Дитяче свято на Майдані

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 4 червня 2011р. 16:05

Сьогодні зранку, на головній вулиці Києва - Хрещатику, почалося дитяче свято - ІV благодійний дитячий проект «Світ талантів – Цвіт нації». Така подія присвячена Міжнародному дню з... Читати повністю

5 нових випадків холери у Донецькій області

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 червня 2011р. 13:51

Станом на 04 червня в Донецькій області зареєстровано 5 нових випадків захворювання на холеру, в тому числі 1 дитина та 4 дорослих, - повідомляє прес-с... Читати повністю

Зразок Акту-Претензії

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 червня 2011р. 13:47

                                                        &... Читати повністю

Наступного тижня - знову спека

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 червня 2011р. 12:49

Наступного тижня синоптики знову прогнозують спеку. За даними Укргідрометцентру на найближчі п'ять днів, денна температура складатиме від 23 до 3... Читати повністю

У центрі Києва – свято для дітей

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 червня 2011р. 10:59

В центрі Києва відбудеться масове яскраве дійство, присвячене Міжнародному дню захисту дітей «Світ талантів – Цвіт нації». Початок – о 12:00. Про це повідомляє прес-служба м... Читати повністю

На Майдані горіла «Україна»

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 червня 2011р. 10:03

Вчора ввечері на Майдані Незалежності горів готель «Україна». Про це повідомив УНІАН.

Рятувальники зазначають: осере... Читати повністю

Де у Києві поплавати

Маша Землянська, Свiдомо, 3 червня 2011р. 17:14

-…Там і ліс гарний, - Олена зі столичної політехніки вже хвилин десять переконує однокурсницю поїхати позасмагати на вихідник.

- Брудно там. Ще того тижня цей клятий пух літав &ndash... Читати повністю

"Стоп цензурі" мітингуватиме в Межигір'ї

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 16:01

У понеділок, 6 червня журналісти вимагатимуть виконання обіцянки президента Віктора Януковича продемонструвати свою резиденцію "Межигір'я".

Як повідомляє рух "Стоп цензурі!", в день свого п... Читати повністю

Он-лайн квиток на потяг тепер дешевше, ніж в касі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 15:59

З 1 червня 2011 проїзний документ, придбаний за допомогою мережі Інтернет, обійдеться пасажиру дешевше, ніж придбаний у касі.

Таке повідомлення розповсюжила прес-служба Укрзалізниці.

<... Читати повністю

Десятинку охороняє міліція

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 15:37

На території Десятинки, біля завезених вночі вагончиків, стоїть міліцейський бусик, а навколо церкви ходять міліціонери.

Більше того, представник Національного музею історії України повідом... Читати повністю

На вихідних розважатиме чверть бітлів і мутанти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 15:25

Субота - Рінго Стар і Перкалаба

Так-так-так, це про них вже давно ходять міфи і легенди. Це їх вважають богами рон-н-роллу. Це їхню назву вживають тоді, коли хочуть сказати... Читати повністю

Femen голяка читатимуть вірші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 15:09

Жіночий рух Femen, спільно з порталом comments.ua започаткували поетичний проект «Рима Гола», в рамках якого щотижня будуть лунати класичні і сучасні українські вірші, що мають гостру с... Читати повністю

Янукович: Зупиніть спекуляції на історії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 15:01

Президент Віктор Янукович звернувся до усіх політичних сил з проханням та вимогою припинити політичні спекуляції на історії, мовних і етнокультурних питаннях.

«Попереджаю і політиків,... Читати повністю

Кравчук і Ющенко: Янукович, захисти Десятинку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 14:59

Екс-президенти України Леонід Кравчук і Віктор Ющенко написали президенту Віктору Януковичу листа з прохання проконтролювати ситуацію навколо Десятинної церкви.

"Руїни Десятинної церкви явл... Читати повністю