На Майдані Незалежності вибухнув балончик

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 червня 2011р. 14:04

Близько 5 ранку в Києві на Майдані Незалежності у підземному переході в урні для сміття вибухнув балончик з-під аерозолю, - повідомляє прес-служба київської міліції.

Повідомлення про інциде... Читати повністю

За небезпечні кури-гриль оштрафували на 435 грн.

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 червня 2011р. 11:31

Супермаркет "Велика кишеня" на Оболоні, кури-гриль з якого довели до лікарні 50 киян, оштрафували всього на 435 гривень, - повідомляє Читати повністю

Демонтували літній майданчик біля "Дружби народів"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 червня 2011р. 11:18

Спеціалісти комунального підприємства "Київблагоустрій" демонтували літній майданчик кафе біля станції  метро "Дружби Народів", - повідомляє прес-служба Головного управління з контролю за... Читати повністю

Завтра ЗНО з біології - особливості тесту

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 червня 2011р. 11:08

Завтра, 14 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів з біології.

Сайт Освіта.юа нагадує особливості тесту та пропонує напе... Читати повністю

У 10 містах вимагали свободу псевдо-вбивцям судді

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 червня 2011р. 10:52

Громадські активісти та футбольні фани "ультрас" команди "Динамо" вимагали випустити на волю сім'ю Павличенків, незаконно, на їх думку, затриманих за вбивство київського судді Зубкова, - повідомляє... Читати повністю

Трійцю святкували в храмах 4,8 мільйонів українців

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 червня 2011р. 10:06

Вчора, 12 червня в усіх регіонах у богослужіннях з нагоди Дня Святої Трійці взяли участь понад 4,8 мільйонів українців, - повідомляє прес-служба Міністесртва внутрішніх справ.

Служби відб... Читати повністю

В суботу кияни захищали Андріївський узвіз

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 11 червня 2011р. 18:49

Сьогодні, 11 червня, в столиці відбувся другий Марш захисників Києва, під гаслом «Вийди на вулицю - поверни собі місто!». Головною вимогою марширувальників було припинення забудови Андр... Читати повністю

Кишкова інфекція - вже 50 людей у лікарні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2011р. 14:36

Вже 50 столичних жителів госпіталізовано через гостру кишкову інфекцію, котру вони отримали після вживання курки-гриль, купленої у Великій Кишені на Оболоні.

За повідомленням Головного упра... Читати повністю

Холера: 11 виписаних з лікарні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2011р. 14:33

Вже 11 хворих на холеру у Маріуполі видужали та відправилися з лікарні додому.

Ще десятеро продовжують лікування.

Міністерство охорони здоров'я продовжує слідкувати за ситуацією в М... Читати повністю

Згорівший будинок в центрі - пам'ятка архітектури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2011р. 14:28

Будинок, що цієї ночі горів поряд з респектабельним готелем Hyatt біля Софійської площі - пам'ятка архітектури в стилі модерн.

Принаймні, так заявляє депутат Київрад Олександр Бригинец... Читати повністю

Табачник: Підручники у школах будуть вчасно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2011р. 10:56

Міністр освіти Дмитро Табачник пообіцяв, що цьогоріч підручники у школах будуть з початком нового навчального року.

Про це міністр заявив у прямому ефірі каналу "Інтер".

Т... Читати повністю

У центрі палала 5-поверхівка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2011р. 10:40

У центрі столиці, біля Софійської площі та поряд з готелем Hyatt вночі горів 5-поверховий будинок.

За повідомленням МНСників, постраждалих немає - будинок нежитловий. Мешканці елітного готе... Читати повністю

На Театральній паркан будови прибив людей

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 червня 2011р. 9:26

Вчора ввечері, 10 червня, на будмайданчику над метро Театральна впала частина паркану, укріпленого арматурою., - повідомляють місцеві мешканці.

Постраждало 3 людини, двох забрала швидка.Читати повністю

У суботу в Київ приїдуть велосипедисти Франції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 16:56

У суботу, 11 червня, до Києва з боку Житомирської траси в’їдуть французькі велосипедисти, що подорожують світом на лежачому велосипеді-тандемі.

За повідомленням Асоціації велосипед... Читати повністю

У столиці - масове отруєння куркою-гриль.

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 червня 2011р. 16:24

У столиці - масове отруєння куркою-гриль.

За повідомленням Головного управління оохорони здоров'я, з 8 по 10 червня 46 людей, котрі купували курятину в супермаркеті Велика Кишеня в Оболонсь... Читати повністю