Президент затвердив зміни до бюджету

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 10:41

Президент Віктор Янукович підписав Закон №3491-VI «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік», який збільшив державні доходи і видатки, - повід... Читати повністю

За обрушену стіну ніхто відповідати не збирається

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 10:12

Київська міліція вирішила не порушувати справу по факту обвалу стіни на вулиці Червоноармійській, котра у середу обвалилася прямо на автомобіль, припаркований пору... Читати повністю

Вбивці Гонгадзе не подобається захисниця вдови

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 9:35

Головний звинувачений виконавець вбивства Георгія Гонгадзе генерал Олексій Пукач попросив суд усунути з процесу адвоката Валентину Теличенко, бо вона проходила по справі, як свідок, - повідомила с... Читати повністю

"Сегодня": в ДТП загинув Васильківський депутат

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 червня 2011р. 9:16

В страшній аварії на Столичному шосе, де загинули троє, за кермом був депутат Васильківської райради, співвласник мережі магазинів домашньо... Читати повністю

Рада "за" підвищення пенсійного віку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 18:09

Верховна Рада прийняла за основу проект пенсійної реформи, що передбачає збільшеня пенсійного віку для укр... Читати повністю

У регіоналів тепер ще один нунсівець

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 18:00

Депутат від "Нашої України - Народної Самооборони" Валерій Борисов перейшов до фракції Партії регіонів.

Таке оголошення зробив Володимир Литвин на засіданні Ради.

Тепер у регіоналів... Читати повністю

Мерія знала про стіну на Червоноармійській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 17:30

Підпірну стіну на вулиці Червоноармійській, котра у середу обвалилася прямо на автомобіль, припаркований поруч, відновлюватимуть за кошти Го... Читати повністю

Успіх і щастя – вбивають слова

Маша Землянська, Свiдомо, 16 червня 2011р. 17:04

«І скільки разів тобі повторювати, ніколи, чуєш, ніколи не кажи так! Що значить не зможу? Ти що – сама собі ворог?», - вперше за два роки Професор К. давав настанови не пузати... Читати повністю

Екс-міністр оборони Іващенко оголосив голодування

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 17:03

Колишній виконуючий обов'язки міністра оборони України Валерій Іващенко в судовому засіданні, де розглядається кримінальна справа проти нього, заявив про початок голодування після чергової відмови... Читати повністю

Мати пономаря: свідків підриву храму залякують

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 16:53

Свідків по справі підриву храму в Запоріжжі 28 липня 2010 залякує міліція, щоб втримати офіційну версію розслідування, - про це на прес-конф... Читати повністю

Укрзалізниця тепер і на Ютубі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 16:40

На популярному відеохостингу YouTube свій канал відкрила Укрзалізниця. 

«Відкриття відеоканалу на YouTube – важливи... Читати повністю

Червоноармійську ремонтуватимуть до вересня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 15:33

Біля спорткомплексу "Олімпійський" почався ремонт вулиці Червоноармійська.

Столичні дорожники зараз працюють поблизу станції метро "Олімпійська". Дві з п'яти смуг вулиці, до перетину з Жиля... Читати повністю

До 15 серпня великим машинам на Поштову - зась

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 15:11

Через будівництво розв'язки біля метро "Дніпро" до 15 серпня заборонено проїзд великих (вище 3,5 метрів) машин по Набережному шосе.

Зокрема, "велетням" їздити не можна від Поштової площі до... Читати повністю

Целовальник: Замість Метрограду - підземний проїзд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 15:09

Головний архітектор столиці Сергій Целовальник планує замість торгового центру "Метроград" побудувати підземний проїзд для авто.

За повідомленням прес-служби мерії, Целовальник заявив, що м... Читати повністю

Холера у Маріуполі - нові випадки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 14:21

Кількість хворих на холеру в Маріуполі зросла на дві людини.