На Пирогова знову "бої" з забудовником

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 11:42

На вулиці Пирогова місцеві мешканці знову ведуть "бої" з забудовником: вчора з шостої ранку до дев'ятої вечора вони не впускали на подвір'я будівельні машини. Про це «Свідомо» пові... Читати повністю

На пожежі в Броварах загинула людина

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 11:10

Одна людина загинула та одна з травмами середньої тяжкості в лікарні через пожежу на складах у Броварському районі Київської області, яка сталас... Читати повністю

Рекламу цигарок в магазинах не заборонять

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 10:54

Активісти проти реклами тютюнопаління програли останню битву: проект закону, який розглядатимуть депутати не буде містити заборони реклами цигарок в місцях продажу. Про це "Свідомо" повідомив один... Читати повністю

Справа податківця на $50 тис. пішла в суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 10:32

Прокуратура Києва направила до суду справу проти начальника одного із районних відділів податкової міліції, - повідомляє прес-служба.

Його звинувачено за статею "одержання хабаря в особлив... Читати повністю

Зразок заяви про зменшення плати за послуги ЖЕКу

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 9:19

                                                        &... Читати повністю

Тимошенко проситься у Францію

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 9:08

Екс-прем'єрка Юлія Тимошенко хоче їхати до Страсбургу для участі в сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи 21-22 червня, - Читати повністю

Азаров: З 1 липня вчителі отримають більше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 8:31

З 1 липня вчителі отримуватимуть на 340 гривень більше зарплатні.

Така обіцянка прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Щоправда, він не учочнив - стосуватиметься це всіх категорій вчителі... Читати повністю

Нардепи збирають підписи за звільнення майданівця

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 19:52

Опозиційні народні депутати почали збір підписів за звільнення під підписку про невиїзд активіста податкового майдану Сергія Костакова, який вже 7 місяців знаходиться за гратами, - повідомляє прес-... Читати повністю

Відкрилася виставка конкурсу СТОП ЦЕНЗУРІ!

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 17:48

Виставка робіт конкурсу СТОП ЦЕНЗУРІ! відкрилася у Центрі візуальної культури Національного університету “Києво-Могилянська Академія”, - повідомляє партнерство "Новий громадянин".

... Читати повністю

Театральна: мавзолей обіцянок влади збудовано

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 17:39

-А він (голова міської адміністрації Олександр Попов – "Свідомо") казав, на чию користь буде вирішене питання будівництва на Театральній? - запитав Андрій Куликов журна... Читати повністю

В Броварах - пожежа

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 17:20

В другій половині дня в місті Бровари, що під Києвом, почалася пожежа на складі торговельної компанії.

Пожежа досить велика і в Дарницькому районі вже видно темний дим в небі. Інф... Читати повністю

Чоловік задушив іншого в парку і підпалив тіло

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 15:30

11 червня у парку Дніпровського району  31-річний чоловік задушив 24-річного хлопця, а потім, щоб приховати вбивство, підпалив його тіло, - Читати повністю

Наречена засновника Плейбой передумала йти заміж

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 15:24

25-річна білявка Крістел Харріс, наречена відомого 85-річного мільйонера, засновника журналу "Плейбой" Х'ю Хефнера відмовилася одружуватися з ним за кілька днів до церемонії, - Читати повністю

Паркан на Театральній - не законний

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 14:43

Паркан будови над метро Театральна по вулиці Богдана Хмельницького, 7, який 10 червня впав на трьох людей, знаходиться там не законно: дозві... Читати повністю

Бульвар Шевченка вже розрили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:35

Ліву крайню смугу бульвару Шевченка розрили дорожники.

Зробили це через підведення комунікацій до 5-зіркового готелю «Хілтон», який добудовують на бульварі Шевченка, 28/30.... Читати повністю