Екс-міністр ЖКГ: тарифи завищені

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 14:26

Тарифи на комунпослуги завищені.

Про це сьогодні, 31 травня, заявив Олексій Кучеренко, екс-міністра ЖКГ.  

За словами екс-міністра, доказом є київський експеримент із наданням... Читати повністю

Рада пропонує нарешті карати за підробні ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 14:23

Верховна Рада пропонує дописати в Кримінальний кодекс як карати підробників ліків, адже поки терміну «фальсифіковані лікарські засоби» у нас в законодавстві немає.

Проект закону... Читати повністю

Рада хоче змусити міліцію рятувати наркоманів

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 14:05

Верховна Рада вирішуватиме – чи змушувати міліціонерів допомагати, а фактично надавати невідкладну медичну допомогу п’яним та наркоманам, а потім везти їх до лікарень - відповідні зміни... Читати повністю

Рада зробила перший крок до відміни техогляду авто

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 14:00

Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект президента про відміну техогляду - за висловились 253... Читати повністю

Табачник: Посол США дебілізує українські виші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 13:36

Міністр освіти Дмитро Табачник звинуватив посла США в Україні Джона Теффта у намаганні «дебілізувати» українські університети.

Про це міністр заявив в інтерв’ю Еху Москви.... Читати повністю

ДАІ перевірить автобуси

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:55

З 31 травня по 30 червня ДАІ перевірятиме автобуси, бо через відпустки зростає кількість поїздок цим транспортом, - Читати повністю

Суддя Луценка сам був під слідством

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:48

Суддя Печерського суду Сергій Вовк у 2009 сам був підозрюваним у кримінальній справі за підробку та використання підробленого рішення суду, викрадення цивільної справи та шахрайське заволодіння 70... Читати повністю

На вихідних найбільше засмітили Майдан і Поділ

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:28

Під час святкування дня Києва найбільше засмітили Майдан Незалежності, Європейська площа, Контрактова площа та вулиця Хрещатик, - повідомляє прес-служба мерії.

До прибирання задіяли вс... Читати повністю

До Сербії тепер без візи

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:13

Міністри закордонних справ Сербії і Україна підписали договір про скасування візового режиму. Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, Читати повністю

«Dilmah» і «Brooke Bond» не такі як себе видають

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 12:12

Виробник чаїв «Dilmah» і «Brooke Bond» на пакуночку пише одне, а засипає – інше. Попри це обидва чаї – безпечні. Такі висновки перевірки чаїв, які провело інформ... Читати повністю

В парку Шевченка запрацював бювет

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 11:36

В парку Шевченка, що навпроти червоного корпусу однойменного Університету, запрацював бювет, який більш як три місяці тому закрили на профілактику.

Наразі з трьох колонок працює тільки одна... Читати повністю

Депутати не підтримали виступ Пшонки про Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 11:13

Депутати Верховної Ради проголосували за розгляд ситуації щодо порушення Генпрокуратурою кримінальних справ проти екс-прем'єрки Юлії Тимошенко.

Завтра, 1 червня, вони розглянуть це питання.... Читати повністю

Пожежу на Оболонській набережній погасили

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 11:08

Пожежу, яка почалася врнаці на Оболонській набережній, погасили, - повідомляє прес-служба рятувальників. 

Про причини пожежі на... Читати повністю

Депутати-бютівці залишили Раду

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 10:59

Депутати від фракції "БЮТ-Батьківщина" залишали засідання.

Перед цим виступив лідер фракції Іван Кириленко. Він вимагає викликати до Верховної Ради генерального прокурора України Віктора Пш... Читати повністю

Діти просять прийти і підтримати їх завтра (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 10:36

Завтра об 11 ранку, на День захисту дітей під стінами Міністерства внутрішніх справ, що на вулиці Богомольця, діти проситимуть міліціонерів припинити протиправні дії.

Небайдужа киянка разом... Читати повністю