Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 11:57

Понеділок - Майстер-клас для викладачів, музейних працівників та всіх, кого цікавить унікальна методика навчання дітей<... Читати повністю

На Оболоні - перший пам’ятник воїнам УПА

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:52

На Оболоні – перший пам’ятник воїнам УПА в Києві. У дворі храму Ікони Божої Матері "Неопалима купина" УПЦ, неподалік від метро "Оболонь" священики освятили монумент "Старшинам Армі... Читати повністю

До сих пор прихожу в себя

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:46

До сих пор прихожу в себя после судебного заседания, состоявшегося 19.05.2011 года. До этого дня я не могла присутствовать на судебных заседаниях, так как по воле сотрудников милиции 30 июня про... Читати повністю

На Оболоні - ще один сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 11:31

На вулиці Лайоша Гавро відкрилася амбулаторія, де прийматиме сімейний лікар, - про це "Свідомо" повідомили в управлінні з охорони здоров'я Києва.

Амбулаторія на Гавро - вже друга на Оболоні... Читати повністю

BBC:У Європі через огіркову епідемію вмерло вже 10

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:30

В Німеччині, Швеції, Данії, Нідерландах та Британії сотні людей отруїлися зараженими огірками. Щонайменше 10 німців вже померли - Читати повністю

Сегодня: Черновецького будуть питати

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:17

Міського голову Леонід Черновецький допитають і, якщо буде доведена вина Читати повністю

Сьогодні і завтра - пожежна небезпека!

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 10:54

30-31 травня у Києві - надзвичайна пожежна небезпека, - передає  Укргідрометцентр.

Така ситуація через вкрай високу температуру повітря - бл... Читати повністю

Лікарі: заборона куріння – втричі менше інсультів

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 10:37

Якщо кияни куритимуть менше - це допоможе на третину скоротити смертність від інфарктів, інсультів та ішемічної хвороби серця, - наголошує лікар-кардіолог Інституту кардіології Стражеско Олена Кваш... Читати повністю

Вночі горіло 1000 кв. метрів ринку на Виноградарі

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 9:55

Вночі близько першої ночі на ринку "Виноградар" згоріло 56 торгівельних павільйонів з товаром побутового вжитку, - повідомляє прес-служба рятувальників.

"Вогонь поширився на 1000 квадр... Читати повністю

90 тисяч святкували День міста

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 9:40

Святковий концерт «Київ – місто, де все починається!» на Майдані Незалежності зібрав близько 90 тисяч глядачів, - повідомляє прес-служба мерії.

Для киян виступали Зла... Читати повністю

В Києві вже три мистецькі велостоянки

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 9:27

В центрі міста біля Київської перепічки відкрилася ще одна велопарковка на 6 місць. 

Також біля кнайп-клубу Купідон, що на Пушкінській, Читати повністю

На Пейзажній алеї - новий Маленький принц

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 8:39

На Пейзажній алеї з'явився новий пам'ятник Маленькому принцу - головному герою казки французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері.

Пам'ятник відновлено за кошти киян і меценатів.... Читати повністю

Десятинку захищали активісти, "попів" - міліція

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 травня 2011р. 16:19

В ніч на 26 травня на територію Десятинки завезли техніку і почалися роботи з підготовки до будівництва, тому вона потребує нашого захисту", - промивив у гучномовець, активіст "Збережи старий Київ"... Читати повністю

В Мінську затримали трьох українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 13:53

В Мінську затримали трьох українських громадян.

За повідомленням громадського активіста Михайла Камєнєва, сталося це в офісі Білоруського Народного Фронту, де відбувався семінар на тему ре... Читати повністю

У Києві побільшало на одну велопарковку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 11:59

Біля кнайп-клубу Купідон, що на Пушкінській відкрилася велопарковка на шість місць.

Це ініціатива Асоціації велосипедистів столиці. Гроші на велопарковку дав сам клуб.

Також завтра,... Читати повністю