Де у Києві поплавати

Маша Землянська, Свiдомо, 3 червня 2011р. 17:14

-…Там і ліс гарний, - Олена зі столичної політехніки вже хвилин десять переконує однокурсницю поїхати позасмагати на вихідник.

- Брудно там. Ще того тижня цей клятий пух літав &ndash... Читати повністю

"Стоп цензурі" мітингуватиме в Межигір'ї

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 16:01

У понеділок, 6 червня журналісти вимагатимуть виконання обіцянки президента Віктора Януковича продемонструвати свою резиденцію "Межигір'я".

Як повідомляє рух "Стоп цензурі!", в день свого п... Читати повністю

Он-лайн квиток на потяг тепер дешевше, ніж в касі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 15:59

З 1 червня 2011 проїзний документ, придбаний за допомогою мережі Інтернет, обійдеться пасажиру дешевше, ніж придбаний у касі.

Таке повідомлення розповсюжила прес-служба Укрзалізниці.

<... Читати повністю

Десятинку охороняє міліція

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 15:37

На території Десятинки, біля завезених вночі вагончиків, стоїть міліцейський бусик, а навколо церкви ходять міліціонери.

Більше того, представник Національного музею історії України повідом... Читати повністю

На вихідних розважатиме чверть бітлів і мутанти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 15:25

Субота - Рінго Стар і Перкалаба

Так-так-так, це про них вже давно ходять міфи і легенди. Це їх вважають богами рон-н-роллу. Це їхню назву вживають тоді, коли хочуть сказати... Читати повністю

Femen голяка читатимуть вірші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 15:09

Жіночий рух Femen, спільно з порталом comments.ua започаткували поетичний проект «Рима Гола», в рамках якого щотижня будуть лунати класичні і сучасні українські вірші, що мають гостру с... Читати повністю

Янукович: Зупиніть спекуляції на історії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 15:01

Президент Віктор Янукович звернувся до усіх політичних сил з проханням та вимогою припинити політичні спекуляції на історії, мовних і етнокультурних питаннях.

«Попереджаю і політиків,... Читати повністю

Кравчук і Ющенко: Янукович, захисти Десятинку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 14:59

Екс-президенти України Леонід Кравчук і Віктор Ющенко написали президенту Віктору Януковичу листа з прохання проконтролювати ситуацію навколо Десятинної церкви.

"Руїни Десятинної церкви явл... Читати повністю

У Броварах 2 га на Десні віддали "під помідори"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 13:43

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу щодо службовців управління земресурсів Броварського району, які віддали майже 2 гектари землі на березі Десни в приватну власність, - повідомляє п... Читати повністю

Янукович-Табачнику: Скінчите, як Ваші попередники

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 червня 2011р. 12:34

Президент Віктор Янукович розкритикував роботу міністрів гуманітарного блоку і пригрозив їм звільненнями.

Про це президент заяивв під час засідання Ради регіонів.

"В цілому гуманіта... Читати повністю

Влада:через тіньову з/п бюджет втратив 1,5 млрд

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 11:50

Близько половини тих, хто працює у приватних фірмах, офіційно отримують зарплату менше 1500 гривень. Про це заявив заступник голови міської адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами,... Читати повністю

На вихідні - до Львова слухати джаз

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 11:39

На вихідних їдьте до Львова, там 3-5 червня проходить Alfa Jazz Festival – джазовий фестиваль міжнародного рівня. На події для вас гратимуть кращі джазові музиканти світу

"Хвиля... Читати повністю

На Святошино хлопець зірвав з шиї в жінки ланцюжок

Христина Заник, (вiд читачiв), 3 червня 2011р. 11:27

В парку на Святошино в молодої матері з коляскою юнак зірвав з шиї золотий ланцюжок. 

Жінка запам’ятала прикмети злодія. І міліція його затримала, – повідомляє прес-служба... Читати повністю

Маріупольська холера шириться - вісім випадків

Маша Землянська, Свiдомо, 3 червня 2011р. 10:51

Діагноз холери в Маріуполі підтвердили вже у вісьмох пацієнтів. Зараз усі вони знаходяться на лікування, - повідомляє Державна санітарно-епідеміологічна служ... Читати повністю

Через кондиціонери - небезпека пожежі