Ввечері метро знову стояло

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 червня 2011р. 9:02

Потяги метро вчора ввечері, 24 червня, знову зупиняло свій рух на Куренівсько-Червоноармійській лінії.

За словами прес-служби метрополітену, о 18.15 на станції "Контрактова площа"... Читати повністю

Інтерпол: праву руку Басса ми не затримували

Софія Кущ, Свiдомо, 24 червня 2011р. 18:51

Екс-начальника Головного управління економіки й інвестицій КМДА Марину Погібко не затримували у Великобританії. Інтерпол офіційно спростував інформацію, що з'явилася за два дні до цього - Читати повністю

Директор пансіонату винен державі мільйон

Софія Кущ, Свiдомо, 24 червня 2011р. 17:47

Проти директора пансіонату одного з управлінь КМДА розпочато кримінальну справу -повідомляє прес-служба Оболонського райуправління міліції. 

Директор через несумлінне ставлення до... Читати повністю

Влада обіцяє мобільний лікувальний стаціонар

Софія Кущ, Свiдомо, 24 червня 2011р. 17:36

До ЄВРО 2012 столична влада придбає мобільний лікувальний стаціонар - повідомляє прес- служба мерії.

у 2012 році буде профінансовано купівлю мобільного лікувального стаціонару (модулю)... Читати повністю

Голосіївську площу перекриють для машин - ремонт

Маша Землянська, Свiдомо, 24 червня 2011р. 17:34

Через будівельно-монтажні роботи з десятої вечора 24-го червня і до шостої ранку 29-го рух для машин по проспекту 40-річчя Жовтня в межах Голосіївської площі буде перекритим, - повідомляє прес-служ... Читати повністю

Мінкульт обіцяє вступити за Софію

Маша Землянська, Свiдомо, 24 червня 2011р. 17:28

Міністерство культури сприятиме збереженню Національного заповідника "Софія Київська" як цілісного музейного та майнового комплексу, - Читати повністю

Пенсіонерка отримала півтора мільйона у спадок

Маша Землянська, Свiдомо, 24 червня 2011р. 17:17

76-річна мешканка Святошинського району отримала у спадок півтора мільйона гривень. До бюджету сплатила – 225 тисяч податку, - повідомляє прес-служба податкової.

«Як пояснила лі... Читати повністю

ЮНЕСКО проти "відновлення" Десятинної церкви

Софія Кущ, Свiдомо, 24 червня 2011р. 16:50

ЮНЕСКО та ІКОМОС негативно ставляться до планів української влади збудувати храм на місці фундаменту Десятинної церкви - повідомляє активіст громадської ініціативи "Збережи старий Київ" Ігор Л... Читати повністю

В прокат вийшов мультфільм "Тачки 2"

Софія Кущ, Свiдомо, 24 червня 2011р. 16:30

в український прокат вийшов мультфільм "Тачки 2",

Компанія Pixar (яка тільки-но відсвяткувала своє 25-річчя) презентувала найочікуванішу прем'єру літа "Тачки 2". Другі "Тачки" є окремо... Читати повністю

Привезли мощі Папи Іоанна Павла II

Софія Кущ, Свiдомо, 24 червня 2011р. 15:56

23 червня мощі Папи Іоанна Павла II привезли до конкафедрального собору Св. Миколая - повідомляє "Interfax.ua".

З нагоди святкування... Читати повністю

Янукович-молодший проїде заподівниками на джипі

Маша Землянська, Свiдомо, 24 червня 2011р. 15:30

Близько двох сотень джипів, серед яких і машина сина Віктора Януковича, у рамках автоперегонів на джипах Україна Трофі планують за тиждень проїха... Читати повністю

ЮНЕСКО просить не будувати висотки над Дніпром

Маша Землянська, Свiдомо, 24 червня 2011р. 15:23

В останній резолюції ЮНЕСКО, організація просить українську владу ввести мораторій на будівництво висотних будівель на схилах Дніпра у Києві, - про це "Свідомо" повідомили активісти "Збережи старий... Читати повністю

Метрополітен: всі вагони - безпечні

Маша Землянська, Свiдомо, 24 червня 2011р. 15:10

Метрополітен спростовує інформацію, що більшість поїздів вже давно вийшли за межі придатності і небезпечні для пасажирів, - пов... Читати повністю

1 липня відкриється «Аквапарк юрського періоду»

Софія Кущ, Свiдомо, 24 червня 2011р. 14:59

1 липня об 11 годині в Києві відбудеться відкриття «Аквапарку юрського періоду Dream Island» - повідомляють організатори на&nbs... Читати повністю

Прокуратура відбила 9 гектарів землі

Маша Землянська, Свiдомо, 24 червня 2011р. 14:58

Київська міська рада задоволено два протести прокуратури, чим власне і скасувала свої попередні рішення про відведення дев'яти гектарів землі, - повідомляє прес-служба прокуратури.

"Зокрема... Читати повністю