Влада обіцяє кращу медицину для учнів

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 червня 2011р. 13:22

Медичне обслуговування київських учнів удосконалять, - передає обіцянку міської адміністрації прес-служба мерії. Учнів щорічно для профілактики оглядатимуть у присутності батьків у лікарн... Читати повністю

Заарештували нападника на журналістів 5 каналу

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 червня 2011р. 12:41

Нападника на журналістів «5 каналу» заарештували, - повідомляє прес-служба прокуратури.

"В провадженні прокуратури Подільського району столиці перебуває кримінальна справа,... Читати повністю

Зловили чоловіка з 3 кілограмами ртуті

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 червня 2011р. 12:36

Працівники Служи безпеки Затримали чоловіка, 27-річного дніпропетровчанина, який в Києві хотів продати речовину 1 категорії небезпеки – ртуть, - повідомляє прес-служба СБУ.

"Спів... Читати повністю

Будівництво на Київській фортеці руйнує Капонір

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 12:17

Будівельні роботи на території унікальної історичної пам’ятки найбільшої в світі земляної фортеці Київська фортеця і музейного закладу зі статусом національний – Косий капонір – м... Читати повністю

Секс і розмови перед футболом – шкодять грі

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 11:52

Якщо ви хочете, щоб фортуна на футбольному полі сьогодні посміхнулася саме вам, Ви повинні бути твердими і рішучими, і відмовитися від близькості з жінками перед матчем, не розмовляти з ними до гри... Читати повністю

Кличко хоче повернути киянам 2 млрд за компослуги

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 11:34

"УДАР Віталія Кличка" вимагає від прокуратури, аби та зобов'язала Київську адміністрацію повернути киянам близько 2 мільярдів гривень, переплачених за комунальні послуги, - повідомляє прес-служба ф... Читати повністю

На Урлівській дітям обіцяють діагностичний центр

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 11:15

Голова міськадміністрації Олександр Попов підписав розпорядження про створення міського дитячого діагностичного центру на вулиці Урлівська, - повідомляє прес-служба мерії.

«Основна ді... Читати повністю

В Гідропарк вже не заїдеш

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 11:11

На території парку з обох сторін Броварського проспекту, що веде до Гідропарку, встановлять пункти пропуску. Проїзд до зони відпочинку на автівках заборонять, - про відповідне рішення міськадмініст... Читати повністю

Під Радою Європи кияни протестували проти репресій

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 11:05

Вчора, 7 червня під офісом Ради Європи зібралися кияни, які протестували проти тюремно-каральної системи. Молодь намагалася привернути увагу... Читати повністю

На трасі Київ-Одеса Камаз "розчавив" Dacia

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:50

На трасі Київ-Одеса вантажівка Камаз розчавила легковик Dacia, - повідом... Читати повністю

Сегондя:"Палій автівок" перебрався на правий берег

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:39

У дворі 16-поверхівки на вулиці Тулузи, 15, що у Святошинському районі, горіло одразу три машини, - пише газета Сегодня.

"Близько 18.... Читати повністю

Київ зібрав на 78% більше податків ніж торік

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:29

З початку 2011-го року кияни вже сплатили до бюджету майже 35 мільярдів гривень податку, - повідомляє прес-служба столичної податкової адміністрації.

До речі, це – на 78%, а у гривнях... Читати повністю

На вокзалі побільшає камер спостереження

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:21

На Київському залізничному вокзалі побільшає на 50 відеокамер спостереження, - повідомляє Укрзалізниця.

Так там намагатимуться зменшити крадіжки та махінації з перепродажем квитків. Наразі... Читати повністю

Тимошенко дали 8 днів «на справу»

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 10:03

Через те, що Юлія Тимошенко не поспішає знайомитися з матеріалами власної кримінальної справи стосовно газових контрактів, слідчі звернулися до Печерського районного суду. Той постановив, колишня е... Читати повністю

Підприємці з ринку: Нам оголошено війну–єднаймося!

Маша Землянська, Свiдомо, 8 червня 2011р. 9:51

Все що відбувається зі столичними ринками – ніщо інше, як провокація влади та спроба підкорити підприємців, - заявляє Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу.

&l... Читати повністю