На Червоноармійській гепнулася стіна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:26

У середу, в самому центрі міста на Червоноармійській, 40 обвалилася стіна будинку.

Постраждалих немає. Щоправда, стіна 5 метів висотою і 20 метрів шириною вщент розбила авто, що стояло пору... Читати повністю

Сегодня:Киянин відсудив гроші за ожеледь

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:20

Киянин Михайло Воробйов через півтора року виграв суд у мерії за  зламану під час ожеледиці ногу у 2010 році.

За повідомленням Сегодня, мерія, за рішенням Печерського районного суду, т... Читати повністю

Комунальники наварилися на мельпомені

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:10

Служба безпеки заявляє - комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація»  розтратило  2 мільйони 667 тисяч гривень бюджетних грошей.

Встановлено, що між комунальни... Читати повністю

У Борисполі волонтери ремонують дитячий табір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:03

У четвер, 16 червня у дитячому таборі "Лужок", що в Бориспільському районі в селі Кийлів, стартує волонтерська програма "Здорові діти".

Волонтери та діти, які згодом там... Читати повністю

На Печерську шманатимуть вантажівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 12:36

З 8 до 29 червня у Печерському районі пройде акція «Небезпечний, великогабаритний та великоваговий вантаж».

Мета – попередження аварій та катастроф при перевезенні небезпе... Читати повністю

Литвин "кишнув" чиновника з Ради

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 12:32

Спікер Ради Володимир Литвин вигнав з приміщення Ради віце-прем'єра Криму Павла Бурлакова.

Чиновник прийшов на засідання і сидів на якомось з депутатських місць. Депутат від Блоку... Читати повністю

ТСН: сьогодні - затемнення місяця

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 10:55

Сьогодні, 15 червня, відбудеться повне затемнення Місяця, яке триватиме 1 годину 40 хвилин, - Читати повністю

Прокуратура перевірить тарифи

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 10:51

Прокуратура Києва почала перевірки у сфері житлово-комунальних послуг при їх розрахунку, встановленні, погодженні та нарахуванні споживачам, - повідомляє прес-служба організації.

«За... Читати повністю

На Дарниці горів гуртожиток - 1 людина загинула

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 10:44

Вночі, о 01.10 в Дарницькому районі горів двоповерховий гуртожиоток. Загинула одна людина. Врятована 21 людина, - повідомляє прес-служба МНС... Читати повністю

Сьогодні: вийти проти нового житлового кодексу

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 9:56

Сьогодні, 15 червня, о 14:30 на вулиці Інститутській 8 активісти вийдуть боротись за свої права: вони протестуватимуть проти нового житлового кодексу, який узаконює пеню за борг за комунальні... Читати повністю

АНОНС прес-конференції на тему:

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 9:08

АНОНС прес-конференції на тему:

«Порушення прав людини у сфері кримінального судочинства»

 

На прикладі так званої «Справи Пономарів» будемо роз... Читати повністю

Прокуратура:влада міста накрала на 500 мільйонів

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 9:06

У 2011 році прокуратура Києва порушила 31 кримінальну справу у сфері бюджетної системи, збитки за якими - майже 500 мільйонів гривень. Про це заявив прокурор Києва Анатолій Мельник, - Читати повністю

Найкраще прибрали на Оболоні та Печерську

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 8:47

В Оболонському і Печерському районах – тепер найчистіше, тому що ці райони показали найкращі резільтати під час весняного двомісячника з благоустрою, - повідомляє прес-служба мерії.

... Читати повністю

Чому київський адвокат сам опинився за гратами

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 20:04

В суді небувалий адвокатський аншлаг - одразу 30 правозахисників прийшли для участі в одному засіданні, підтримати свого колегу Олега Ніколішина. Адвокат - і за гратами. Як так могло трапитись? Про... Читати повністю

Верховна Рада проголосувала за погладшання бюджету

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 19:16

Верховна Рада внесла зміни до Державного бюджету на 2011 рік, - "за" проголосували 252 депутатів, не голосували фракції БЮТ та КПУ.

Доходи збільшено на 14,046 мільярдів гривень, видатки - н... Читати повністю