Президент погодився на списання боргів тепловикам

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 червня 2011р. 11:15

Президент України Віктор Янукович підписав два закони про списання боргів місцевим тепловим компаніям перед "Нафтогазом України" за спожитий природний газ та електричну енергію, - повідомляє Читати повністю

Міліція просить допомогти знайти зниклу студентку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 червня 2011р. 10:50

У Києві пропала безвісти 22-річна студентка Ксенія, яка перебуває в стані нервово-психічної напруги і депресії, - повідомляє київська міліція.

Востаннє дівчину бачили 31 травня 20... Читати повністю

Бригинець: майстерні Нацспілки таємно продали

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 червня 2011р. 10:46

Приміщення майстерень Національної спілки майстрів народного мистецтва України на вулиці Костянтинівській, 44 А продали на таємному аукціоні, - повідомляє прес-служба голови комісії Київради з пит... Читати повністю

Сегодня: справа вбитого судді Зубкова розвалюється

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 червня 2011р. 10:27

У версії міліції по розслідуванню вбивства судді Зубкова, скоєного у його ж під'їзді, багато нестиковок, - повідомляє "Сегодня".

По ц... Читати повністю

Київські курці викурюють по пачці вдень

Маша Землянська, Свiдомо, 2 червня 2011р. 10:07

Більшість киян-курців викурюють по пачці сигарет на день. Ще майже 4% від усіх курців – палять більш як 20 цигарет щодня, - такі дані Читати повністю

На Солом'янці "Шевроле" перекинув на дах "Форд"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 2 червня 2011р. 10:04

У Києві, на перехресті вулиць Волинської та Антонова 1 червня, зіткнулися дві автівки: «Форд» та «Шевроле», - повідомляє Читати повністю

Під Софією вже другий кран

Христина Заник, (вiд читачiв), 2 червня 2011р. 9:38

На Гончара, 17-23 у буферній зоні Софії Київської забудовник поставив уже другий будівельний кран. Про це повідомила місцева мешканка Ірина Нікіфорова. "Будівництво ведеться абсолютно незаконн... Читати повністю

МТС пропонує телевізор у мобільнику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:32

Мобільний оператор МТС Україна заявив про запуск сервісу послуги «TV Box», котра дозволить дивитися більше 40 телеканалів на телефонах, що не мають функції ТБ приймача.

Тел... Читати повністю

Могилянці продовжують відвойовувати викладача

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:25

Студенти Києво-Могилянської академії продовжують відстоювати права свого викладача Олександра Івашини, Читати повністю

Порушили права при вступі до ВНЗ?Отримай допомогу!

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:08

Громадська мережа ОПОРА розпочинає традиційну акцію допомоги абітурієнтам, які вступають цьогоріч до вищих навчальних закладів і права яких порушили.

... Читати повністю

Хворих на холеру в Маріуполі - побільшало

Маша Землянська, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:07

В Маріуполі побільшало хворих на холеру. Тепер їх вже п'ятеро, - повідомляє санітарно-епідеміологічна служба області.

Всі хворі зараз... Читати повністю

Зам Табачника: Моя дочка завжди перемагала

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 9:05

Перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Сулима заперечує використання адмінресурсу на користь своєї дочки, яка цьогоріч... Читати повністю

США - Табачнику: Ніхто нікого не дебілізує

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 8:58

США заперечує втручання в освітній процес України, тим паче - у вступ абітурієнтів у виші.

Так посольство США відповідо на закиди міністра освіти Дмитра Табачника щодо того, що Америка втру... Читати повністю

Азаров за добу змінив Пенсійну реформу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2011р. 2:43

Уряд доробив повернений вчора Радою проект пенсійної реформи і віддав його назад в Раду.

Там залишилася норма про збільшення пенсійного віку з 55 до 60 років для жінок, збільшення стажу для... Читати повністю

Дочка Суліми "змахлювала" на одній з олімпіад

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 червня 2011р. 18:43

Дочка замміністра освіти Євгена Суліми Валерія, котра виграла одразу дві Всеукраїнські і зайняла призові місця на двох міських олімпіадах, "... Читати повністю