Рада хоче змусити міліцію рятувати наркоманів

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 14:05

Верховна Рада вирішуватиме – чи змушувати міліціонерів допомагати, а фактично надавати невідкладну медичну допомогу п’яним та наркоманам, а потім везти їх до лікарень - відповідні зміни... Читати повністю

Рада зробила перший крок до відміни техогляду авто

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 14:00

Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект президента про відміну техогляду - за висловились 253... Читати повністю

Табачник: Посол США дебілізує українські виші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 13:36

Міністр освіти Дмитро Табачник звинуватив посла США в Україні Джона Теффта у намаганні «дебілізувати» українські університети.

Про це міністр заявив в інтерв’ю Еху Москви.... Читати повністю

ДАІ перевірить автобуси

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:55

З 31 травня по 30 червня ДАІ перевірятиме автобуси, бо через відпустки зростає кількість поїздок цим транспортом, - Читати повністю

Суддя Луценка сам був під слідством

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:48

Суддя Печерського суду Сергій Вовк у 2009 сам був підозрюваним у кримінальній справі за підробку та використання підробленого рішення суду, викрадення цивільної справи та шахрайське заволодіння 70... Читати повністю

На вихідних найбільше засмітили Майдан і Поділ

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:28

Під час святкування дня Києва найбільше засмітили Майдан Незалежності, Європейська площа, Контрактова площа та вулиця Хрещатик, - повідомляє прес-служба мерії.

До прибирання задіяли вс... Читати повністю

До Сербії тепер без візи

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:13

Міністри закордонних справ Сербії і Україна підписали договір про скасування візового режиму. Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, Читати повністю

«Dilmah» і «Brooke Bond» не такі як себе видають

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 12:12

Виробник чаїв «Dilmah» і «Brooke Bond» на пакуночку пише одне, а засипає – інше. Попри це обидва чаї – безпечні. Такі висновки перевірки чаїв, які провело інформ... Читати повністю

В парку Шевченка запрацював бювет

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 11:36

В парку Шевченка, що навпроти червоного корпусу однойменного Університету, запрацював бювет, який більш як три місяці тому закрили на профілактику.

Наразі з трьох колонок працює тільки одна... Читати повністю

Депутати не підтримали виступ Пшонки про Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 11:13

Депутати Верховної Ради проголосували за розгляд ситуації щодо порушення Генпрокуратурою кримінальних справ проти екс-прем'єрки Юлії Тимошенко.

Завтра, 1 червня, вони розглянуть це питання.... Читати повністю

Пожежу на Оболонській набережній погасили

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 11:08

Пожежу, яка почалася врнаці на Оболонській набережній, погасили, - повідомляє прес-служба рятувальників. 

Про причини пожежі на... Читати повністю

Депутати-бютівці залишили Раду

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 10:59

Депутати від фракції "БЮТ-Батьківщина" залишали засідання.

Перед цим виступив лідер фракції Іван Кириленко. Він вимагає викликати до Верховної Ради генерального прокурора України Віктора Пш... Читати повністю

Діти просять прийти і підтримати їх завтра (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 10:36

Завтра об 11 ранку, на День захисту дітей під стінами Міністерства внутрішніх справ, що на вулиці Богомольця, діти проситимуть міліціонерів припинити протиправні дії.

Небайдужа киянка разом... Читати повністю

На Оболонській набережній горить будинок

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 10:02

Вранці о 6:59 зайнявся двоповерховий будинок на Оболонській набережній, 55, - повідомляє прес-служба рятувальників.

За попередньою інформацією, горить 400 квадратних метрів будинку.

Читати повністю

Холера в Маріуполі - через море та рибу

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 9:51

Спалах холери у Маріуполі лікарі пов'язують з брудною морською водою та зараженою рибою, - повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Двоє хвор... Читати повністю