Табачник:Школярі самі обиратимуть мову підручників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 17:43

Міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що відтепер школярі самі обиратимуть на якій мові підручники вони хочуть отримати - кожна школа робитиме замовлення.

За словами Табачника раніше віддр... Читати повністю

Справи проти львівського регіонала-стрілка не буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 17:39

Міліція відмовила у відкритті кримінальної справи проти Святослава Сопільника, який 9 травня вчинив стрілянину у Львові.

Про це пові... Читати повністю

Кому кияни платять за друк дипломів

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 17:36

- А нас сьогодні всіх покликали в деканат підписувати папірці, мовляв, дозволяю збирати інформацію про мене для диплому - діляться в курилці офісу двоє завтрашніх студентів-випускників київських в... Читати повністю

Попов пообіцяв підтримати столичних фармвиробників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 16:53

Під час презентації стратегії розвитку місту до 2025 року глава столичної адміністрації Олександр Попов пообіцяв розвивати столичну фармацію.

Він зазначив, що місто має своїх виробників які... Читати повністю

Американці проти енергетиків дітям

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 16:45

Американська академія педіатрії попереджає: популярні серед киян енергетики небезпечні для дітей – можуть викликати підвищення тиску, прискорення серцевого ритму та безсоння.

«У... Читати повністю

З серпня - пересідаймо на електромобілі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 16:41

У Києві презентували перший електромобіль в Україні.

Виробник - китайська фірма Bio Automotive Co. В Україні будуть дві моделі цього виробника - двомісна BIO evA-2 з коробкою авто... Читати повністю

Попов пообіцяв звільнити частину чиновників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 16:31

Під час презентації стратегії розвитку Києва до 2025 року голова міської адміністрації Олександр Попов пообіцяв, що до кінця року він зменшить кількість чиновників, які беруть участь у прийнятті рі... Читати повністю

Хворих на холеру вже четверо

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 16:03

У Маріуполі побільшало хворих на холеру. Офіційно діагноз підтвердили вже чотирьом маріупольцям, - повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Спалах... Читати повністю

У середу пікетуватимуть Попова і Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 15:08

У середу, 1 червня, громадський рух "Відсіч" пікетуватиме столичну мерію.

Вимоги у співорганізаторів недавніх студентських мітингів стосуються обіцянки міністра освіти Дмитра Табачника відк... Читати повністю

У Києві сигарети міняли на жвачки та книги Карра

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 15:07

На Хрещатику активісти громадської організації «Молоді регіони» пропонували обміняти сигарети на жувальні гумки, пластир чи книги Алана Карра «Легкий спосіб кинути палити».... Читати повністю

На тести-з паспортом,запрошенням і Сертифікатом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 15:01

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє - в день тестування кожен абітурієнт повинен мати при собі документи, які необхідно пред’явити на вході до пункту тестування.

Це:... Читати повністю

Вагітна FEMEN'ка намагалася продати своє дитя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 14:48

Вагітна активстка жіночого руху Фемен на столичному вокзалі намагалися продати своє ще ненароджене дитя.

Таким чином рух протестував проти сурогатної індустрії.

Читати повністю

Чиновник знімав арешт з майна за 350 тисяч гривень

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 14:43

Управління Служби безпеки України в Києві затримало «на гарячому»працівника виконавчої служби, який організував схему вимагання коштів, - повідомляє прес-служба управління.

Як с... Читати повністю

Рада повернула пенсійну реформу на доопрацювання

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 14:32

Рада повернула на доопрацювання уряду проект пенсійної реформи, який передбачав поступове збільшення пенсійного віку для українців.

За відповідне рішення проголосували 257 депутатів.

<... Читати повністю

Екс-міністр ЖКГ: тарифи завищені

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 14:26

Тарифи на комунпослуги завищені.

Про це сьогодні, 31 травня, заявив Олексій Кучеренко, екс-міністра ЖКГ.  

За словами екс-міністра, доказом є київський експеримент із наданням... Читати повністю