Зам Табачника заборонив науку у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 15:10

Заступник міністра освіти Петро Куліков наказав вищим навчальним закладам припинити займатися наукою.

Про це йдеться у його листі до ректорів вишів, які вдалося отримати "Свідомо".

... Читати повністю

Поїзди до Європи охоронятимуть війська

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:51

З  червня пасажирські поїзди міжнародного сполучення, які прямують у західному напрямку, такі як  Київ - Варшава,  Берлін, Пшемисль від Києва до прикордонної станції будуть супроводж... Читати повністю

Дві третини українців за рік збідніли

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:46

Дві третини українців заявили, що за останній рік побіднішали.

Такі результати соціологічного опитування Інституту політики.

66,8%українців  вказали на погіршення їхнього матер... Читати повністю

Ахметов - знову найбагатший в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:42

Ринат Ахметов знову визнаний найбагатшою людиною в країні.

Це порахував Кореспонент, створюючи свій рейтинг Топ-100 найбагатших в Україні.

Статок Ахметова за рік зросли з 17,8 мілья... Читати повністю

Рішення комісії з забудов заблукало в кабінетах

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 14:32

Голова комісії, що мала вирішити долю незаконних забудов, Михайло Кучук, який є заступником голови міської адміністрації, досі не підписав висновків цієї комісії. Про це «Свідомо» повід... Читати повністю

5% бар'єр для партій розгляне Венеціанська комісія

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:15

Україна направить новий проект закону про вибори народних депутатів до Венеціанської комісії, щоб там його проаналізували.

На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустр... Читати повністю

Через прикраси - два злочини в Дніпровському

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:06

У Дніпровському районі протягом дня було два злочини - обидва через ювелірні прикраси.

Спочатку, за повідомленням столичної міліції, на малолюдній вулиці зловмисник запримітив 55-річну жінк... Читати повністю

Facebook впізнає Вас на фото

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2011р. 14:01

Соціальна мережа Фейсбук тепер автоматично визначатиме обличчя на фотографіях.

До цього такий сервіс працював лише у США. Тепер же – по всьому світу. Тепер, коли друзі користувача зав... Читати повністю

В суботу - всім захистити Київ

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 13:43

В суботу, 11 червня, відбудеться Марш захисників Києва, куди активісти запрошують всіх киян та небайдужих до руйнування історичних пам'яток міста.

Цього разу активіста захищатимуть Андріївс... Читати повністю

На День Києва посли поїли на 240 тисяч гривень

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 13:21

Святковий прийом з нагоди Дня Києва в Українському домі обійшовся в 240 тисяч гривень, але кошти були спонсорські, - повідомила КМДА у відповідь на інформаційний запит Читати повністю

Суд над Луценком не захотів змінювати себе

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 13:06

Суддя Печерського суду Сергій Вовк відмовився задовольнити клопотання захисників в справі Луценка про свій відвід, - повідомляє прес-служба "Народної са... Читати повністю

Чиновник нафантазував собі пенсій на мільйон

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 12:37

Державна служба боротьби з економічною злочинністю викрила начальника одного з Київських районних відділів Пенсійного фонду, який 2 роки отримував чужі пенсії, - повідомляє прес-служба.

Рай... Читати повністю

На Дарниці задушили чоловіка - винуватого спіймали

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 12:27

Київська міліція затримала 42-річного безробітного місцевого мешканця, підозрюваного у задушенні свого товариша під час п'яної сварки, - повідомляє прес-служба.

Подія сталась в Дарницькому... Читати повністю

"Музей історії Києва" залишився безхатченком

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 11:49

Міська влада виселяє Музей історії Києва з «будинку Петра» на Подолі, археологічні фонди науковців можуть бути втрачені, - повідомляє прес-служба фракції Кличка в Київраді.

Фрак... Читати повністю

"Сегодня": закрили автовокзал "Видубичі"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 червня 2011р. 11:32

З 8 червня автостанція "Видубичі" не працює через будівництво мосту Кирпи, - повідомляє газета "Сегодня".

Будівлю готують під знесенн... Читати повністю