Справу Комарницького передали в суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 16:39

Генеральна прокуратура передала справу екс-голови фракції Блоку Черновецького в Київраді Дениса Комарницького в Печерський суд, - повідомляє адвокат Комарницького Андрій Федур. Інформацію підтверди... Читати повністю

З великого житла братимуть податки

Софія Кущ, Свiдомо, 23 червня 2011р. 16:06

Мерія прийняла податок на нерухоме майно. Він не поширюється на квартири із житловою площею до 120 квадратних метрів та будинки до 250 квадратних метрів - повідомляє прес-служба мерії. 

<... Читати повністю

Землю тепер буде простіше оформити

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 16:03

Депутати Київради проголосували за спрощення порядку оформлення земельної документації.

Тепер всі документи видаватиме єдиний дозвільний центр.

Також це рішення відповідатимуть Земе... Читати повністю

Депутати зменшили кількість працівників ради на 58

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:47

Працівників Київради стане на 58 менше, - депутати прийняли рішення про зміну структури і чисельності секретаріату ради.

Скоротили 5 підрозділів. Замість 223 на раду тепер працюватимуть 175... Читати повністю

Попов: шукаємо ділянку для забудовника Жовтневої

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:23

Голова міської адміністрації Олександр Попов дав чергову обіцянку, що не дозволить незаконного забудування Києва. Він повідомив "Свідомо", що зараз далі ведуться переговори з компанією "Житло-буд",... Читати повністю

Вдова Гонгадзе хоче від вбивці 500 тисяч

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:02

Вдова Гонгадзе Мирослава вимагає у головного підозрюваного виконавця вбивства Георгія Гонгадзе генерала Олексія Пукача 500 тисяч гривень моральної шкоди, - повідомляє її адвокат Валентина Теличенко... Читати повністю

Влада знову умиває руки від Театральної

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 червня 2011р. 15:02

Голова міської адміністрації Олександр Попов знову стверджує: забудовник над метро Театральна має законні дозволи на будівництво.

"Що стосується цього проекту, то він... Читати повністю

ЮНЕСКО показали руйнування пам'яток

Софія Кущ, Свiдомо, 23 червня 2011р. 14:52

Українські чиновники дезінформують ЮНЕСКО стосовно руйнування історичних пам'яток, - про це заявили активісти організації "Збережи старий Київ", провівши фотовиставку пошкоджених будинків просто не... Читати повністю

Попов: Боргів перед Київенерго вже немає

Маша Землянська, Свiдомо, 23 червня 2011р. 14:35

Голова міської адміністрації Олександр Попов заявив, що борги Києва перед компанією Київенегро погашені. А все тому, що уряд надав київському бюджету додаткові 800 мільйонів гривень.

Попов... Читати повністю

В Європі будуть презервативи з «функцією» віагри

Маша Землянська, Свiдомо, 23 червня 2011р. 14:21

В Європі з’явилися презервативи, які підвищують сексуальну потенцію, - пише Futura Medical, яка власне і розробила... Читати повністю

Київрада запустила "Стратегію розвитку Києва"

Софія Кущ, Свiдомо, 23 червня 2011р. 13:27

Київрада прийняла за основу рішення "Про затвердження стратегії розвитку Києва до 2025 року". За таке рішення проголосували 90 депутатів. Не підтримали його депутати від БЮТ та франції УДАР.

<... Читати повністю

Через кишкову паличку закрили два пляжі

Софія Кущ, Свiдомо, 23 червня 2011р. 12:56

Два популярні пляжі: «Дитячий» та «Венеція» у Дніпровському районі закрито через виявлення там кишкової палички - повідомляє державна санітарна станція.

Ці пляжі не... Читати повністю

На Старообухівському шосе загинула людина

Софія Кущ, Свiдомо, 23 червня 2011р. 12:31

Вночі на 25-му кілометрі Старообухівського шосе, загинула людина.  Це сталося близько першої години ночі - Читати повністю

До 24 серпня мерія добудує шість житлових будинків