До Сербії тепер без візи

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:13

Міністри закордонних справ Сербії і Україна підписали договір про скасування візового режиму. Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, Читати повністю

«Dilmah» і «Brooke Bond» не такі як себе видають

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 12:12

Виробник чаїв «Dilmah» і «Brooke Bond» на пакуночку пише одне, а засипає – інше. Попри це обидва чаї – безпечні. Такі висновки перевірки чаїв, які провело інформ... Читати повністю

В парку Шевченка запрацював бювет

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 11:36

В парку Шевченка, що навпроти червоного корпусу однойменного Університету, запрацював бювет, який більш як три місяці тому закрили на профілактику.

Наразі з трьох колонок працює тільки одна... Читати повністю

Депутати не підтримали виступ Пшонки про Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 11:13

Депутати Верховної Ради проголосували за розгляд ситуації щодо порушення Генпрокуратурою кримінальних справ проти екс-прем'єрки Юлії Тимошенко.

Завтра, 1 червня, вони розглянуть це питання.... Читати повністю

Пожежу на Оболонській набережній погасили

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 11:08

Пожежу, яка почалася врнаці на Оболонській набережній, погасили, - повідомляє прес-служба рятувальників. 

Про причини пожежі на... Читати повністю

Депутати-бютівці залишили Раду

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 10:59

Депутати від фракції "БЮТ-Батьківщина" залишали засідання.

Перед цим виступив лідер фракції Іван Кириленко. Він вимагає викликати до Верховної Ради генерального прокурора України Віктора Пш... Читати повністю

Діти просять прийти і підтримати їх завтра (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 10:36

Завтра об 11 ранку, на День захисту дітей під стінами Міністерства внутрішніх справ, що на вулиці Богомольця, діти проситимуть міліціонерів припинити протиправні дії.

Небайдужа киянка разом... Читати повністю

На Оболонській набережній горить будинок

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 10:02

Вранці о 6:59 зайнявся двоповерховий будинок на Оболонській набережній, 55, - повідомляє прес-служба рятувальників.

За попередньою інформацією, горить 400 квадратних метрів будинку.

Читати повністю

Холера в Маріуполі - через море та рибу

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 9:51

Спалах холери у Маріуполі лікарі пов'язують з брудною морською водою та зараженою рибою, - повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Двоє хвор... Читати повністю

ВООЗ: 6 мільйонів курців помре цього року

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 9:38

Всесвітня організація охорони здоров’я передрікає: через хвороби пов’язані з курінням цього року помре шість мільйонів л... Читати повністю

На Спаській чоловіка обікрали на 20 тисяч

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 9:31

Серед білого дня на вулиці Спаській пограбували чоловіка. Він виходив зі свого офісу, до нього підбігли двоє невідомих, вдарили та викрали сумку з грошима, - Читати повністю

Сьогодні - День боротьби з тютюнопалінням

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 8:53

Сьогодні, 31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням.

Тож, якщо Ви вже давно хочете кинути палити, то сьогоднішній день - найкращий привід. Будьте здоровими!

Читати повністю

У четвер суд за будівництво на Пирогова (оновлено)

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 20:10

У четвер, 2 червня, відбудеться суд за позовом прокуратури проти міської адміністрації через незаконне виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку з офісами та підземним паркінгом... Читати повністю

Юрист RoadControl: Лівим штрафмайданчикам - кінець