Пожежу на Оболонській набережній погасили

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 11:08

Пожежу, яка почалася врнаці на Оболонській набережній, погасили, - повідомляє прес-служба рятувальників. 

Про причини пожежі на... Читати повністю

Депутати-бютівці залишили Раду

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 10:59

Депутати від фракції "БЮТ-Батьківщина" залишали засідання.

Перед цим виступив лідер фракції Іван Кириленко. Він вимагає викликати до Верховної Ради генерального прокурора України Віктора Пш... Читати повністю

Діти просять прийти і підтримати їх завтра (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 10:36

Завтра об 11 ранку, на День захисту дітей під стінами Міністерства внутрішніх справ, що на вулиці Богомольця, діти проситимуть міліціонерів припинити протиправні дії.

Небайдужа киянка разом... Читати повністю

На Оболонській набережній горить будинок

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 10:02

Вранці о 6:59 зайнявся двоповерховий будинок на Оболонській набережній, 55, - повідомляє прес-служба рятувальників.

За попередньою інформацією, горить 400 квадратних метрів будинку.

Читати повністю

Холера в Маріуполі - через море та рибу

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 9:51

Спалах холери у Маріуполі лікарі пов'язують з брудною морською водою та зараженою рибою, - повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Двоє хвор... Читати повністю

ВООЗ: 6 мільйонів курців помре цього року

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 9:38

Всесвітня організація охорони здоров’я передрікає: через хвороби пов’язані з курінням цього року помре шість мільйонів л... Читати повністю

На Спаській чоловіка обікрали на 20 тисяч

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 9:31

Серед білого дня на вулиці Спаській пограбували чоловіка. Він виходив зі свого офісу, до нього підбігли двоє невідомих, вдарили та викрали сумку з грошима, - Читати повністю

Сьогодні - День боротьби з тютюнопалінням

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 8:53

Сьогодні, 31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням.

Тож, якщо Ви вже давно хочете кинути палити, то сьогоднішній день - найкращий привід. Будьте здоровими!

Читати повністю

У четвер суд за будівництво на Пирогова (оновлено)

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 20:10

У четвер, 2 червня, відбудеться суд за позовом прокуратури проти міської адміністрації через незаконне виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку з офісами та підземним паркінгом... Читати повністю

Юрист RoadControl: Лівим штрафмайданчикам - кінець

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 18:43

«Два рази наші активісти самі підходили до водіїв і пропонували відвести їхні машини. Просто так підходили і при ДАІшниках пропонували допомогу абсолютно незнайомим водія. ДАІшники погодж... Читати повністю

Годинник часу до Євро піде в зворотній бік

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 17:55

8 червня запустять годинник зворотного відліку часу до старту ЄВРО 2012, - повідомляє прес-служба мерії. Годинник буде запущено 8 червня о 19 годині за київським часом, рівно за рік до початку... Читати повністю

Туристу на замітку - в Криму шторм та угаран

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 16:30

Міністерство надзвичайних ситуацій попереджає: попри спеконту погоду у Києві, сьогодні-завтра на туричтів у Криму чекає шторм та ураган.

«Очікуються сильні зливи, грози, град і шквал... Читати повністю

Регіонали "забрали" до себе чиновника Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 16:29

Центрвиборчком зареєстрував народними депутатами від Партії регіонів Сергій Пачесюка та Сергія Баранова-Мохорта.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Баранов-Мохорт є директором депа... Читати повністю

"Олімпійський" відкриється у жовтні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 16:02

Спорткомплекс "Олімпійський", який нині реконструюють до Євро-2012, відкриється в жовтні.

Про це на прес-конференції заявив віце-прем'єр Борис Колесніков.

Точнішої дати поки немає.... Читати повністю

У Маріуполі – холера

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 16:01

На Донеччині, у курортному місті Маріупіль, що на березі Азовського моря – у трьох людей підтвердили холеру. Двоє хворих йдуть на поправку, один – в лікарні з нирковою недостатність. Пр... Читати повністю