Рада "за" підвищення пенсійного віку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 18:09

Верховна Рада прийняла за основу проект пенсійної реформи, що передбачає збільшеня пенсійного віку для укр... Читати повністю

У регіоналів тепер ще один нунсівець

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 18:00

Депутат від "Нашої України - Народної Самооборони" Валерій Борисов перейшов до фракції Партії регіонів.

Таке оголошення зробив Володимир Литвин на засіданні Ради.

Тепер у регіоналів... Читати повністю

Мерія знала про стіну на Червоноармійській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 17:30

Підпірну стіну на вулиці Червоноармійській, котра у середу обвалилася прямо на автомобіль, припаркований поруч, відновлюватимуть за кошти Го... Читати повністю

Успіх і щастя – вбивають слова

Маша Землянська, Свiдомо, 16 червня 2011р. 17:04

«І скільки разів тобі повторювати, ніколи, чуєш, ніколи не кажи так! Що значить не зможу? Ти що – сама собі ворог?», - вперше за два роки Професор К. давав настанови не пузати... Читати повністю

Екс-міністр оборони Іващенко оголосив голодування

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 17:03

Колишній виконуючий обов'язки міністра оборони України Валерій Іващенко в судовому засіданні, де розглядається кримінальна справа проти нього, заявив про початок голодування після чергової відмови... Читати повністю

Мати пономаря: свідків підриву храму залякують

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 16:53

Свідків по справі підриву храму в Запоріжжі 28 липня 2010 залякує міліція, щоб втримати офіційну версію розслідування, - про це на прес-конф... Читати повністю

Укрзалізниця тепер і на Ютубі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 16:40

На популярному відеохостингу YouTube свій канал відкрила Укрзалізниця. 

«Відкриття відеоканалу на YouTube – важливи... Читати повністю

Червоноармійську ремонтуватимуть до вересня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 15:33

Біля спорткомплексу "Олімпійський" почався ремонт вулиці Червоноармійська.

Столичні дорожники зараз працюють поблизу станції метро "Олімпійська". Дві з п'яти смуг вулиці, до перетину з Жиля... Читати повністю

До 15 серпня великим машинам на Поштову - зась

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 15:11

Через будівництво розв'язки біля метро "Дніпро" до 15 серпня заборонено проїзд великих (вище 3,5 метрів) машин по Набережному шосе.

Зокрема, "велетням" їздити не можна від Поштової площі до... Читати повністю

Целовальник: Замість Метрограду - підземний проїзд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 15:09

Головний архітектор столиці Сергій Целовальник планує замість торгового центру "Метроград" побудувати підземний проїзд для авто.

За повідомленням прес-служби мерії, Целовальник заявив, що м... Читати повністю

Холера у Маріуполі - нові випадки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 червня 2011р. 14:21

Кількість хворих на холеру в Маріуполі зросла на дві людини.

За даними Донецької санслужби, всього зареєстровано вже 17 випадків захворювання і 7 переносників хвороби. Всього 24 випадки.Читати повністю

У справі адвоката за гратами вередує прокуратура

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 13:29

Прокуратура відмовляється з'являтись на судові засідання та надавати матеріали по справі адвоката Олега Ніколішина, який опинився за гратами... Читати повністю

Студенти - проти забудови ВДНГ

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 13:21

Більше тисячі студентів підписали петицію проти забудови Національного виставкового центру «Експоцентр України» та висунули вимогу включити площу Експоцентру до території національного... Читати повністю

На Столичному страшна аварія - згоріло троє людей

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 13:16

Близько четвертої ранку Читати повністю

У Деснянському - два нові дитячі майданчики

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 червня 2011р. 11:56

У Деснянському районі встановили два нових дитячих майданчики: на просп. Маяковського, 23 та вул. Бальзака, 14, - повідомляє прес-служба мерії.

"На нових дитячих майданчиках встановлено... Читати повністю