СЕС хоче перевіряти продукти в магазинах – раптово

Маша Землянська, Свiдомо, 21 червня 2011р. 9:46

ОчільникДержавної санітарно-епідеміологічної служби Анатолій Пономаренко запевняє: СЕС хоче повернутися до раптової перевірки продуктів з магазинів, супермаркетів та власне і сами... Читати повністю

У суботу Бориспіль покаже рекордний гімн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 9:43

У суботу, 25 червня, до Дня Конституції у Борисполі покажуть рекордно велике зображення тексту українського гімну.

Відбудеться це в рамках фестивалю  «ЕТНОЛІТО н... Читати повністю

Екс-міністр оборони Іващенко голодує з лікарями

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 червня 2011р. 9:41

В.о. міністра оборони уряду Тимошенко Валерій Іващенко почав голодування під наглядом лікарів СІЗО, - про це "Свідомо" повідомив його адвокат Борис Нечипоренко.

Вчора, 20 червня Іващенко по... Читати повністю

ООН:Причини смертей–рак,діабет,серце,легені

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 8:59

Експерти з Організації об’єднаних націй дійшли висновку – найбільше смерте від раку, діабету, хвороб серця і легень.

Згідно з докладом ООН, це дві третини всіх смертей на планет... Читати повністю

Ввечері горів склад на Либідській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 червня 2011р. 8:53

У понеділок, 20 червня, близько шостої вечора поблизу метро "Либідська" горів покинутий склад.

За повідомленням блогера Читати повністю

У Броварах четверо "бомбанули" заправку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 червня 2011р. 17:54

У понеділок, 20 червня, четверо чоловіків у масках напали на автозаправку на кільцевій в Броварах та викрали звідти 11 тисяч гривень.

За повідомленням обласної міліції, крадії були з предме... Читати повністю

КП: На Відрадному хлопця нанизало на арматуру

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 червня 2011р. 17:06

У неділю близько дев'ятої вечора в районі Відрадний 12-річний хлопчик пробив груди, впавши на шматок арматури.

За повідомленням Комсомольської правди,  хлопчик бігав по дахах гаражів,... Читати повністю

Дослідження:Україна багатша за Росію і Туреччину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 червня 2011р. 16:10

В списку найбідніших країн світу Україна зайняла 110 місце, Росія - 82, Туреччина - 104-те.

Такі результати дослідження Фонду ми... Читати повністю

Суддя майданівця в нарадчій кімнаті з п'ятниці

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 червня 2011р. 15:53

Судовий процес по Сергію Костакову, учаснику податкового майдану, який вже 5 з половиною місяців знаходиться за гратами, знову затягується - на цей раз засідання відклали, бо суддя Печерського суду... Читати повністю

В День Конституції розважатимуть ОЕ і Мандри

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 червня 2011р. 15:33

28 червня, День Конституції, на Майдані Незалежності в Києві святкуватимемо разом з Океаном Ельзи і Мандрами.

Святковий концерт розпочнеться о 19-й. Виступатимуть також Гайтана, Джамала, Ме... Читати повністю

У вівторок студенти поговорять про освіту біля КМУ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 червня 2011р. 14:13

У вівторок, 21 червня, студенти-активісти зберуться біля будинку Уряду, щоб провести прес-конференцію з приводу закону "Про вищу освіту", проти якого вони вже тричі виходили на акції протесту.

... Читати повністю

МОН:Випускники вишів не мають відпрацьовувати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 червня 2011р. 13:59

Міносвіти відхрестилося від ситуації, що склалалася навколо випускників державних вишів, що не працювали за спеціальністю на державних підприємствах і за що тепер нібито повинні платити штрафи.

... Читати повністю

На проспекті Перемоги продали "Зелений театр"

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 червня 2011р. 13:48

Приміщення «Зеленого театру» на проспекті Перемоги, 84-а, яке мало статус державної власності, рішенням Шевченківської ради включили до об’єктів комунальної власності, що підлягаю... Читати повністю

Турчинова кличуть в прокуратуру

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 червня 2011р. 13:28

Депутата від парітї "Батьківщина" Олександра Турчинова викликають до Генпрокуратури. Про це він написав у своєму Твітері. 

"Сьогодні до ГП... Читати повністю