Влада:через тіньову з/п бюджет втратив 1,5 млрд

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 11:50

Близько половини тих, хто працює у приватних фірмах, офіційно отримують зарплату менше 1500 гривень. Про це заявив заступник голови міської адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами,... Читати повністю

На вихідні - до Львова слухати джаз

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 11:39

На вихідних їдьте до Львова, там 3-5 червня проходить Alfa Jazz Festival – джазовий фестиваль міжнародного рівня. На події для вас гратимуть кращі джазові музиканти світу

"Хвиля... Читати повністю

На Святошино хлопець зірвав з шиї в жінки ланцюжок

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 11:27

В парку на Святошино в молодої матері з коляскою юнак зірвав з шиї золотий ланцюжок. 

Жінка запам’ятала прикмети злодія. І міліція його затримала, – повідомляє прес-служба... Читати повністю

Маріупольська холера шириться - вісім випадків

Маша Землянська, Свiдомо, 3 червня 2011р. 10:51

Діагноз холери в Маріуполі підтвердили вже у вісьмох пацієнтів. Зараз усі вони знаходяться на лікування, - повідомляє Державна санітарно-епідеміологічна служ... Читати повністю

Через кондиціонери - небезпека пожежі

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 10:47

Висока температура і масове використання кондиціонерів, кулерів, вентиляторів, холодильників, що додатково навантажують електромережі можуть стати причиною пожежі, - повідомляє прес-служба мер... Читати повністю

На Франка – нове скандальне будівництво

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 9:49

Вчора ввечері, 2 червня, близько 19:00, порушуючи припис прокуратури, який скасував дозвіл на проведення земельних робіт по вулиці Івана Франка, 11, забудовник спробував розпочати будівництво, - по... Читати повністю

На вихідних - велосипедний форум

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 8:46

На вихідних, 4-5 червня велосипедисти обговорять модернізацію міста. Міжнародна конференція з розвитку транспорту "Велофорум" - найбільша, участь в якій вже підтвердили іноземні експерти і фах... Читати повністю

Тривалий шлюб тримає… нудьга

Маша Землянська, Свiдомо, 2 червня 2011р. 17:42

«…Що шкодувати?

Та й хто жаліє людину, самострачену пристрастю?!

Тому я мовчу.

Мовчить і він.

Жаліє?

<... Читати повністю

Прокуратура: На ексгумацію Чорновола був дозвіл

Маша Землянська, Свiдомо, 2 червня 2011р. 17:32

Прокуратура підтверджує, що проводиться ексгумацію тіла лідера Народного руху В'ячеслава Чорновола, котрий загинув у автокатастрофі у 1999. Про те на цю процедуру у слідчих дозвіл близьких, - пояс... Читати повністю

Голосієво - найкраще платить комуналку

Маша Землянська, Свiдомо, 2 червня 2011р. 17:20

У квітні найсправніше на комунальні послуги платив Голосієвський район, - повідомляє головний обчислювальний центр Києва.

... Читати повністю

Оцінки за тести з мови та літ-ри будуть за 14 днів

Маша Землянська, Свiдомо, 2 червня 2011р. 16:48

Результати тестування в школі з української мови та літератури, які школярі писали 2 червня,  мають бути за 10-14 дні, - про це "Свідомо" повідовив Украйнський центр оцінювання якості освіти.<... Читати повністю

З карткою-привидом Ар’єва розбиратися не будуть

Маша Землянська, Свiдомо, 2 червня 2011р. 16:34

Міністерство внутрішніх справ відмовило у порушенні кримінальної справи за фактом фальсифікації голосування у Верховній Раді з незаконним використанням картки Володимира Ар'єва. Справа у тому, що <... Читати повністю

Прокуратура: Тимошенко задурно піариться Брюсселем

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 червня 2011р. 16:29

Запит Юлії Тимошенко щодо відвідання Брюсселю просто ще не розглянутий належним чином, а трактування підозрюваної є спекуляцією, - про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Вра... Читати повністю

Влада дала талановитим дітям по тисячі

Маша Землянська, Свiдомо, 2 червня 2011р. 15:54

85 вихованців естетичних шкіл отримали «творчу стипендію» від міськадміністрації. За талант дітям давати по тисячі гривень, - повідомляє прес-служба мерії.

«Цього року сти... Читати повністю