Метро знову стояло через поломку. Вже їде

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 червня 2011р. 11:57

Метро знову зупинили. Цього разу на синій гілці. Воно не їхало впродовж 12 хвилин: від 11.02 по 11.14. Але рух вже відновлено. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі метрополітену.

... Читати повністю

Біля пагорбу Слави у Львові збираються свободівці

Софія Кущ, Свiдомо, 22 червня 2011р. 11:43

Біля Пагорбу слави у Львові збираються депутати Львівської обласної та міської рад від Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Також туди прийшли з вінком комуністи. Представникам К... Читати повністю

Карпачова вимагає випустити майданівця

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 червня 2011р. 11:11

Уповноважена з прав людини Ніна Карпачова звернулася до Печерського районного суду Києва з вимогою звільнити з-під варти учасника податкового майдану Сергія Костакова, якого з... Читати повністю

Метро вже ходить

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 червня 2011р. 10:49

Близько 9 ранку рух метро повністю відновили.

Раніше проблеми з рухом поїздів на червоній лінії метрополітену сталися через те, що на станції Нивки юнак кинувся під потяг.

ХлопецьЧитати повністю

Ще одна жертва авіакатастрофи в Карелії

Софія Кущ, Свiдомо, 22 червня 2011р. 10:41

У Карелії помер дев'ятирічний хлопчик з Украіни, який був серед пасажирів постраждалого літака Ту-134. Останнім часом хлопчик був непритомним, але встиг сказати лікарям, що його звуть Антон.Число ж... Читати повністю

На Нивках студент стрибнув під потяг і загинув

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 червня 2011р. 9:50

На станції метро «Нивки» о 8:54 під потяг стрибнув і загинув студент Національного педагогічного університету імені Драгоманова, - повідомив "Свідомо" керівник прес-служби міліції Волод... Читати повністю

На червоній лінії метро зупинили - впала людина

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 червня 2011р. 9:12

Близько 8:40 зупинився рух поїздів на Святошинсько-Броварській ліній метро.

Рух зупинено з технічних причин, - оголосили на станції.

Як повідомили у прес-службі метро, на станц... Читати повністю

Львів патрулюють з 2 ранку

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 червня 2011р. 8:43

Сьогодні правоохоронці патрулюють Львів з 2:00 ранку дещо посиленим особовим складом,- пише ZAXID.NET.

«У принципі, правоо... Читати повністю

В Марокко загинуло двоє українців

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 червня 2011р. 8:36

В Королівстві Марокко у порту міста Нуадібу (Мавританія) загинуло двоє українців. Про це повідомило посольство України в цій країні, - передає речника МЗС Олександр Дикусаров.

Ті,... Читати повністю

Проект "Василь Єрмілов. Ретроспектива"

Софія Кущ, Свiдомо, 21 червня 2011р. 22:52

На батьківщині мистця, в Україні, ім’я художника Василя Єрмилова залишається відомим переважно лише фахівцям. Нажаль, і цей масштабний проект в Арсеналі було ініційовано москвичами, які вже д... Читати повністю

У Львові заборонили масові заходи

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 червня 2011р. 19:01

Львівський окружний адміністративний суд виніс рішення про заборону проводити масові заходи у Львові 22 червня. Завтра дозволено проводити тільки офіційні заходи, - повідомляє Zaxid.Net.

Читати повністю

Що можна підхопити в лікарні

Маша Землянська, Свiдомо, 21 червня 2011р. 18:48

«В больницу мы попали после роддома для лечения желтушки. К слову сказать, никакого дискомфорта он дочери не доставлял. А вот на 3 день лечения начался ужас. Боли в животе, газики, жидкий сту... Читати повністю

У центрі - виставка рукописних конвертів

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 червня 2011р. 18:46

У приміщенні великого операційного залу Київського Головпоштамту по вулиці Хрещатик, 22 відкрито виставку рукописних конвертів, - повідомляє прес-служба мерії.

"Виставка унікальна не лише з... Читати повністю

УНІАН: в Карелії вижило двоє дітей з України

Софія Кущ, Свiдомо, 21 червня 2011р. 17:49

Двоє дітей з України вижили в авіакатастрофі в Росії - повідомляє УНІАН.

«Серед 52 осіб, які перебували на борту, було чет... Читати повністю

Генпрокурор і заступники розкрили свої доходи

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 21 червня 2011р. 16:57

Генеральний прокурор Віктор Пшонка та всі його заступники на офіційному сайті оприлюднили декларації про свій майновий стан і доходи, - подивитись документи Читати повністю