40 міст і сіл в області без світла

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 червня 2011р. 8:41

За два останні дні, 26 - 28 червня, через дощ, негоду і сильні пориви вітру 217 населених пунктів в одинадцяти областях залишилось без світла. Дотепер у Київській області 40 містечок і сі... Читати повністю

Виртуальное общение через час закончилось увечьями

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 29 червня 2011р. 1:12

Вчера взаимные виртуальные оскорбления  на форуме сайта Украинская Правда на ветке, посвященной встрече Тимошенко с её фанами п... Читати повністю

Майдан і Європейська - закриті через концерти

Маша Землянська, Свiдомо, 28 червня 2011р. 13:36

Через святкування на честь 15-ої річниці Конституції рух на Хрещатику, Майдані Незалежності на Європейській площі перекритий.

Вже о шостій святкування почнуться на Європейській площі концер... Читати повністю

На Першому - розмова з Януковичем та Межигір'я

Маша Землянська, Свiдомо, 28 червня 2011р. 12:56

О 21.30 дивіться на Першому національному Віктора Януковича, який вперше запросив журналістів до свого маєтку в Межигір'ї, - повідомляє прес-служба президента.

Скорочені версії інтерв&rsquo... Читати повністю

У Канаді відкрили пам'ятник Шевченку (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 28 червня 2011р. 11:33

У столиці Канади Оттаві відкрився пам’ятника Тарасу Шевченку, - про це повідомляє прес-служба заступника голови Верховної Ради Миколи Томенка, який брав участь у відкритті.

«Тар... Читати повністю

Американці не вподобали нашу боротьбу з рабством

Маша Землянська, Свiдомо, 28 червня 2011р. 11:16

Український уряд вживає недостатньо ефективні заходи для викорінення торгівлі людьми, сексуальної експлуатації і примусової праці, проте докладає зусиль, і ситуація стає дещо кращою, - такі висновк... Читати повністю

МОЗ: обережно з грибами

Маша Землянська, Свiдомо, 28 червня 2011р. 10:20

Міністерство охорони здоров’я попереджає, почастішали випадки отруєння грибами. Найчастіше люди плутають білу поганку з їстівними печерицями та сироїжками, - Читати повністю

З лікарні вийшла остання "жертва" курей-гриль

Маша Землянська, Свiдомо, 28 червня 2011р. 10:08

На вихідних з лікарні виписали останнього пацієнта, який опинився на лікарняному ліжку з діагнозом сальмонельоз після курей-гриль з Великої кишені на Оболоні, - Читати повністю

Ввечері вітатимуть Джамала, ОЕ та Мандри

Маша Землянська, Свiдомо, 28 червня 2011р. 9:59

О 19.00 на Майдані незалежності на честь 15-річчя Конституції святковий концерт.

Для киян співатимуть Джамала, Мандри, «Mad Heads XL» та Океан Ельзи.

До речі, в обід з 1... Читати повністю

Дощ не злякав "Країну мрій"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 17:45

Не дивлячись на безперервний дощ, етно-фестиваль "Країна мрій" 25-26 червня пройшов успішно і зібрав не менше 5 тисяч гостей.

"Фестиваль пройшов класно, незважаючи на пог... Читати повністю

УН: На Дарниці згорів кіоск

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 16:33

У Дарницькому районі на проспекті Миру, 2/3 щгорів продуктовий магазин-кіоск, - повідомляють "Українські новини" з поссиланням на пожежну частину №16 у Дарницькому районі.

По... Читати повністю

Чиновники ховають документи від ЮНЕСКО

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 16:28

Українська влада вже не перший рік не може надати ЮНЕСКО документи щодо культурних пам'яток і будівництв, - заявляють активісти організації "Зребежи старий Київ" з посиланням на міжнародних експерт... Читати повністю

Радіо Свобода: затопило меморіал голодомору

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 14:45

У Києві через зливу затопило експозиційну залу національного музею «Меморіал пам’яті жертв Голодомору в Україні», - повідомляє Читати повністю

Погода розвидниться лише 5 липня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 13:04

В Києві будуть зливи, дощі і грози весь тиждень і лише у вівторок на наступному тижні, 5 липня опади припиняться, - повідомляє Український гідрометцентр.

Ввечері буде +9...14 градусів, дощ.... Читати повністю

У Києві роздають фальшиве "Дзеркало тижня"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 11:02

Біля станцій метро 25 червня розповсюджували фальшиві газети з логотипом «Дзеркала тижня. Україна» з чернухою на справжнього головного редактора газети Юлію Мостову та її чоловіка політ... Читати повністю