В Гідропарк вже не заїдеш

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 11:11

На території парку з обох сторін Броварського проспекту, що веде до Гідропарку, встановлять пункти пропуску. Проїзд до зони відпочинку на автівках заборонять, - про відповідне рішення міськадмініст... Читати повністю

Під Радою Європи кияни протестували проти репресій

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 11:05

Вчора, 7 червня під офісом Ради Європи зібралися кияни, які протестували проти тюремно-каральної системи. Молодь намагалася привернути увагу... Читати повністю

На трасі Київ-Одеса Камаз "розчавив" Dacia

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:50

На трасі Київ-Одеса вантажівка Камаз розчавила легковик Dacia, - повідом... Читати повністю

Сегондя:"Палій автівок" перебрався на правий берег

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:39

У дворі 16-поверхівки на вулиці Тулузи, 15, що у Святошинському районі, горіло одразу три машини, - пише газета Сегодня.

"Близько 18.... Читати повністю

Київ зібрав на 78% більше податків ніж торік

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:29

З початку 2011-го року кияни вже сплатили до бюджету майже 35 мільярдів гривень податку, - повідомляє прес-служба столичної податкової адміністрації.

До речі, це – на 78%, а у гривнях... Читати повністю

На вокзалі побільшає камер спостереження

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:21

На Київському залізничному вокзалі побільшає на 50 відеокамер спостереження, - повідомляє Укрзалізниця.

Так там намагатимуться зменшити крадіжки та махінації з перепродажем квитків. Наразі... Читати повністю

Тимошенко дали 8 днів «на справу»

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:03

Через те, що Юлія Тимошенко не поспішає знайомитися з матеріалами власної кримінальної справи стосовно газових контрактів, слідчі звернулися до Печерського районного суду. Той постановив, колишня е... Читати повністю

Підприємці з ринку: Нам оголошено війну–єднаймося!

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 9:51

Все що відбувається зі столичними ринками – ніщо інше, як провокація влади та спроба підкорити підприємців, - заявляє Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу.

&l... Читати повністю

В парку Шевченка тепер велодоріжки

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 9:34

По всьому парку Тараса Шевченка, що навпроти однойменного університету, з'явилися велодоріжки.

 

Тепер тут любителям поганяти на ровері є не тільки де Читати повністю

41% українців відчувають згортання свободи слова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 червня 2011р. 9:30

Майже половина українців відчувають, що після приходу на пост президента Віктора Януковича свобода слова в країні згортається.

Такі дані дослідження соціологічної групи Рейтинг.

Так... Читати повністю

Потонувший 23-річний киянин не розрахував сил

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2011р. 19:18

Вчора, 6 червня водолази дістали з води тіло 23-річного киянина. Хлопець п'яним поліз купатися на озеро Заплавне (Дарницький район), відпливши від берега приблизно на 30 метрів, не зміг доплисти на... Читати повністю

Театральну запакували на продаж

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 червня 2011р. 18:10

Над станцією метро "Театральна" забудовник  перейшов до внутрішніх робіт, вдаючи, що їх ніхто не бачить. Про це "Свідомо" повідомила місцева мешканка Наталія Мусієнко. Вона ж надала фото.

... Читати повністю

На вихідних - фестиваль вогню

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2011р. 18:01

На вихідних киянам покажуть, як треба поводитися з вогнем. 10 та 11 червня в столиці п'ятий Фестиваль Вогню, - повідомляють організатори заходу.

Почнеться все зі святкового параду на Поштов... Читати повністю

«Пенсійника» спіймали за мільйон

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2011р. 17:36

Працівника одного з районних управлінь Пенсійного фонду спіймали за махінацією. Чоловік розжився на мільйон, - повідомляє прес-служба київської прокуратури.

Проти порушника порушили криміна... Читати повністю

Лавочки райадміністрації не протрималися і 2 тижні

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2011р. 16:01

Лавочки, які у Дніпровському районі встановили на передодні Дня Києва, не протрималися і двох тижнів - зламалися.

Про це "Свідомо" повідомив секретар фракції «Республіка Київ» О... Читати повністю