Избиение заключенных на ДИК - 89

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 14:33

5 июля, во вторник, в Днепропетровской исправительной колонии 89, на участке максимального режима содержания Т. З.,совершенно безосновательно, произошло массовое избиение заключенных, специально дл... Читати повністю

Рада ухвалила закон як мінятимуть медицину у Києві

Маша Землянська, Свiдомо, 7 липня 2011р. 14:15

Верховна Рада ухвалила як змінюватиметься медицина у Києві.

Ініційований урядом закон підтримали депутати в... Читати повністю

Розшукується дитина

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 14:08

3 червня 2011 року близько 16 години 13-річна Желан Юлія Анатоліївна, мешканка Київської області, знаходилася зі своєю мамою на Чоколівському бульварі біля будинку 19. Дівчина попросилася на хвилин... Читати повністю

Тимошенко продовжують відмовляти у відводі судді

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 13:11

Печерський суд в черговий раз відмовився задовольнити клопотання колишнього прем’єра Юлії Тимошенко, яка заявила відвід головуючому в її справі, судді Родіону Кірєєву - у прямому ефірі 5... Читати повністю

Скутер не розминувся з "Ауді"

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 11:57

під Києвом не розминулися скутер та автомобіль «Ауді» - інформує "Магно... Читати повністю

Реклама про каву "Cafe mince" і схуднення - обман

Маша Землянська, Свiдомо, 7 липня 2011р. 11:55

Антимонопольний комітет оштрафував на 14 тисяч гривень київський Інститут біопрепаратів за оманливу рекламу їхньої кави з екстрактом зеленого чаю «Cafe mince», - повідомила «Свідо... Читати повністю

Як кияни Купала святкували

Diana , (вiд читачiв), 7 липня 2011р. 11:35

Стрибки через вогнище, пускання вінків, водіння хороводів, гадання, пісні і танці. Всім цим радувала Мамаєва Слобода своїх гостей 6го липня на святкуванні Івана Купала.

Читати повністю

Найгірше повітря в центрі – там де машини

Маша Землянська, Свiдомо, 7 липня 2011р. 10:54

Машини і автобуси - ось найголовніше джерело забруднення повітря. Тому найважче у Києві дихається на Бесарабці, Московській та по усьому проспекту Перемоги, - запевняє заступник очільника Центральн... Читати повністю

Перша виставка в під'їзді: Юля Гушул

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 10:50

 

Юля Гушул

-    Для мене життя – це мистецтво, а мистецтво – це життя. Не більше не менше. Вони між собою вже... Читати повністю

Печерський суд продовжує розгляд справи Тимошенко

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 10:28

О 10 ранку почалося чергове слухання у справі Юлії Тимошенко.

Лідерка БЮТу прибула на засідання зі своїм захисником Миколою Титаренко. Нагадаємо, вчора суд відмовив захисту екс-прем'єра про... Читати повністю

До початку Євро 2012 "Виставковий центр" добудують

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 10:22

Київський метрополітен має намір встигнути прокласти нову гілку метро у напрямку "Виставковий центр" до початку Чемпіонату Європи з футболу - повідомляє прес-служба мерії. Як відомо, адміністрація... Читати повністю

Штрафи за залишене у лісі сміття зросли утричі

Маша Землянська, Свiдомо, 7 липня 2011р. 10:00

Віктор Янукович підписав закон, тому тепер залишені у лісах об’їдки, пляшки та інше сміття коштуватиме дорожче. Якщо раніше максималь... Читати повністю

Янукович їздить по Києву - затори

Софія Кущ, Свiдомо, 7 липня 2011р. 8:50

Сьогодні президент здійснить робочу поїздку по Києву - повідомляє прес-служба КМДА.

Глава держави ознайомиться з забезпечення житлом малозахищених та будівництвом та доступного житла,.... Читати повністю

Сотня юношей проводит ночь на Ивана Купалы под ВР

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 6 липня 2011р. 23:56

Под ВР ночью аврально монтируют сцену для митинга в поддержку пенсионной реформы Тигипко.

Первая сотня юношей уже прибыла под ВР для участия в завтрашнем митинге.

 

&nb... Читати повністю

Ресторан "Рес Топ"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 липня 2011р. 18:59

«Відмови не приймаються. У мене теж купа справ, але ж 15 років! І часу мало. Треба обговорити і вирішити, а так як ти цього не вміє ніхто».

Слідчому Івану Олександровичу нічого... Читати повністю