Мати пономаря: свідків підриву храму залякують

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 16:53

Свідків по справі підриву храму в Запоріжжі 28 липня 2010 залякує міліція, щоб втримати офіційну версію розслідування, - про це на прес-конф... Читати повністю

Укрзалізниця тепер і на Ютубі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 16:40

На популярному відеохостингу YouTube свій канал відкрила Укрзалізниця. 

«Відкриття відеоканалу на YouTube – важливи... Читати повністю

Червоноармійську ремонтуватимуть до вересня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 15:33

Біля спорткомплексу "Олімпійський" почався ремонт вулиці Червоноармійська.

Столичні дорожники зараз працюють поблизу станції метро "Олімпійська". Дві з п'яти смуг вулиці, до перетину з Жиля... Читати повністю

До 15 серпня великим машинам на Поштову - зась

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 15:11

Через будівництво розв'язки біля метро "Дніпро" до 15 серпня заборонено проїзд великих (вище 3,5 метрів) машин по Набережному шосе.

Зокрема, "велетням" їздити не можна від Поштової площі до... Читати повністю

Целовальник: Замість Метрограду - підземний проїзд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 15:09

Головний архітектор столиці Сергій Целовальник планує замість торгового центру "Метроград" побудувати підземний проїзд для авто.

За повідомленням прес-служби мерії, Целовальник заявив, що м... Читати повністю

Холера у Маріуполі - нові випадки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 14:21

Кількість хворих на холеру в Маріуполі зросла на дві людини.

За даними Донецької санслужби, всього зареєстровано вже 17 випадків захворювання і 7 переносників хвороби. Всього 24 випадки.Читати повністю

У справі адвоката за гратами вередує прокуратура

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 13:29

Прокуратура відмовляється з'являтись на судові засідання та надавати матеріали по справі адвоката Олега Ніколішина, який опинився за гратами... Читати повністю

Студенти - проти забудови ВДНГ

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 13:21

Більше тисячі студентів підписали петицію проти забудови Національного виставкового центру «Експоцентр України» та висунули вимогу включити площу Експоцентру до території національного... Читати повністю

На Столичному страшна аварія - згоріло троє людей

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 13:16

Близько четвертої ранку Читати повністю

У Деснянському - два нові дитячі майданчики

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 11:56

У Деснянському районі встановили два нових дитячих майданчики: на просп. Маяковського, 23 та вул. Бальзака, 14, - повідомляє прес-служба мерії.

"На нових дитячих майданчиках встановлено... Читати повністю

На Пирогова знову "бої" з забудовником

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 11:42

На вулиці Пирогова місцеві мешканці знову ведуть "бої" з забудовником: вчора з шостої ранку до дев'ятої вечора вони не впускали на подвір'я будівельні машини. Про це «Свідомо» пові... Читати повністю

На пожежі в Броварах загинула людина

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 11:10

Одна людина загинула та одна з травмами середньої тяжкості в лікарні через пожежу на складах у Броварському районі Київської області, яка сталас... Читати повністю

Рекламу цигарок в магазинах не заборонять

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 10:54

Активісти проти реклами тютюнопаління програли останню битву: проект закону, який розглядатимуть депутати не буде містити заборони реклами цигарок в місцях продажу. Про це "Свідомо" повідомив один... Читати повністю

Справа податківця на $50 тис. пішла в суд

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 10:32

Прокуратура Києва направила до суду справу проти начальника одного із районних відділів податкової міліції, - повідомляє прес-служба.

Його звинувачено за статею "одержання хабаря в особлив... Читати повністю

Зразок заяви про зменшення плати за послуги ЖЕКу

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 9:19

                                                        &... Читати повністю