Через холеру риба з Азовського моря - табу

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 12:01

Через чотири підтверджені випадки холери у Маріуполі всім мешканцям, рибогосподарським підприємствам та навіть Науково-дослідним інститутам заборонили відловлювати рибу з азовського моря, - Читати повністю

Проти Тимошенко можуть порушити 4-ту справу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 червня 2011р. 11:54

Проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко може бути порушена четверта кримінальна справа по "Укрвакцині", - заявив, виступаючи в парламенті, заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін.

Нова спра... Читати повністю

Ющенка допитували про Тимошенко

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 11:45

Екс-президента Віктора Ющенка допитували у Генеральній прокуратурі з приводу кримінальної справи про газові контракти, - про це повідомив на засіданні Верховної Ради пер... Читати повністю

Рада дозволила "не знайомитися" з донорами

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 11:32

Верховна Рада підтримала ініціативу Кабінету міністра про те, що донори можуть не називати свого імені тим... Читати повністю

За вкрадені 300 грн крадію світить від трьох років

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 11:14

Вдень 31 травня чергові міліціонери Солом’янського району допомогли водієві маршрутки повернути вкрадені прямісінько перед його носам 300 гривень з каси. Правоохоронці наздогнали та затримали... Читати повністю

Завтра об 11-ій - тести для випускників

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 11:00

Завтра, 2 червня об 11-ій ранку стартує зовнішнє незалежне оцінювання. Щоб потрапити на тест - треба прийти заздалегідь - до 10.45, - повідомляє Український центр оцін... Читати повністю

"Виноградар" працює - паліїв знайшли

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 10:50

Міліція затримала трьох хлопців, яких підозрюють у підпалі ринку Виноградар, коли вогню знищив 1000 квадратних метрів, - розказав «Св... Читати повністю

На Дарниці вперше за 10 років відкрили бібліотеку

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 10:21

На проспекті Григоренка відкрили нову бібліотеку. В останнє читальну на Дарниці відкривали десять років тому, - повідомляє прес-служба мерії.

Нова бібліотека розрахована на дітей та доросли... Читати повністю

Сусідок скандальної забудови на Пирогова побили

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 9:51

Ввечері 31 травня жінок, які живуть у дворі старовинного київського будинку на вулиці Пирогова, і які протестують проти зведення висотки у їхньому дворі, побили невідомі. Про це «Свідомо&raqu... Читати повністю

Сегодня: Киянин виграв у лотерею – мільйон

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 9:44

Купивши лотерейний білет в кіоску «Національної лотереї» на Дегтярівський, киянин виграв мільйон гривень, - пише газета Сегодня.<... Читати повністю

ВООЗ: від мобільних може бути рак мозку

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 9:33

Всесвітня організація охорони здоров'я вперше заявила про можливий зв'язок використання мобільного телефону з розвитком раку мозку, тоді як раніше міжнародна організація такий зв'язок спростовувала... Читати повністю

На Борщагівці Nissan в'їхав під вантажівку

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2011р. 9:02

Ввечері 31 травня на проспекті Корольова, що на Борщагівці, Nissan не справився з керування та заїхав прямісінько під припарковану вантажівку.

Зі слів очевидців, волій іномарки просто не ро... Читати повністю

До Євро в центрі столиці буде новий міст

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 18:21

До Євро-2012 в центрі Києва побудують новий міст.

Мерія вже відібрала 8 кращих проектів з конкурсу на проект з благоустрою столиці.

Читати повністю

Табачник:Школярі самі обиратимуть мову підручників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 17:43

Міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що відтепер школярі самі обиратимуть на якій мові підручники вони хочуть отримати - кожна школа робитиме замовлення.

За словами Табачника раніше віддр... Читати повністю