Ляшко знову побився з депутатом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 13:30

У Раді знову стався бійковий інцидент за участі позафракційного нардепа Олега Ляшка.

Цього разу він ледь не побився з комуністом Євгеном Царьковим.

Сталася сутичка під час виступу Ц... Читати повністю

Куди у Києві поїхати на шашлики

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 13:07

Де у Києві провести пікнік з шашликами

 

«Захаді на шашлик дарагой! Захаді, нє пажалєєш! Адин раз папробуєш – на всю жізнь запомніш!» - перед... Читати повністю

У суботу прийдіть поговорити про забудови

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 13:02

У суботу 18 червня о 16.00 на Майдані Незалежності біля Головпоштамту відбудуться відкриті збори київської громади у форматі вільного мікрофону.

За повідомленням ініціативної групи, кожен з... Читати повністю

Україна музична: Топ-5 фестів літа

Руслан Негода, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 12:57

Наступило літо, а разом з ним сезон музичних фестивалів. Чим добре музичний фест? Тим, що грошей потрібно небагато, відпустку для цього брати не потрібно. Потрібно лиш бажання. Ну, а також інформац... Читати повністю

Літак "Тегеран-Київ" долетів тільки до Криму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 12:28

Літак компанії UM Air "Тегеран-Київ" вимушений був робити аварійну посадку в Криму.

Сталося це сьогодні, 17 червня.

За повідомленням МНС, о 6:50 ранку у літака відмовив двигун. На щ... Читати повністю

Газову справу Тимошенко поспіхом передали до суду

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 12:07

Справу по незаконному підписанню газових угод Юлією Тимошенко Генпрокуратура зранку передала на розгляд до Печерського суду, не дочекавшись ознайомлення зі справою екс-прем'єрки чи їх клопотань, -... Читати повністю

Архітектора Святошинського району піймали на хабар

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 11:42

Начальника відділу будівництва, архітектури та землекористування Святошинської районної адміністрації СБУ піймало на хабарі 4,5 тисяч долларів, - повідомляє прес-служба СБУ.

Чиновник вимага... Читати повністю

Червоний прапор на 9 травня визнано незаконним

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 11:00

У рішенні також зазначається, що визнані неконституційними положення втрачають чинність з дня ухвалення КС рішення, яке обов’язковим до виконання на всій території України, остаточним і не... Читати повністю

Президент затвердив зміни до бюджету

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 10:41

Президент Віктор Янукович підписав Закон №3491-VI «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», який збільшив державні доходи і видатки, - повід... Читати повністю

За обрушену стіну ніхто відповідати не збирається

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 10:12

Київська міліція вирішила не порушувати справу по факту обвалу стіни на вулиці Червоноармійській, котра у середу обвалилася прямо на автомобіль, припаркований пору... Читати повністю

Вбивці Гонгадзе не подобається захисниця вдови

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 9:35

Головний звинувачений виконавець вбивства Георгія Гонгадзе генерал Олексій Пукач попросив суд усунути з процесу адвоката Валентину Теличенко, бо вона проходила по справі, як свідок, - повідомила с... Читати повністю

"Сегодня": в ДТП загинув Васильківський депутат

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 9:16

В страшній аварії на Столичному шосе, де загинули троє, за кермом був депутат Васильківської райради, співвласник мережі магазинів домашньо... Читати повністю

Рада "за" підвищення пенсійного віку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 18:09

Верховна Рада прийняла за основу проект пенсійної реформи, що передбачає збільшеня пенсійного віку для укр... Читати повністю

У регіоналів тепер ще один нунсівець

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 18:00

Депутат від "Нашої України - Народної Самооборони" Валерій Борисов перейшов до фракції Партії регіонів.

Таке оголошення зробив Володимир Литвин на засіданні Ради.

Тепер у регіоналів... Читати повністю

Мерія знала про стіну на Червоноармійській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 17:30

Підпірну стіну на вулиці Червоноармійській, котра у середу обвалилася прямо на автомобіль, припаркований поруч, відновлюватимуть за кошти Го... Читати повністю