Підприємниця «заробила» пів млн на медтехніці

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 13:24

Директорка однієї з фірм, що займається ремонтом і обслуговуванням медичної техніки для державних підприємств замість консалтингових та посередницьких послуг, лишень імітувала активну ді... Читати повністю

Щодня у світі на 7 тисяч більшає людей з ВІЛ

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 12:54

Щодня у світі на сім тисяч збільшується кількість ВІЛ-інфікованих людей, - такі... Читати повністю

Будинок Мурашко повернули киянам

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 12:44

Адміністративний апеляційний суд завольнив позов прокуратура та Олександра Глухова, які  вимагали у організацій, що незаконно привласнили будинок Мурашко та інші будинки на вулиці Мала Житомир... Читати повністю

У Гідропарку потонула 17-річна дівчина

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 12:30

У суботу, 4 червня поблизу Човнярської станції у Русанівській протоці «Гідропарку» водолази витягнули на берег тіло 17-річної утоплениці. Всього за вихідня потонуло троє киян, - повідом... Читати повністю

Колишнього чиновника викрили на 5,6 млн

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 12:07

Колишнього начальника одного з управлінь міськдержадміністрації, за фіктивні акти проектої документації на будівництво мулоспалювального заводу перерахував товариства з обмеженою відповідальністю 5... Читати повністю

Каси метро з 10-го червня працюватимуть менше

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 11:54

З 10-го червня каси київського метрополітену працюватимуть менше, - повідомляє прес-служба метро.

Каси наступних станцій працюватимуть:

«Нивки» (вестибюль № 2) - з 8-ої... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 червня 2011р. 10:35

Понеділок – лекція Тоні Блера

Вас запрошують на презентацію двох програм Фонду Тоні Блера (Tony Blair Fai... Читати повністю

Попов хоче, щоб кияни жили 79-ти років

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 10:20

Голова київміськадміністрації Олександр Попов заявив, що головне завдання Києва на найближчі роки - збільшити середню тривалість життя киян з 73-ох до 79-ти років, - повідомляє прес-служба мерії.Читати повністю

Киянам радять довшу обідню перерву і побільше води

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 10:09

Через спеку киянам радять уникати задушливих приміщень з дванадцятої до четвертої години дня - коли найактивніше сонце, та пити багато води навіть попри відсутність спраги, - рекомендує столична ме... Читати повністю

Де у Києві провести романтичне побачення

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 6 червня 2011р. 10:09

‘You and I just have a dream to find a lovely place, where we can’t hide away’ – співали колись Scorpions. З тих часів змінилось небагато: хтось так само хоче заховатися від... Читати повністю

Через Євро студенти вчитимуться менше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 червня 2011р. 9:58

Через проведення Євро 2012 українські студенти наступного року вчитимуться менше.

Так, згідно наказу Міносвіти, зимові канікули пройдуть з 29 грудня по 10 січня, літні – з 6 червня. Д... Читати повністю

Сегодня: На Майдані може вирости хмарочос

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 9:56

За чотири роки на Майдані незалежності може вирости новий хмарочос – 22-поверховий готель, - пише газета Сегодня посилаючись на Федерація профспілок.

За словами головного архітектора... Читати повністю

З холерою вже 14 маріпольчан

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2011р. 8:58

У неділю, 5 червня у Маріуполі діагностували ще один випадок холери, - повідомляє санітарно-епідеміологічна служба.

Відтак у лікарні з діагнозом гострої кишкової... Читати повністю

Дитяче свято на Майдані

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 4 червня 2011р. 16:05

Сьогодні зранку, на головній вулиці Києва - Хрещатику, почалося дитяче свято - ІV благодійний дитячий проект «Світ талантів – Цвіт нації». Така подія присвячена Міжнародному дню з... Читати повністю