На вокзалі-окремі каси для квитків через інтернет

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 10:41

Тепер квитки на потіг, придбані через інтернет можна буде купити у спеціальних касах, - повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

"Хоча на сьогодні квитки, оформлені через Інтернет, можна придба... Читати повністю

40 хвилин в центрі Києва горів будинок

Маша Землянська, Свiдомо, 24 червня 2011р. 10:05

42 хвилини знадобилося пожежникам, щоб загасити вогонь. Вдень, 23 червня горіла кімната на другому поверсі будинку, що на бульварі Шевченка, - повідо... Читати повністю

5 канал транслює суд Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 9:46

Пряма трансляція суду над Тимошенко транслює «5 канал», - передає прес-служба БЮТ.

Також трансляцію можна переглянути online в Інтернеті на сайті «5 каналу» та... Читати повністю

Ізраїльский Театр Комедії у Києві

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 9:45

«Все одно це весело, хоча місцями і дуже сумно». Комедія, в якій під соусом гумору подаватимуться сенс життя, кохання і самотність – звичайна справа чи рідкість в епоху засилля Го... Читати повністю

ZN.UA: На Щербакова пограбували банк

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 9:17

Вчора пообіді невідомий чоловік пограбував одне з банківських відділень Universal Bank, що розташоване по вулиці Щербакова в Києві, - пише "Дзеркало т... Читати повністю

БЮТ: ніхто не може потрапити до суду Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 9:05

Станом на 8.30 депутати та журналісти не могли потрапити до зали засідань Печерського районного суду Києва, де має відбутися засідання у справі Юлії Тимошенко, оскільки приміщення фактично захопила... Читати повністю

Завтра - нічне дійство в Музеї Гончара

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 8:55

Занурся у зворотній рух часу українського буття. Завтра, в ніч з 25 на 26 червня в Музеї Івана Гончара відбудеться нічна імпреза - унікальний мистецький проект «Жорна». П... Читати повністю

Прокуратура хоче відкритого суду над Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 8:35

Генеральна прокуратура України наполягає на відкритому судовому процесі за обвинуваченням екс-прем'єрки Юлії Тимошенко, - повідомляє прес-служба ГПУ.

"Наша позиція полягає у тому, що будь я... Читати повністю

Тимошенко стягує людей на свій суд, влада заважає

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 18:33

Влада погрожує відібрати ліцензії у чернівецьких перевізників, якщо ті повезуть людей на підтримку Тимошенко на засідання Печерського суду завтра, 24 червня, - повідомляє її прес-служба.

За... Читати повністю

В Дніпровському районі стріляли в мішень на голові

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 18:25

О 2 ночі 23 червня в Дніпровському районі міліція виїхала на виклик до одного з дворів, де 25-річний чоловік тримав на голові мішень, в яку намагався влучити п’яний дебошир зі зброєю, - повід... Читати повністю

МВС купило машин на 130 мільйонів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 18:05

Міністерство внутрішніх справ придбає автомобілів на більш ніж 130 мільйонів гривень, - результати торгів від 22 червня опубліковані на Читати повністю

Землі "Жулян" таки віддали фірмі регіонала

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 17:53

Депутати Київради передали 15 гектар землі міжнародного аеропорту "Київ-Жуляни" товариству з обмеженою відповідальністю "Мастер-авіа". Землю на вулиці Медовій в Солом'янському районі дали під&... Читати повністю

Бювет у парку Шевченка знову закрили

Маша Землянська, Свiдомо, 23 червня 2011р. 17:50

Не минув і місяць, як бювет у парку Шевченка, що навпроти однойменного Університету знову закрили.

До того як 31 травня відкрили бюветЧитати повністю

Ранній секс загрожує жінкам крихким шлюбом

Маша Землянська, Свiдомо, 23 червня 2011р. 17:29

«От ти коли вперше?...», - Рітка вирішила втішити щойно розлучену подругу досить оригінально. - «От і маєш! Треба було цноту поберегти і мала би щастя».

Читати повністю

Міліція: наші не вбивали чоловіка на Оболоні

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 17:19

Київська міліція закінчила перевірку щодо Олександра Дубовенка, який помер 11 чеврня на Оболоні після візиту в райвідділок міліції, і не бач... Читати повністю