В Дніпровському районі стріляли в мішень на голові

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 18:25

О 2 ночі 23 червня в Дніпровському районі міліція виїхала на виклик до одного з дворів, де 25-річний чоловік тримав на голові мішень, в яку намагався влучити п’яний дебошир зі зброєю, - повід... Читати повністю

МВС купило машин на 130 мільйонів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 18:05

Міністерство внутрішніх справ придбає автомобілів на більш ніж 130 мільйонів гривень, - результати торгів від 22 червня опубліковані на Читати повністю

Землі "Жулян" таки віддали фірмі регіонала

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 17:53

Депутати Київради передали 15 гектар землі міжнародного аеропорту "Київ-Жуляни" товариству з обмеженою відповідальністю "Мастер-авіа". Землю на вулиці Медовій в Солом'янському районі дали під&... Читати повністю

Бювет у парку Шевченка знову закрили

Маша Землянська, Свiдомо, 23 червня 2011р. 17:50

Не минув і місяць, як бювет у парку Шевченка, що навпроти однойменного Університету знову закрили.

До того як 31 травня відкрили бюветЧитати повністю

Ранній секс загрожує жінкам крихким шлюбом

Маша Землянська, Свiдомо, 23 червня 2011р. 17:29

«От ти коли вперше?...», - Рітка вирішила втішити щойно розлучену подругу досить оригінально. - «От і маєш! Треба було цноту поберегти і мала би щастя».

Читати повністю

Міліція: наші не вбивали чоловіка на Оболоні

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 17:19

Київська міліція закінчила перевірку щодо Олександра Дубовенка, який помер 11 чеврня на Оболоні після візиту в райвідділок міліції, і не бач... Читати повністю

Справу Комарницького передали в суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 16:39

Генеральна прокуратура передала справу екс-голови фракції Блоку Черновецького в Київраді Дениса Комарницького в Печерський суд, - повідомляє адвокат Комарницького Андрій Федур. Інформацію підтверди... Читати повністю

З великого житла братимуть податки

Софія Кущ, Свiдомо, 23 червня 2011р. 16:06

Мерія прийняла податок на нерухоме майно. Він не поширюється на квартири із житловою площею до 120 квадратних метрів та будинки до 250 квадратних метрів - повідомляє прес-служба мерії. 

<... Читати повністю

Землю тепер буде простіше оформити

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 16:03

Депутати Київради проголосували за спрощення порядку оформлення земельної документації.

Тепер всі документи видаватиме єдиний дозвільний центр.

Також це рішення відповідатимуть Земе... Читати повністю

Депутати зменшили кількість працівників ради на 58

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:47

Працівників Київради стане на 58 менше, - депутати прийняли рішення про зміну структури і чисельності секретаріату ради.

Скоротили 5 підрозділів. Замість 223 на раду тепер працюватимуть 175... Читати повністю

Попов: шукаємо ділянку для забудовника Жовтневої

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:23

Голова міської адміністрації Олександр Попов дав чергову обіцянку, що не дозволить незаконного забудування Києва. Він повідомив "Свідомо", що зараз далі ведуться переговори з компанією "Житло-буд",... Читати повністю

Вдова Гонгадзе хоче від вбивці 500 тисяч

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:02

Вдова Гонгадзе Мирослава вимагає у головного підозрюваного виконавця вбивства Георгія Гонгадзе генерала Олексія Пукача 500 тисяч гривень моральної шкоди, - повідомляє її адвокат Валентина Теличенко... Читати повністю

Влада знову умиває руки від Театральної

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:02

Голова міської адміністрації Олександр Попов знову стверджує: забудовник над метро Театральна має законні дозволи на будівництво.

"Що стосується цього проекту, то він... Читати повністю

ЮНЕСКО показали руйнування пам'яток

Софія Кущ, Свiдомо, 23 червня 2011р. 14:52

Українські чиновники дезінформують ЮНЕСКО стосовно руйнування історичних пам'яток, - про це заявили активісти організації "Збережи старий Київ", провівши фотовиставку пошкоджених будинків просто не... Читати повністю

Попов: Боргів перед Київенерго вже немає

Маша Землянська, Свiдомо, 23 червня 2011р. 14:35

Голова міської адміністрації Олександр Попов заявив, що борги Києва перед компанією Київенегро погашені. А все тому, що уряд надав київському бюджету додаткові 800 мільйонів гривень.

Попов... Читати повністю