На Солом'янці "Шевроле" перекинув на дах "Форд"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 червня 2011р. 10:04

У Києві, на перехресті вулиць Волинської та Антонова 1 червня, зіткнулися дві автівки: «Форд» та «Шевроле», - повідомляє Читати повністю

Під Софією вже другий кран

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 червня 2011р. 9:38

На Гончара, 17-23 у буферній зоні Софії Київської забудовник поставив уже другий будівельний кран. Про це повідомила місцева мешканка Ірина Нікіфорова. "Будівництво ведеться абсолютно незаконн... Читати повністю

МТС пропонує телевізор у мобільнику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:32

Мобільний оператор МТС Україна заявив про запуск сервісу послуги «TV Box», котра дозволить дивитися більше 40 телеканалів на телефонах, що не мають функції ТБ приймача.

Тел... Читати повністю

Могилянці продовжують відвойовувати викладача

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:25

Студенти Києво-Могилянської академії продовжують відстоювати права свого викладача Олександра Івашини, Читати повністю

Порушили права при вступі до ВНЗ?Отримай допомогу!

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:08

Громадська мережа ОПОРА розпочинає традиційну акцію допомоги абітурієнтам, які вступають цьогоріч до вищих навчальних закладів і права яких порушили.

... Читати повністю

Хворих на холеру в Маріуполі - побільшало

Маша Землянська, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:07

В Маріуполі побільшало хворих на холеру. Тепер їх вже п'ятеро, - повідомляє санітарно-епідеміологічна служба області.

Всі хворі зараз... Читати повністю

Зам Табачника: Моя дочка завжди перемагала

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:05

Перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Сулима заперечує використання адмінресурсу на користь своєї дочки, яка цьогоріч... Читати повністю

США - Табачнику: Ніхто нікого не дебілізує

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 8:58

США заперечує втручання в освітній процес України, тим паче - у вступ абітурієнтів у виші.

Так посольство США відповідо на закиди міністра освіти Дмитра Табачника щодо того, що Америка втру... Читати повністю

Азаров за добу змінив Пенсійну реформу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 2:43

Уряд доробив повернений вчора Радою проект пенсійної реформи і віддав його назад в Раду.

Там залишилася норма про збільшення пенсійного віку з 55 до 60 років для жінок, збільшення стажу для... Читати повністю

Дочка Суліми "змахлювала" на одній з олімпіад

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 червня 2011р. 18:43

Дочка замміністра освіти Євгена Суліми Валерія, котра виграла одразу дві Всеукраїнські і зайняла призові місця на двох міських олімпіадах, "... Читати повністю

Завтра біля Десятинки - безстрокова акція

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 червня 2011р. 18:37

Завтра, 2 червня, о 19.00 стартує безстрокова акція для киян і гостей міста - відкриття інформаційних стендів на Пейзажній алеї, з постійно оновлюваною експозицією, біля Десятинної церкви та н... Читати повністю

Новоприбулим суддям виставили оцінки

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 червня 2011р. 18:09

Вища кваліфікаційна комісія суддів України закінчила підрахунок незалежного оцінювання кандидатів на посаду судді і оприлюднила своє рішення - інформація міститься Читати повністю

КП:На Олімпійському загинув робітник

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 червня 2011р. 17:29

На реконструкції НСК "Олімпійський" загинув робітник.

За повідомленням Комсомольської правди, робітник порушив правила техніки безпеки.

«Робітник впав з висоти чотирьох мет... Читати повністю

Мінкульт: будівництво під Софією незаконне

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 червня 2011р. 16:09

Забудовник, що має намір звести на вулиці Гончара, 17-23 у буферній зоні Софії Київської елітний будинок компанія Fresco Sofia не має чинних документів - погоджень органів культурної... Читати повністю

Водоканал:Ставтеся до фонтанів бережливіше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 червня 2011р. 15:43

Київводоканал просить киян ставитися до столичних фонтанів бережливіше.

І наводить приклад - добу - з 31 травня до 1 червня не працював фонтан на Майдані через те, що хтось вилив маслянисту... Читати повністю