У суботу в Київ приїдуть велосипедисти Франції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 16:56

У суботу, 11 червня, до Києва з боку Житомирської траси в’їдуть французькі велосипедисти, що подорожують світом на лежачому велосипеді-тандемі.

За повідомленням Асоціації велосипед... Читати повністю

У столиці - масове отруєння куркою-гриль.

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 16:24

У столиці - масове отруєння куркою-гриль.

За повідомленням Головного управління оохорони здоров'я, з 8 по 10 червня 46 людей, котрі купували курятину в супермаркеті Велика Кишеня в Оболонсь... Читати повністю

МОН знову дозволило конференції і семінари у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 15:49

Лист Міносвіти про припинення проведення конференцій, семінарів і громадських заходів через економію коштів, надісланий у виші 31 травня, вж... Читати повністю

Де в Києві кататись на велосипеді

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 червня 2011р. 15:22

Він не вимагає знайомити його з батьками. Йому байдуже, яка у вас зачіска. Якщо ви повернетесь додому пізно, він не образиться. Він – велосипед. І крім того цей двоколісний друг – еколо... Читати повністю

Нова автостанція на Видубичах - у 2012-му

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 14:55

Нову автостанцію на «Видубичах» побудують не пізніше травня 2012 року.

За повідомленням мерії,  Таке рішення було схвалене на виїзній нараді з питань подальшого розвитку пр... Читати повністю

Б.Струтинський: Політики люблять Вєрку, а не театр

, (вiд читачiв), 10 червня 2011р. 14:45

Відверте інтерв’ю з художнім керівником, директором Театру оперети Богданом Струтинським, який розмірковує про сучасний театр та місце культури в Україні. Година розмови пройшла на од... Читати повністю

В Нових Петрівцях на знаряді підірвався чоловік

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 14:14

В селі Нові Петрівці, що на Київщині, 56-річний чоловік у власному дворі підірвався на знаряді часів Другої Світової.

За повідомленням МНС, він намагався його розібрати.

Чоловік виж... Читати повністю

Кишкова паличка вже у Словаччині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 14:11

Кишкову паличку, котра вже кілька тижнів тероризує Європу, знайшли вже у Словаччині. 

25-річний словак потрапив до лікарні з інфекцією E.coli 

Це вже 30 випадок захво... Читати повністю

Двох хворих на холеру у Маріуполі вже виписують

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 14:06

Двох хворих на холеру жителів Маріуполя вже готують до виписки з лікарні.

Про це повідомляє Донецька санітарна служба.

Нових випадків, за їхніми даними, поки немає. Зараз це 15 хвор... Читати повністю

У червні два понеділка - вихідні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 13:59

Протягом червня українці гулятимуть два понеділка.

Так, церковне свято Трійці припадає на неділю - 12 червня. Відповідно, 13 червня вихідний.

За розпорядженням Кабміну, вихідним буд... Читати повністю

Київський ДАІшник зізнався-нападав на водія(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 червня 2011р. 13:39

В Оболонському райсуді ДАІшник Леонід Торгонський визнав себе винним по інциденту з водієм, якого він з матами витягав з авто, - повідомляє "Дорожній к... Читати повністю

Робочий день 27 червня перенесли на суботу 25

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 червня 2011р. 13:15

В Україні заради Дня Конституції робочий день з понеділка, 27 червня, перенесено на суботу, 25 червня, - йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України Читати повністю

Чиновники підписують дозволи в обхід системи

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 червня 2011р. 12:58

Спеціалісти управлінь і комунальних підприємств Києва продовжують підписувати різноманітні дозволи поза єдиною системою, яка передбачена законом, - про це "Свідомо" дізналося в міському дозвільному... Читати повністю

В Києві надзвийчана пожежна небезпека

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 червня 2011р. 11:59

За минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи Києва здійснили 37 виїздів на гасіння пожеж. З них 22 припадає на гасіння сміття та трав’яного настилу на відкритій місцевості, - повідомляє прес-... Читати повністю

КП: 25 киян отруїлись куркою-гриль з супермаркету

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 червня 2011р. 11:48

Після вживання курятини, купленої в одному з супермаркетів на Оболоні, в лікарню звернулись 25 киян, - повідомляє "Комсомольська правда".

За... Читати повністю