Суд Тимошенко відкладають на середу

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 20:49

У Печерському суді триває слухання кримінальної справи Юлії Тимошенко.О 16 годині суддя пішов до нарадчої кімнати під викрики «Ганьба!». А в цей час, голос з натовпу погрожував представ... Читати повністю

У суді над Тимошенко - перерва

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 19:15

У суді над екс-прем'єркою Юлією Тимошенко оголошено перерву для розгяду клопотань. 

Адвокат Тимошенко зробив клопотання про зняття з Тимошенко обмеження підпискою про невиїзд. Так... Читати повністю

Янукович молодший змінив маршрут

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 17:52

Завдяки активній громадськості організатори «Uкraine Trophy 2011» заявили, що маршрут гонок "Україна Трофі" не проходитиме через територію Поліського та Рівненського заповідників. Про ц... Читати повністю

УНІАН: Іващенко припинив голодування

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 17:33

Колишній т.в.о. міністра оборони України Валерій Іващенко сьогодні припинив голодування за рекомендацією лікарів, рідних та адвокатів через реальну загрозу його здоров’ю та життю, - Читати повністю

За автобуси, Богословську і бійки світить кримінал

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 17:10

До правоохоронних органів звернулися п’ятеро громадян із заявами про те, що невідомі, застосовуючи фізичне насильство вивели їх із зали Печерського районного суду - повідомила прес-служба МВС... Читати повністю

До середи будуть дощі

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 16:44

Впродовж найближчих п'яти днів в Києві та області синоптики прогнозують дощі. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

На вихідних буде хма... Читати повністю

Сходи до неба на Європейській площі

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 15:39

Фестиваль «Сходи до неба» пройде 28 червня на Європейській площі. Захід розпочнеться о 19:00, - повідомляє прес-служба мерії.

"Сходи до неба" – це унікальний фестивал... Читати повністю

Бригінець ліг під міліцейський автобус

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 15:34

Депутат Київради від "БЮТ-Батьківщини" Олександр Бригінець ліг під міліцейський автобус, - передає УНІАН.

"За словами О.БРИ... Читати повністю

Іномарка збила дитину

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 15:23

На вулиці Серафімовича іномарка збила дитину - повідомляє "Мagnolia-tv".

Свідки...
Читати повністю

Міліція стягує спеціальні авто до суду Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 14:18

До Печерського районного суду Києва, де проходить суд над екс-прем'єр Юлією Тимошенко, міліція почала стягувати спеціальні автомобілі для перевезення затриманих, - повідомляє прес-служба БЮТ.

... Читати повністю

«Газель» та «Ренж Ровер» "поцілувались"

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 14:04

На перехресті Броварського проспекту і бульвару Перова не роз'їхались «Газель» та «Ренж Ровер» - Читати повністю

Прес-секретар Януковича тепер держслужбовець

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 13:57

Президент України Віктор Янукович присвоїв своєму прес-секратарю Дарії Чепак третій ранг державного службовця. Такий указ розміщений н... Читати повністю

Заарештували головного по вакцинам

Маша Землянська, Свiдомо, 25 червня 2011р. 13:39

Проти керівника Укрвакцини - підприємства, через яке проходять усі вакцини і ліки, що закуповує Міністерство охорони здоров'я, Олександра Кузнецова порушили кримінальну справу за махінації з закупі... Читати повністю

КП: на Подолі продають пам'ятку архітектури

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 13:04

На будівлі, що розташована за адресою Межигірська, 19/33, з'явилося оголошення: "На продаж" - повідомляє КП.

Будинок виглядає жахливо після т... Читати повністю

На свята у метро збільшать кількість поїздів

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 11:41

26 та 28 червня метро збільшить кількість поїздів на лініях - повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

Як повідомляє прес-служба метро, на Святошинсько-Броварській лінії додатков... Читати повністю