БЮТ: ніхто не може потрапити до суду Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 9:05

Станом на 8.30 депутати та журналісти не могли потрапити до зали засідань Печерського районного суду Києва, де має відбутися засідання у справі Юлії Тимошенко, оскільки приміщення фактично захопила... Читати повністю

Завтра - нічне дійство в Музеї Гончара

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 8:55

Занурся у зворотній рух часу українського буття. Завтра, в ніч з 25 на 26 червня в Музеї Івана Гончара відбудеться нічна імпреза - унікальний мистецький проект «Жорна». П... Читати повністю

Прокуратура хоче відкритого суду над Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 8:35

Генеральна прокуратура України наполягає на відкритому судовому процесі за обвинуваченням екс-прем'єрки Юлії Тимошенко, - повідомляє прес-служба ГПУ.

"Наша позиція полягає у тому, що будь я... Читати повністю

Тимошенко стягує людей на свій суд, влада заважає

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 18:33

Влада погрожує відібрати ліцензії у чернівецьких перевізників, якщо ті повезуть людей на підтримку Тимошенко на засідання Печерського суду завтра, 24 червня, - повідомляє її прес-служба.

За... Читати повністю

В Дніпровському районі стріляли в мішень на голові

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 18:25

О 2 ночі 23 червня в Дніпровському районі міліція виїхала на виклик до одного з дворів, де 25-річний чоловік тримав на голові мішень, в яку намагався влучити п’яний дебошир зі зброєю, - повід... Читати повністю

МВС купило машин на 130 мільйонів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 18:05

Міністерство внутрішніх справ придбає автомобілів на більш ніж 130 мільйонів гривень, - результати торгів від 22 червня опубліковані на Читати повністю

Землі "Жулян" таки віддали фірмі регіонала

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 17:53

Депутати Київради передали 15 гектар землі міжнародного аеропорту "Київ-Жуляни" товариству з обмеженою відповідальністю "Мастер-авіа". Землю на вулиці Медовій в Солом'янському районі дали під&... Читати повністю

Бювет у парку Шевченка знову закрили

Маша Землянська, Свiдомо, 23 червня 2011р. 17:50

Не минув і місяць, як бювет у парку Шевченка, що навпроти однойменного Університету знову закрили.

До того як 31 травня відкрили бюветЧитати повністю

Ранній секс загрожує жінкам крихким шлюбом

Маша Землянська, Свiдомо, 23 червня 2011р. 17:29

«От ти коли вперше?...», - Рітка вирішила втішити щойно розлучену подругу досить оригінально. - «От і маєш! Треба було цноту поберегти і мала би щастя».

Читати повністю

Міліція: наші не вбивали чоловіка на Оболоні

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 17:19

Київська міліція закінчила перевірку щодо Олександра Дубовенка, який помер 11 чеврня на Оболоні після візиту в райвідділок міліції, і не бач... Читати повністю

Справу Комарницького передали в суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 16:39

Генеральна прокуратура передала справу екс-голови фракції Блоку Черновецького в Київраді Дениса Комарницького в Печерський суд, - повідомляє адвокат Комарницького Андрій Федур. Інформацію підтверди... Читати повністю

З великого житла братимуть податки

Софія Кущ, Свiдомо, 23 червня 2011р. 16:06

Мерія прийняла податок на нерухоме майно. Він не поширюється на квартири із житловою площею до 120 квадратних метрів та будинки до 250 квадратних метрів - повідомляє прес-служба мерії. 

<... Читати повністю

Землю тепер буде простіше оформити

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 16:03

Депутати Київради проголосували за спрощення порядку оформлення земельної документації.

Тепер всі документи видаватиме єдиний дозвільний центр.

Також це рішення відповідатимуть Земе... Читати повністю

Депутати зменшили кількість працівників ради на 58

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:47

Працівників Київради стане на 58 менше, - депутати прийняли рішення про зміну структури і чисельності секретаріату ради.

Скоротили 5 підрозділів. Замість 223 на раду тепер працюватимуть 175... Читати повністю

Попов: шукаємо ділянку для забудовника Жовтневої

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:23

Голова міської адміністрації Олександр Попов дав чергову обіцянку, що не дозволить незаконного забудування Києва. Він повідомив "Свідомо", що зараз далі ведуться переговори з компанією "Житло-буд",... Читати повністю