Вимагаємо чесного судового рішення!

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 17:07

10 червня 2011 року о 14.00 відбудеться засідання Шевченківського районного суду м Києва за адресою вул.Смірнова-Ласточкіна 10Б (головуючий суддя Кравець Д.І.) у справі по забудові Олександрійській... Читати повністю

Справу Луценка перенесли на 20 червня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 16:55

Суд переніс засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на 20 червня.

Адвокати ж екс-міністра просили місяць перерви на читання 47 томів справи.

Після винесення рі... Читати повністю

У вересні до Києва з'їдуться світові газетярі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 16:51

У Києві буде проведено Світовий конгрес газетярів, Світовий форум редакторів та Info Services Expo 2012 року.

Таке рішення у четвер прийнято Виконавчим комітетом Всесвітньої газетної та нов... Читати повністю

Ющенко пообіцяв здати аналізи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 16:01

Генпрокуратура не закриватиме справу про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, оскільки він погодився здати додаткові аналізи.

Про це журналістам УНІАН заявив генпрокурор Віктор Пшонка.Читати повністю

Спортбаза "Трудові резерви" "з'їла" 2 млн. грн.

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 15:58

СБУ викрила факт розтрати майже 2 мільйонів гривень бюджетних коштів посадовцями Київського обласного управління фізичного виховання та спорту, - повідомляє прес-служба.

СБУ порушено кримін... Читати повністю

На Бесарабці діру в асфальті поремонтують надвечір

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 15:16

Близько 9 години ранкуна Бесарабській площі провалився асфальт на проїжджій частині через порив труб водопостачання. Його ліквідують надвечір або до завтра, - повідомили "Свідомо" на місці інженер... Читати повністю

Зам Табачника заборонив науку у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 15:10

Заступник міністра освіти Петро Куліков наказав вищим навчальним закладам припинити займатися наукою.

Про це йдеться у його листі до ректорів вишів, які вдалося отримати "Свідомо".

... Читати повністю

Поїзди до Європи охоронятимуть війська

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:51

З  червня пасажирські поїзди міжнародного сполучення, які прямують у західному напрямку, такі як  Київ - Варшава,  Берлін, Пшемисль від Києва до прикордонної станції будуть супроводж... Читати повністю

Дві третини українців за рік збідніли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:46

Дві третини українців заявили, що за останній рік побіднішали.

Такі результати соціологічного опитування Інституту політики.

66,8%українців  вказали на погіршення їхнього матер... Читати повністю

Ахметов - знову найбагатший в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:42

Ринат Ахметов знову визнаний найбагатшою людиною в країні.

Це порахував Кореспонент, створюючи свій рейтинг Топ-100 найбагатших в Україні.

Статок Ахметова за рік зросли з 17,8 мілья... Читати повністю

Рішення комісії з забудов заблукало в кабінетах

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 14:32

Голова комісії, що мала вирішити долю незаконних забудов, Михайло Кучук, який є заступником голови міської адміністрації, досі не підписав висновків цієї комісії. Про це «Свідомо» повід... Читати повністю

5% бар'єр для партій розгляне Венеціанська комісія

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:15

Україна направить новий проект закону про вибори народних депутатів до Венеціанської комісії, щоб там його проаналізували.

На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустр... Читати повністю

Через прикраси - два злочини в Дніпровському

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:06

У Дніпровському районі протягом дня було два злочини - обидва через ювелірні прикраси.

Спочатку, за повідомленням столичної міліції, на малолюдній вулиці зловмисник запримітив 55-річну жінк... Читати повністю

Facebook впізнає Вас на фото

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:01

Соціальна мережа Фейсбук тепер автоматично визначатиме обличчя на фотографіях.

До цього такий сервіс працював лише у США. Тепер же – по всьому світу. Тепер, коли друзі користувача зав... Читати повністю

В суботу - всім захистити Київ

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 13:43

В суботу, 11 червня, відбудеться Марш захисників Києва, куди активісти запрошують всіх киян та небайдужих до руйнування історичних пам'яток міста.

Цього разу активіста захищатимуть Андріївс... Читати повністю