Ліванець привіз в "Бориспіль" 3 кіло героїну

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 червня 2011р. 11:31

16 червня перший заступник прокурора Київської області Геннадій Клюге відправив до суду кримінальну справу проти громадянина Лівану за контрабанду героїну в особливо великих розмірах, - повідо... Читати повністю

Екологи проти наруги над дельфінами від КМДА

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 червня 2011р. 11:06

Новий океанаріум в Київському зоопарку, про будівництво якого тиждень тому заявила Київська мерія, буде черговою в’язницею для ки... Читати повністю

Кабмін дав гроші Києву на пам'ятник Пилипу Орлику

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 червня 2011р. 9:45

З державного бюджету виділяють кошти на встановлення пам'ятнику гетьману Пилипу Орлику, - повідомляє Читати повністю

Сьогодні:перегони на тарантасах, олімпійський день

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 червня 2011р. 9:11

З 10:00 на Хрещатику розпочнеться всеукраїнська спортивна акція «Олімпійський день 2011». Спочатку - реєстрація учасників, об 11:30 відбудеться урочисте... Читати повністю

Адвоката посадив сумнівний в.о. прокурора Києва

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 18:22

По адвокату Олегу Ніколішину, який опинився за гратами разом зі своїм підзахисним, прийняв рішення не чинний на той час в.о. прокурора міста... Читати повністю

Податковий майданівець: з суддею не домовились

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 17:51

Прокуратура Києва не згодна з рішенням суду на користь податкових майданівців і просить повернути справу на новий розгляд іншому складу суду... Читати повністю

Янукович виступив "за" тендери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 17:19

Президент Віктор Янукович заветував Закон про зміни до закону "Про державні закупівлі", прийнятий Радою у травні.

Янукович пропонує... Читати повністю

До Євро-2012 на Київщині відкриють фан-зону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 17:12

До Євро-2012 в Обухiвському районi Київської областi хочуть вiдкрити "Фан-зону Євро-2012".

Ця "Фан-зона" буде створена на базi комплексу "Озерне" котеджного мiстечка "Аквасiтi" i комплексу... Читати повністю

В столиці будуть вулиці Миколайчука і Некрасова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 16:45

У столиці з'являться вулиці Миколайчука і Некрасова.

Такого висновку дійшла комісія з питань перейменувань та пам’ятних знаків.

Іменем Івана Миколайчука буде названа колишня в... Читати повністю

"Лісовий" продовжують зносити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 15:33

Демонтаж МАФів на ринку "Лісовий", що почався 16 травня, продовжується.

За повідомленням мерії, усього за цей час демонтовано 21 кіоск та торговельний ряд понад 500 квадратних метрів.

... Читати повністю

У суботу перекриють рух до Подільського узвозу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 15:06

У суботу, 18 червня, рух машин від Цукрового провулку до Подільського узвозу буде перекритий.

Причина - ремонт проїжджої частини на вулиці Фрунзе, 18 червня 2011 року.

Рух обме... Читати повністю

Тарифи на комунпослуги однаковими все ж не будуть

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 15:04

Тарифи на комунпослуги в регіонах відрізнятимуться не більше ніж 10-15%.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров на нараді з представниками органів місцевого самоврядування Луганської області.<... Читати повністю

Антимонопольний комітет: за штрафмайданчик 17 000

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 14:31

Київське відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ "Аурік" на 17 тисяч гривень за збирання завищеної плати з водіїв, чиї машини було арештовано на штрафмайданчик фірми, - повідом... Читати повністю

До Києва привезуть мощі Івана Павла II

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 червня 2011р. 14:14

23 червня, у четвер, мощі блаженого Папи Івана Павла ІІ привезуть до собору святого Олександра в Києві з нагоди 10-річчя його візиту до України.

Також, цього дня о 18.00 відбудеться урочист... Читати повністю

Поборники ДАІ виграли справу у Верховної Ради

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 14:02

Активісти проекту "Дорожній контроль" 16 червня в суді довели бездіяльність апарату Верховної Ради, який не давав відповіді на інформаційний запит ДК, - повідомляє Читати повністю