Абітурієнтка:На ЗНО всі говорять російською

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 9:08

Інструктури, що на тестуванні в школах мають пояснювати абітурієнтам процедуру складання тестів, не знають українською мови.

Такого висновку дійшла одна з абітурієнток, що цього року склада... Читати повністю

Абітурієнти поскаржилися Табачнику на ЗНО

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 9:00

Абітурієнти написали міністру освіти Дмитру Табачнику листа зі скаргою на завдання тестування в школі з української мови та літератури.

Читати повністю

Каси метро закриватимуться після 7-8 вечора

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 червня 2011р. 19:08

З 10 червня змінюється режим роботи кас деяких станцій метрополітену, - повідомляє прес-служба мерії. Тепер на деяких станціях метро ввечері після 19:00 - 20:00 та вранці до 7:00-8:00 жетони для ме... Читати повністю

Будівельники з'їли торт ЗМІ від Януковича(відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 червня 2011р. 18:24

Торт, який прес-секретар президента Дарка Чепак вручала журналістам від президента Віктора Януковича, з'їли будівельники, - відео журналіста 5 каналу Олександра Аргата розміщене на YouTube.

Читати повністю

На Оболоні - зелений тиждень

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 червня 2011р. 18:15

З 6 по 12 червня в Оболонському районі - акція "Зелений тиждень", - повідомляє прес-служба мерії. Райдержадміністрація запрошує всіх, хто не байдужий до стану навколишнього середовища та його... Читати повністю

Мешканці на Франка: готові стояти на смерть

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 червня 2011р. 18:09

"Спочатку нам лапшу на вуха понавішували. Ми, звісно, не повірили, але подумали: а раптом і справді люди порядні? Сказали, що будуть на 4 поверхи будувати. А поруч нам тут скверик обіцяли зробити.... Читати повністю

На Героїв Сталінграда Ніссан вбив двох людей

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 червня 2011р. 16:46

У Києві, на вулиці Героїв Сталінграда, розбився «Ніссан». Дівчина-водій загинула у машині швидкої не приходячи до тями. Ще двох хлопців дістали вже мертвими, - Читати повністю

На вихідних створювали карту мрії

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 6 червня 2011р. 16:36

На вихідних, поблизу станції метро Хрещатик, кияни та гості столиці малювали «Найбільшу карту мрії сім’ї України». Організатором конкурсу виступила студія управління часом «... Читати повністю

Завтра - підтримати імітатора сексу

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 червня 2011р. 14:43

Завтра, 7 червня, о 13:00 ініціатива «друзі Олександра Володарського» проведе пікетування офісу Ради Європи в Україні по Іллінській, 8, - повідомляють організатори.

"Україна зар... Читати повністю

FEMEN роздяглися за правду

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 14:14

Активісти руху FEMEN провели символічну акцію до Дня журналіста «Долою джинсу!», - повідомили «Свідомо» дівчата.

Мета акції нагадати працівникам медіа про правду.Читати повністю

На Чорнобильській встановлено меморіальну плиту

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 6 червня 2011р. 13:38

На території Меморіального комплексу «Пам’ятник жертвам чорнобильської трагедії» на перетині проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильської було встановлено додаткову меморіальну пли... Читати повністю

Підприємниця «заробила» пів млн на медтехніці