Азаров: З 1 липня вчителі отримають більше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 8:31

З 1 липня вчителі отримуватимуть на 340 гривень більше зарплатні.

Така обіцянка прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Щоправда, він не учочнив - стосуватиметься це всіх категорій вчителі... Читати повністю

Нардепи збирають підписи за звільнення майданівця

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 19:52

Опозиційні народні депутати почали збір підписів за звільнення під підписку про невиїзд активіста податкового майдану Сергія Костакова, який вже 7 місяців знаходиться за гратами, - повідомляє прес-... Читати повністю

Відкрилася виставка конкурсу СТОП ЦЕНЗУРІ!

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 17:48

Виставка робіт конкурсу СТОП ЦЕНЗУРІ! відкрилася у Центрі візуальної культури Національного університету “Києво-Могилянська Академія”, - повідомляє партнерство "Новий громадянин".

... Читати повністю

Театральна: мавзолей обіцянок влади збудовано

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 17:39

-А він (голова міської адміністрації Олександр Попов – "Свідомо") казав, на чию користь буде вирішене питання будівництва на Театральній? - запитав Андрій Куликов журна... Читати повністю

В Броварах - пожежа

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 17:20

В другій половині дня в місті Бровари, що під Києвом, почалася пожежа на складі торговельної компанії.

Пожежа досить велика і в Дарницькому районі вже видно темний дим в небі. Інф... Читати повністю

Чоловік задушив іншого в парку і підпалив тіло

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 15:30

11 червня у парку Дніпровського району  31-річний чоловік задушив 24-річного хлопця, а потім, щоб приховати вбивство, підпалив його тіло, - Читати повністю

Наречена засновника Плейбой передумала йти заміж

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 15:24

25-річна білявка Крістел Харріс, наречена відомого 85-річного мільйонера, засновника журналу "Плейбой" Х'ю Хефнера відмовилася одружуватися з ним за кілька днів до церемонії, - Читати повністю

Паркан на Театральній - не законний

Христина Заник, (вiд читачiв), 15 червня 2011р. 14:43

Паркан будови над метро Театральна по вулиці Богдана Хмельницького, 7, який 10 червня впав на трьох людей, знаходиться там не законно: дозві... Читати повністю

Бульвар Шевченка вже розрили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:35

Ліву крайню смугу бульвару Шевченка розрили дорожники.

Зробили це через підведення комунікацій до 5-зіркового готелю «Хілтон», який добудовують на бульварі Шевченка, 28/30.... Читати повністю

На Червоноармійській гепнулася стіна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:26

У середу, в самому центрі міста на Червоноармійській, 40 обвалилася стіна будинку.

Постраждалих немає. Щоправда, стіна 5 метів висотою і 20 метрів шириною вщент розбила авто, що стояло пору... Читати повністю

Сегодня:Киянин відсудив гроші за ожеледь

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:20

Киянин Михайло Воробйов через півтора року виграв суд у мерії за  зламану під час ожеледиці ногу у 2010 році.

За повідомленням Сегодня, мерія, за рішенням Печерського районного суду, т... Читати повністю

Комунальники наварилися на мельпомені

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:10

Служба безпеки заявляє - комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація»  розтратило  2 мільйони 667 тисяч гривень бюджетних грошей.

Встановлено, що між комунальни... Читати повністю

У Борисполі волонтери ремонують дитячий табір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 13:03

У четвер, 16 червня у дитячому таборі "Лужок", що в Бориспільському районі в селі Кийлів, стартує волонтерська програма "Здорові діти".

Волонтери та діти, які згодом там... Читати повністю

На Печерську шманатимуть вантажівки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 12:36

З 8 до 29 червня у Печерському районі пройде акція «Небезпечний, великогабаритний та великоваговий вантаж».

Мета – попередження аварій та катастроф при перевезенні небезпе... Читати повністю

Литвин "кишнув" чиновника з Ради

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2011р. 12:32

Спікер Ради Володимир Литвин вигнав з приміщення Ради віце-прем'єра Криму Павла Бурлакова.

Чиновник прийшов на засідання і сидів на якомось з депутатських місць. Депутат від Блоку... Читати повністю