В центрі горів магазин елітної косметики

Софія Кущ, Свiдомо, 24 червня 2011р. 13:29

Вранці на вулиці Басейній в магазині елітної косметики сталася пожежа - повідомляє... Читати повністю

На вихідних пройде фестиваль "Відкрита ніч"

Софія Кущ, Свiдомо, 24 червня 2011р. 13:12

15-й щорічний кінофестиваль "Відкрита Ніч" відбудеться з 25 на 26 червня. Цього року кінофест змінить місце проведення - подія відбудеться на території козацького селища "Мамаєва Слобода" замі... Читати повністю

УНІАН:На Хрещатику міліція стримує натовп за Юлю

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 12:52

Міліція на Хрещатику стримує натовп прихильників Тимошенко, - передає УНІАН.

Видання повідомляє про 5 тисяч людей, яких оточила міліція.

Сьогодні вранці в Печерському суді почався п... Читати повністю

На Декабристів пожежа - одна смерть

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 12:22

Сьогодні вночі, 23 червня, о 23:57 горів 9-поверховий будинок по вулиці Декабристів, 5. 

Двоє людей врятовано та один загиблий. 

Палала квартира на першому поверсі. В... Читати повністю

У залі суду над Тимошенко включили "глушилки"

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 11:44

У приміщенні Печерського райсуду, де відбувається суд на Юлією Тимошенко, включили пристрої, які перешкоджають роботі мобільного зв’язку та здійсненню Інтернет-трансляції. Про це заявив... Читати повністю

Не пропустіть Країну Мрій на вихідних! (програма)

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 11:06

24-26 червня на Співочому Полі відбудеться міжнародний фестиваль "Країна Мрій 2011". Тут вас чекатимуть:

- Алеї Майстрів з 10.00

- Конкурс вишиванок (тільки 26 червня) від парт... Читати повністю

Посол ЄС:нелюдські умови в суді над Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 10:51

Посол Єврокомісії Жозе Мануель Пінту Тейшейра назвав умови, в яких проходить суд над екс-прем'єркою Юлією Тимошенко, нелюдськими.

Жозе Мануель Пінту Тейшейр не коментував політичну ситуацію... Читати повністю

На вокзалі-окремі каси для квитків через інтернет

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 10:41

Тепер квитки на потіг, придбані через інтернет можна буде купити у спеціальних касах, - повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

"Хоча на сьогодні квитки, оформлені через Інтернет, можна придба... Читати повністю

40 хвилин в центрі Києва горів будинок

Маша Землянська, Свiдомо, 24 червня 2011р. 10:05

42 хвилини знадобилося пожежникам, щоб загасити вогонь. Вдень, 23 червня горіла кімната на другому поверсі будинку, що на бульварі Шевченка, - повідо... Читати повністю

5 канал транслює суд Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 9:46

Пряма трансляція суду над Тимошенко транслює «5 канал», - передає прес-служба БЮТ.

Також трансляцію можна переглянути online в Інтернеті на сайті «5 каналу» та... Читати повністю

Ізраїльский Театр Комедії у Києві

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 9:45

«Все одно це весело, хоча місцями і дуже сумно». Комедія, в якій під соусом гумору подаватимуться сенс життя, кохання і самотність – звичайна справа чи рідкість в епоху засилля Го... Читати повністю

ZN.UA: На Щербакова пограбували банк

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 9:17

Вчора пообіді невідомий чоловік пограбував одне з банківських відділень Universal Bank, що розташоване по вулиці Щербакова в Києві, - пише "Дзеркало т... Читати повністю

БЮТ: ніхто не може потрапити до суду Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 9:05

Станом на 8.30 депутати та журналісти не могли потрапити до зали засідань Печерського районного суду Києва, де має відбутися засідання у справі Юлії Тимошенко, оскільки приміщення фактично захопила... Читати повністю

Завтра - нічне дійство в Музеї Гончара

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 8:55

Занурся у зворотній рух часу українського буття. Завтра, в ніч з 25 на 26 червня в Музеї Івана Гончара відбудеться нічна імпреза - унікальний мистецький проект «Жорна». П... Читати повністю

Прокуратура хоче відкритого суду над Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 червня 2011р. 8:35

Генеральна прокуратура України наполягає на відкритому судовому процесі за обвинуваченням екс-прем'єрки Юлії Тимошенко, - повідомляє прес-служба ГПУ.

"Наша позиція полягає у тому, що будь я... Читати повністю