За кури-гриль порушили кримінальну справу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 10:27

Прокуратура Оболонського району порушила кримінальну справу через службову небдалість завідуючого супермаркету "Велика Кишня", куркою-гриль з якого отруїлись до 50 киян, - повідомляє прес-служба пр... Читати повністю

Американський суд запросив Фірташа і Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 10:17

Суддя окружного суду південного округу Нью-Йорку Річард Салліван наказав співвласнику "РосУкрЕнерго" Дмитру Фірташу і лідеру БЮТ Юлії Тимошенко з'явитись у суді 22 липня об 11:45, - відповідний док... Читати повністю

Чоловік загинув під колесами метро на Дарниці

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 10:04

В суботу, 25 червня близько 23:30 на метро "Дарниця" під колесами потягу загинув чоловік, - повідомляє "Магнолія-інфо".

Потяг під час руху не повністю в'їхав у межі станції і зупинився. Маш... Читати повністю

Суддя не схотів поєднати справу Тимошенко з іншими

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 червня 2011р. 9:40

Суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв відмовив стороні захисту по справі Юлії Тимошенко у всіх клопотаннях, в тому числі у об'єднанні її справи про газові угоди зі справами інших 3 фігуран... Читати повністю

Суд Тимошенко відкладають на середу

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 20:49

У Печерському суді триває слухання кримінальної справи Юлії Тимошенко.О 16 годині суддя пішов до нарадчої кімнати під викрики «Ганьба!». А в цей час, голос з натовпу погрожував представ... Читати повністю

У суді над Тимошенко - перерва

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 19:15

У суді над екс-прем'єркою Юлією Тимошенко оголошено перерву для розгяду клопотань. 

Адвокат Тимошенко зробив клопотання про зняття з Тимошенко обмеження підпискою про невиїзд. Так... Читати повністю

Янукович молодший змінив маршрут

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 17:52

Завдяки активній громадськості організатори «Uкraine Trophy 2011» заявили, що маршрут гонок "Україна Трофі" не проходитиме через територію Поліського та Рівненського заповідників. Про ц... Читати повністю

УНІАН: Іващенко припинив голодування

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 17:33

Колишній т.в.о. міністра оборони України Валерій Іващенко сьогодні припинив голодування за рекомендацією лікарів, рідних та адвокатів через реальну загрозу його здоров’ю та життю, - Читати повністю

За автобуси, Богословську і бійки світить кримінал

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 17:10

До правоохоронних органів звернулися п’ятеро громадян із заявами про те, що невідомі, застосовуючи фізичне насильство вивели їх із зали Печерського районного суду - повідомила прес-служба МВС... Читати повністю

До середи будуть дощі

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 16:44

Впродовж найближчих п'яти днів в Києві та області синоптики прогнозують дощі. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

На вихідних буде хма... Читати повністю

Сходи до неба на Європейській площі

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 15:39

Фестиваль «Сходи до неба» пройде 28 червня на Європейській площі. Захід розпочнеться о 19:00, - повідомляє прес-служба мерії.

"Сходи до неба" – це унікальний фестивал... Читати повністю

Бригінець ліг під міліцейський автобус

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 15:34

Депутат Київради від "БЮТ-Батьківщини" Олександр Бригінець ліг під міліцейський автобус, - передає УНІАН.

"За словами О.БРИ... Читати повністю

Іномарка збила дитину

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 15:23

На вулиці Серафімовича іномарка збила дитину - повідомляє "Мagnolia-tv".

Свідки...
Читати повністю

Міліція стягує спеціальні авто до суду Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 14:18

До Печерського районного суду Києва, де проходить суд над екс-прем'єр Юлією Тимошенко, міліція почала стягувати спеціальні автомобілі для перевезення затриманих, - повідомляє прес-служба БЮТ.

... Читати повністю

«Газель» та «Ренж Ровер» "поцілувались"

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2011р. 14:04

На перехресті Броварського проспекту і бульвару Перова не роз'їхались «Газель» та «Ренж Ровер» - Читати повністю