На Оболонській набережній горить будинок

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 10:02

Вранці о 6:59 зайнявся двоповерховий будинок на Оболонській набережній, 55, - повідомляє прес-служба рятувальників.

За попередньою інформацією, горить 400 квадратних метрів будинку.

Читати повністю

Холера в Маріуполі - через море та рибу

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 9:51

Спалах холери у Маріуполі лікарі пов'язують з брудною морською водою та зараженою рибою, - повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Двоє хвор... Читати повністю

ВООЗ: 6 мільйонів курців помре цього року

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 9:38

Всесвітня організація охорони здоров’я передрікає: через хвороби пов’язані з курінням цього року помре шість мільйонів л... Читати повністю

На Спаській чоловіка обікрали на 20 тисяч

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 9:31

Серед білого дня на вулиці Спаській пограбували чоловіка. Він виходив зі свого офісу, до нього підбігли двоє невідомих, вдарили та викрали сумку з грошима, - Читати повністю

Сьогодні - День боротьби з тютюнопалінням

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 8:53

Сьогодні, 31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням.

Тож, якщо Ви вже давно хочете кинути палити, то сьогоднішній день - найкращий привід. Будьте здоровими!

Читати повністю

У четвер суд за будівництво на Пирогова (оновлено)

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 20:10

У четвер, 2 червня, відбудеться суд за позовом прокуратури проти міської адміністрації через незаконне виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку з офісами та підземним паркінгом... Читати повністю

Юрист RoadControl: Лівим штрафмайданчикам - кінець

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 18:43

«Два рази наші активісти самі підходили до водіїв і пропонували відвести їхні машини. Просто так підходили і при ДАІшниках пропонували допомогу абсолютно незнайомим водія. ДАІшники погодж... Читати повністю

Годинник часу до Євро піде в зворотній бік

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 17:55

8 червня запустять годинник зворотного відліку часу до старту ЄВРО 2012, - повідомляє прес-служба мерії. Годинник буде запущено 8 червня о 19 годині за київським часом, рівно за рік до початку... Читати повністю

Туристу на замітку - в Криму шторм та угаран

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 16:30

Міністерство надзвичайних ситуацій попереджає: попри спеконту погоду у Києві, сьогодні-завтра на туричтів у Криму чекає шторм та ураган.

«Очікуються сильні зливи, грози, град і шквал... Читати повністю

Регіонали "забрали" до себе чиновника Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 16:29

Центрвиборчком зареєстрував народними депутатами від Партії регіонів Сергій Пачесюка та Сергія Баранова-Мохорта.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Баранов-Мохорт є директором депа... Читати повністю

"Олімпійський" відкриється у жовтні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 16:02

Спорткомплекс "Олімпійський", який нині реконструюють до Євро-2012, відкриється в жовтні.

Про це на прес-конференції заявив віце-прем'єр Борис Колесніков.

Точнішої дати поки немає.... Читати повністю

У Маріуполі – холера

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 16:01

На Донеччині, у курортному місті Маріупіль, що на березі Азовського моря – у трьох людей підтвердили холеру. Двоє хворих йдуть на поправку, один – в лікарні з нирковою недостатність. Пр... Читати повністю

На Братиславській загинув мотоцикліст

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 15:54

У неділю, 29 травня на Братиславській, 3  "Газель" не розминулася з мотоциклістом.

Про це пише "Друга смуга".

... Читати повністю

ПАРЄ: ВайФаю в школах – ні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 15:50

Парламентська асамблея Ради Європи рекомендує всім школам відмовитися від  Wi-Fi у школах, замінивши його звичним, провідним Інтернетом.

Причиною стала доповідь про негативний вплив на... Читати повністю

До 14 червня Поділ і Оболонь без гарячої води

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 15:44

З 31 травня по 14 червня частини Подільського та Оболонського районів залишаться без гарячої води, - повідомляє прес-служба Київенерго.

Так компанія готується до опалювального сезону &ndash... Читати повністю