Сегодня: Черновецького будуть питати

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:17

Міського голову Леонід Черновецький допитають і, якщо буде доведена вина Читати повністю

Сьогодні і завтра - пожежна небезпека!

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 10:54

30-31 травня у Києві - надзвичайна пожежна небезпека, - передає  Укргідрометцентр.

Така ситуація через вкрай високу температуру повітря - бл... Читати повністю

Лікарі: заборона куріння – втричі менше інсультів

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 10:37

Якщо кияни куритимуть менше - це допоможе на третину скоротити смертність від інфарктів, інсультів та ішемічної хвороби серця, - наголошує лікар-кардіолог Інституту кардіології Стражеско Олена Кваш... Читати повністю

Вночі горіло 1000 кв. метрів ринку на Виноградарі

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 9:55

Вночі близько першої ночі на ринку "Виноградар" згоріло 56 торгівельних павільйонів з товаром побутового вжитку, - повідомляє прес-служба рятувальників.

"Вогонь поширився на 1000 квадр... Читати повністю

90 тисяч святкували День міста

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 9:40

Святковий концерт «Київ – місто, де все починається!» на Майдані Незалежності зібрав близько 90 тисяч глядачів, - повідомляє прес-служба мерії.

Для киян виступали Зла... Читати повністю

В Києві вже три мистецькі велостоянки

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 9:27

В центрі міста біля Київської перепічки відкрилася ще одна велопарковка на 6 місць. 

Також біля кнайп-клубу Купідон, що на Пушкінській, Читати повністю

На Пейзажній алеї - новий Маленький принц

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 8:39

На Пейзажній алеї з'явився новий пам'ятник Маленькому принцу - головному герою казки французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері.

Пам'ятник відновлено за кошти киян і меценатів.... Читати повністю

Десятинку захищали активісти, "попів" - міліція

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 травня 2011р. 16:19

В ніч на 26 травня на територію Десятинки завезли техніку і почалися роботи з підготовки до будівництва, тому вона потребує нашого захисту", - промивив у гучномовець, активіст "Збережи старий Київ"... Читати повністю

В Мінську затримали трьох українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 13:53

В Мінську затримали трьох українських громадян.

За повідомленням громадського активіста Михайла Камєнєва, сталося це в офісі Білоруського Народного Фронту, де відбувався семінар на тему ре... Читати повністю

У Києві побільшало на одну велопарковку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 11:59

Біля кнайп-клубу Купідон, що на Пушкінській відкрилася велопарковка на шість місць.

Це ініціатива Асоціації велосипедистів столиці. Гроші на велопарковку дав сам клуб.

Також завтра,... Читати повністю

У столиці пройшов велопробіг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 11:53

Сьогодні, 28 травня в столиці пройшов масовий велопробіг.

Організований асоціацією велосипедистів, він почався на Європейській площі. Звідти – до Льва... Читати повністю

У неділю - пробіг під каштанами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 11:46

У неділю, 29 травня на Хрещатику відбудеться «Пробіг під каштанами» та ролер-марафон

Міжнародний традиційний легкоатлетичний благодійний «Пробіг під каштанами»... Читати повністю

Пшонка: Тіло Чорновола ексгумують

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 10:54

Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що тіло екс-лідера Народного Руху В'ячеслава Чорновола, який за неоднозначних обставин загинув у автокатастрофі у 1999 році, ексгумують.

"Найближч... Читати повністю

Мін'юст прибрав "проти всіх" і 3% для нардепів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 10:51

Міністерство юстиції пропонує при виборах народних депутатів не голосувати "проти всіх" і збільшити бар'єр для проходу в Раду з 3% до 5%.

Про ц... Читати повністю

Через ремонт залізниці відмінять приміські поїзди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 10:40

Через ремонт залізничних колій на ділянці Баришівка – Бориспіль з 29 травня до 26 червня Укрзалізниця змушена відмінити деякі приміські електрички.

А саме:

№6580 Борщагівка-те... Читати повністю