападників на лікаря вже затримано

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 11:58

Міліція за добу затримала трьох нападників на директора Інституту проблем болю Володимира Берсенєва - повідомляє прес-служба міліції. 

Затриманим від 19 до 29 років. Двоє з них гр... Читати повністю

Попов видав 50 стипендій у розмірі 1700 гривень

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 11:38

50 молодих киян отримають стипендії, таке розпорядження вже підписав Олександр Попов - інформує прес-служба мерії.

У рамках програми «Сім’я, діти, молодь міста Києва. 2009-... Читати повністю

Проти сміттєвика Грінко - кримінальна справа

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 11:27

Проти технічного директора ТОВ «Грінко-Центр» порушено кримінальну справу - повідомляє прес-служба прокуратури.

На вулиці Червонопрапорній 94-А, утворилося величезне сміттєзвали... Читати повністю

Суд на Луценко - в прямому ефірі "5 каналу"

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 11:15

Судове засідання над екс-міністром внутрішніх справ Юрієм Луценко транслюють у прямому ефірі "5 каналу".

Спостерігати за тим, що відбувається в залі суду Читати повністю

Як в Дивані безкоштовно співала джаз Олена Салова

Руслан Негода, (вiд читачiв), 30 червня 2011р. 10:38

Тільки здається, що середа – важкий день. Аж ні! Яким він може бути важким, коли... Читати повністю

Янукович впорядкує місця поховання політрепресій

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 10:07

Віктор Янукович підписав розпорядження про активізацію пошуку та впорядкування "місць поховань жертв війни, політичних репресій та інших трагедій Українського народу".

До "пошукових  р... Читати повністю

Без документів у міжнародний автобус не сядеш

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 9:38

Тепер під  час  міжнародного  автомобільного  перевезення  необхідно пред'являти належним чином оформлені документи ще до початку руху - таку постанову ухвалив Кабмін 22 че... Читати повністю

На розробку ліків уряд хоче дати 2,7 млрд

Маша Землянська, Свiдомо, 30 червня 2011р. 9:15

Кабінет міністрів хоче, щоб ліки та вакцини ми не закуповували, а розробляли самі. А відтак на розробку новий медичних препаратів фармацевтам планується виділити 2,7 мільярди гривень. З бюджету на... Читати повністю

Обухівський заповідник віддають під забудову

Софія Кущ, Свiдомо, 30 червня 2011р. 8:57

Депутати Обухівської райради схвалили рішення про зміну меж заказника "Обухівський", прийняте Козинською сільською радою у травні 2011. Про це повідомляє прес-служба Національного екологічного цен... Читати повністю

Міліція допитує людей за події під судом Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 червня 2011р. 20:43

Громадян, помічених під судом проти Юлії Тимошенко, які брали участь в акції протесту, викликають на допити, - про це у своєму блозі повідомляє учасник податкового майдану Олександр Данилюк.

<... Читати повністю

ДАІшник в Києві вимагав хабар і погрожував (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 червня 2011р. 20:39

Інспектор ДАІ Києва Руслан Іванов підписав протокол про те, що пропонував хабар водію, а потім погрожував покласти водія "мордою на асфальт", - заявляє громадська організація "Дорожній контроль".Читати повністю

Церква обіцяє будуватися над Десятинкою - на сваях

Софія Кущ, Свiдомо, 29 червня 2011р. 19:06

Нова церква стоятиме не на старому фундаменті, а над ним - заявив представник Десятинного храму Гедеон в інтерв'ю "Вечірнім вістям". 

Спочатку п... Читати повністю