28 червня на Європейській - виступ Хворостовського

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 12:33

28 червня, в День Конституції, на Європейській площі дасть концерт Дмитро Хворостовський.

Виступ відбудеться в рамках фестивалю «Сходи до неба». Також для киян виступатимуть спі... Читати повністю

Влада досі не підписала знесення Театральної

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 червня 2011р. 12:33

Комісія, яка перевіряла законність будівництва над Театральною, під Софією та по Пирогова і визнала їх незаконними, досі не надала висновків Мінрегіонбуду. Тобто голова комісії Михайло Кучук... Читати повністю

Онкохворих частіше вбиває не сам рак - хворе серце

Маша Землянська, Свiдомо, 21 червня 2011р. 11:59

Більше 15% онкологічно хворих людей помирають не від самого раку, а від проблем з серцем та судинами, - такі результати останнього дослідження американського Університету Колорадо Читати повністю

Цього тижня - один сонячний день і решта з дощами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 11:56

Хмарна погода, котру ми можемо спостерігати зараз за своїми вікнами перекинеться і на середу. Дощу не буде. Температура - 24 градуси тепла.

Четвер - сонячний і спекотний - 27 вище нуля. Вже... Читати повністю

У авіакатастрофі в Росії загинуло двоє українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 11:51

У авіакатастрофі, що сталася під Петрозаводськом у Росії, загинуло двоє українців.

За повідомленням МНС Росії, це Христина Онищенко і Вагран Симов... Читати повністю

Земельника Черновецького доставили з Німеччини

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 червня 2011р. 11:50

Генеральна прокуратура України підтвердила, що екс-голову земельної комісії Київради Олексія Євлаха доставили в Україну, - повідомляє прес-служба.

Таким чином закінчився процес екстрадиці... Читати повністю

Обстріляний київським суддею тракторист не здався

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 червня 2011р. 11:49

Тракторист з Канівського району Олександр Куча, в якого стріляв Дарницький суддя Євген Вовк, все-таки не згодний з рішенням суду щодо себе і подав апеляцію, - повідомив "Свідомо" його адвокат Юрій... Читати повністю

Киянин хотів скрити продаж Порш Каєн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 11:49

43-річний мешканець Позняків хотів приховати продаж свого авто - недешевого Porsche Cayenne.

За повідомленням столичної міліції, при цьому він не сплатив податку. Ринкова вартість авто - 40... Читати повністю

Все більше українців вважають себе нижчим класом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 11:46

Кількість українців, що вважають себе нижчим класом за 3 роки зросла більше як на третину.

Це підрахував Центр Разумкова.

У 2008 році до вищого класу себе зараховували 2% українців,... Читати повністю

Янукович:22.06 мають стихнути політичні баталії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 11:21

22 червня – день загальнонаціональної скорботи, коли повинні стихнути політичні баталії, а всіх українців має об'єднати спільна пам'ять про роки війни.

Таку заяву зробив президент Вік... Читати повністю

На Донеччині думають: холеру привезли з-за кордону

Маша Землянська, Свiдомо, 21 червня 2011р. 11:10

У Донецькій облдержадміністрації припускають, що холеру,  діагноз якої підтвердили 26-ти мешканцям Маріуполя, привезли з-за кордону, - повідомляє пресс-служба ОДА.

«Традиційний х... Читати повністю

Хакери нарекли Кернеса "мудакуватим створінням"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 10:13

Хакерам вдалося зламати сайт Харківської міської ради.

За повідомленням Watcher'а, в розділі "Новини" вони залишили послання для харківчан, в якому висловлюють прикрість щодо того, що "у сл... Читати повністю

ТСН: Син нардепа в'їхав в міліцейську машину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 9:47

Вночі з 19 на 20 червня в центрі міста син нардепа від Блоку Юлії Тимошенко Юрія Сербіна Андрій зіштовхнувся з міліцейською машиною.

За повідомленням ТСН, його "Лексус", виїхав на зустрічну... Читати повністю

СЕС хоче перевіряти продукти в магазинах – раптово

Маша Землянська, Свiдомо, 21 червня 2011р. 9:46

ОчільникДержавної санітарно-епідеміологічної служби Анатолій Пономаренко запевняє: СЕС хоче повернутися до раптової перевірки продуктів з магазинів, супермаркетів та власне і сами... Читати повністю

У суботу Бориспіль покаже рекордний гімн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 9:43

У суботу, 25 червня, до Дня Конституції у Борисполі покажуть рекордно велике зображення тексту українського гімну.

Відбудеться це в рамках фестивалю  «ЕТНОЛІТО н... Читати повністю