Українців просять не їхати в Ємен

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2011р. 14:18

Міністерство закордонних справ просить українців утриматися від поїздок до Ємену, де тривають збройні акцій протесту опозиції проти... Читати повністю

Тимошенко не пустили у Львів

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2011р. 14:12

Генеральна прокуратура не дозволяє Юлії Тимошенко їхати до Львівської області з 6 по 8 червня. Слідчі наголошують, у цей час екс-прем'єрка має читати справу, - повідомляє прес-служба Блоку Юлії Тим... Читати повністю

В тесті з англійської - друкарська помилка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 14:03

Всім учасникам тестування з англійської мови буде зараховано додатковий бал.

Причиною цьому стала друкарська помилка. В 27-му завдання тесту замість слова "designed" було написано "desingne... Читати повністю

У Києві вшанують Коновальця

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 12:43

Кияни вшанують пам’ять творця корпусу Січових стрільців в армії Української Народної Республіки та засновника Організації українських націоналістів полковника Євгена Коновальця.

Урочи... Читати повністю

У кожного своє танго

Анастасія Боринець, (вiд читачiв), 7 червня 2011р. 12:24

Те, що танець – найкращий спосіб вираження почуттів, відомо кожному. А коли це ще й танго, то, як казав Сергій Пічуричкін «це ліжко, на якому не соромно оголити свою душу». І якщо... Читати повністю

Стадіон "Лобановського" дискваліфікували на гру

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 11:57

Дисциплінарний комітет Української прем'єр-ліги заборонив грати на стадіоні «Динамо» Лобановського одну гру чемпіонату наступного сезону через бійку під час півфіналу Кубку України між... Читати повністю

Всі паспорти українців з 2013 хоче друкувати ЄДАПС

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 червня 2011р. 11:56

В Верховній Раді зареєстровано законопроект про нові документи для українців: замість паспорту - посвідчення громад... Читати повністю

Німецька бактерія-вбивця все ближче – у Польщі

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2011р. 11:17

У Польщі виявили перший випадок зараження небезпечним штамом кишкової палички E. Сoli, яка вже забрала життя 22-ох європейців, - повідомляє європейський центр з контролю та попередженню захворювань... Читати повністю

Про холеру говорять вже поза Маріуполем

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2011р. 10:53

У селі Калиніне, що в Донецькій області, санітарно-епідеміологічна служба підозрює, що 75-річна жінка підхопила холеру. На передодні жінка їла рибу з Маріуполя. Тепер вона у лікарні, проте лаборато... Читати повністю

До 31 жовтня в Албанію - без віз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 10:48

Албанія скасувала візи для громадян України на період з 1 червня по 31 жовтня.

Таким чином українці можуть відвідувати Албанію за наявності чинного паспорта для виїзду за кордон.

Та... Читати повністю

МОН:Перевіркам у навчальних закладах - "ні"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 9:57

Комісії, що інспектують навчальні заклади, відтепер не можуть приходити на початку навчального року і під час літніх іспитів.

Про це повідомляє Читати повністю

ООН:Відключення від інету - порушення прав людини

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 9:54

Організація об'єднаних націй вважає, що відключення користувача від Інтернету - це порушення прав людини.

Такого висновку ООН дійшло спираючись на негативний досвід Франції і Британії, де к... Читати повністю

МОН відкрило гарячу лінію для абітурієнтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 9:50

Міносвіти відкрило гарячу лінію для того, щоб абітурієнти могли запитати про все, що стосується вступу до вишів, а також поскаржитися, якщо їхні права порушать.

Телефон гарячої лінії - &nbs... Читати повністю

Сегодня:На Гідропарку чоловік впав під метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2011р. 9:45

У вівторок, 7 червня, на станції метро «Гідропарк» чоловік впав на під потяг метро.

За повідомленням газети «Сегодня», сталося це о 7:07 ранку. Постраждалий - 53-річ... Читати повністю