Сьогодні: вийти проти нового житлового кодексу

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 9:56

Сьогодні, 15 червня, о 14:30 на вулиці Інститутській 8 активісти вийдуть боротись за свої права: вони протестуватимуть проти нового житлового кодексу, який узаконює пеню за борг за комунальні... Читати повністю

АНОНС прес-конференції на тему:

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 9:08

АНОНС прес-конференції на тему:

«Порушення прав людини у сфері кримінального судочинства»

 

На прикладі так званої «Справи Пономарів» будемо роз... Читати повністю

Прокуратура:влада міста накрала на 500 мільйонів

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 9:06

У 2011 році прокуратура Києва порушила 31 кримінальну справу у сфері бюджетної системи, збитки за якими - майже 500 мільйонів гривень. Про це заявив прокурор Києва Анатолій Мельник, - Читати повністю

Найкраще прибрали на Оболоні та Печерську

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 8:47

В Оболонському і Печерському районах – тепер найчистіше, тому що ці райони показали найкращі резільтати під час весняного двомісячника з благоустрою, - повідомляє прес-служба мерії.

... Читати повністю

Чому київський адвокат сам опинився за гратами

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 20:04

В суді небувалий адвокатський аншлаг - одразу 30 правозахисників прийшли для участі в одному засіданні, підтримати свого колегу Олега Ніколішина. Адвокат - і за гратами. Як так могло трапитись? Про... Читати повністю

Верховна Рада проголосувала за погладшання бюджету

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 19:16

Верховна Рада внесла зміни до Державного бюджету на 2011 рік, - "за" проголосували 252 депутатів, не голосували фракції БЮТ та КПУ.

Доходи збільшено на 14,046 мільярдів гривень, видатки - н... Читати повністю

Головний по здоров'ю в Києві - стоматолог

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 18:36

Новим начальником управління охорони здоров'я Києва став Віталій Мохорєв, який багато років пропрацював стоматологом, - повідомляє прес-служба Київської адміністрації.

Мохорєва представив г... Читати повністю

Графік відключення гарячої води в Києві

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 18:25

Через випробування мереж, по Києву традиційно відключають гаряче водопостачання в усіх районах 14-17 червня, - графік повідомляє прес-служба "Київенерго":

Голосіївський район: 15 червня - п... Читати повністю

СБУ допитає 16 працівників музею

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 16:32

Служба безпеки України вирішила допитати за роботу з історичними документами ще 16 осіб — усіх працівників Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького", - пові... Читати повністю

Влада хоче океанаріум в зоопарку

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 14:44

Найближчим часом у Київському зоологічному парку можуть розпочати будівництво надсучасного океанаріуму, про рішення Конкурсної комісії із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реко... Читати повністю

Чоловік убив сусіда і цілу ніч пив у його домі

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 14:32

Чоловік убив 57-річного сусіда за те, що той дозволив переночувати жінці, яка переховувалася від нього, - повідомила прес-служба міліції.

«45-річний чоловік вирізнявся своєю жорстокіс... Читати повністю

Підприємцям запропонують відновити переходи метро

Христина Заник, (вiд читачiв), 14 червня 2011р. 13:03

49 підземних переходів станцій метрополітену включено до переліку об’єктів, що потребують залучення інвестицій, - про рішення Конкурсної комісії із залучення інвесторів до фінансування будівн... Читати повністю

ТСН:у Києві продали три млн. літрів сумнівної води