У Маріуполі порушили кримінальну справу за холеру

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 червня 2011р. 9:40

Міське управління МВС Маріуполя порушило кримінальну справу через "порушення правил боротьби з епідеміями" у зв'язку з розповсюдженням холери в місті, - повідомляє Читати повністю

Сьогодні вперше ЗНО з російської мови

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 10 червня 2011р. 9:15

Вперше за історію проведення тестування в Україні проводиться зовнішнє незалежне оцінювання з російської мови.

На нього зареєструвалися 5 450 учасників. Для порівняння, обов'язкові для всіх... Читати повністю

Європарламент:В Україні вибіркове правосуддя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 18:38

Європейський парламент занепокоєний вибірковим правосуддям в Україні.

Про це йдеться в резолюції про ситуацію в Україні "Справи Юлії Тимошенко та інших членів колишнього уряду", прийнятої н... Читати повністю

На Контрактовій чоловік зарізав колишню дружину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 17:54

У Подільському районі Києва біля стін храму чоловік вбив власну дружину та порізав себе ножем.

За повідомленням столичної міліції, трагедія сталася через банальні ревнощі.

"Подружжя... Читати повністю

Дотики роблять стосунки і секс чутливішими

Маша Землянська, Свiдомо, 9 червня 2011р. 17:08

«Він завжди думав про себе. Приходив, коли потрібно було йому, кохав – коли сам бажав, слухав – коли сам говорити не хотів…», - у цей день Рітка завжди особливо ч... Читати повністю

Вимагаємо чесного судового рішення!

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 17:07

10 червня 2011 року о 14.00 відбудеться засідання Шевченківського районного суду м Києва за адресою вул.Смірнова-Ласточкіна 10Б (головуючий суддя Кравець Д.І.) у справі по забудові Олександрійській... Читати повністю

Справу Луценка перенесли на 20 червня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 16:55

Суд переніс засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на 20 червня.

Адвокати ж екс-міністра просили місяць перерви на читання 47 томів справи.

Після винесення рі... Читати повністю

У вересні до Києва з'їдуться світові газетярі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 16:51

У Києві буде проведено Світовий конгрес газетярів, Світовий форум редакторів та Info Services Expo 2012 року.

Таке рішення у четвер прийнято Виконавчим комітетом Всесвітньої газетної та нов... Читати повністю

Ющенко пообіцяв здати аналізи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 16:01

Генпрокуратура не закриватиме справу про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, оскільки він погодився здати додаткові аналізи.

Про це журналістам УНІАН заявив генпрокурор Віктор Пшонка.Читати повністю

Спортбаза "Трудові резерви" "з'їла" 2 млн. грн.

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 15:58

СБУ викрила факт розтрати майже 2 мільйонів гривень бюджетних коштів посадовцями Київського обласного управління фізичного виховання та спорту, - повідомляє прес-служба.

СБУ порушено кримін... Читати повністю

На Бесарабці діру в асфальті поремонтують надвечір

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 15:16

Близько 9 години ранкуна Бесарабській площі провалився асфальт на проїжджій частині через порив труб водопостачання. Його ліквідують надвечір або до завтра, - повідомили "Свідомо" на місці інженер... Читати повністю

Зам Табачника заборонив науку у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 15:10

Заступник міністра освіти Петро Куліков наказав вищим навчальним закладам припинити займатися наукою.

Про це йдеться у його листі до ректорів вишів, які вдалося отримати "Свідомо".

... Читати повністю

Поїзди до Європи охоронятимуть війська

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:51

З  червня пасажирські поїзди міжнародного сполучення, які прямують у західному напрямку, такі як  Київ - Варшава,  Берлін, Пшемисль від Києва до прикордонної станції будуть супроводж... Читати повністю

Дві третини українців за рік збідніли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:46

Дві третини українців заявили, що за останній рік побіднішали.

Такі результати соціологічного опитування Інституту політики.

66,8%українців  вказали на погіршення їхнього матер... Читати повністю

Ахметов - знову найбагатший в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:42

Ринат Ахметов знову визнаний найбагатшою людиною в країні.

Це порахував Кореспонент, створюючи свій рейтинг Топ-100 найбагатших в Україні.

Статок Ахметова за рік зросли з 17,8 мілья... Читати повністю