На Волині знайшли могилу часів Київської Русі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 15:28

Археологи знайшли на Волині древню і досі невідому могилу часів Київської Русі.

За повідомленням "Волинських старожитностей" знахідка була в грунтовому могильнику на території Шацького жит... Читати повністю

Зайцем в Крим? 2280 гривень штрафу!

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 15:22

Укрзалізниця обіцяє посилити контроль за проїздом безбілетних пасажирів у електричках і поїздах.

Залізничники нагадують - штраф із "зайця" візьмуть 10-кратний ціні білета. Для прикладу, кви... Читати повністю

У середу киян вчитимуть доброті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 15:15

У середу 1 червня о 14.30 в будиночку дитячої творчості (парк Шевченка) відкриється інтерактивна виставка „Ми є”.

За повідомленням "Кияни передусім" яя акція - має привернути ув... Читати повністю

УП:Мартинюк орендує маєток за ціною "хрущовки"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 15:07

Перший віце-спікер Адам Мартинюк орендує державну дачу за 3 тисячі гривень.

Про це повідомляє "Українська правда".

"Плачу 3 тисячі гривень оренди", - сказав Мартинюк на питання щод... Читати повністю

Мінкульт: проектів по Десятинці в очі не бачили

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 14:43

Міністрерство культури України пояснило свою офіційну позицію стосовно ситуації навколо Десятинної церкви, куди в ніч на 25 травня завезли будівельні вагончики. Єдине погодження, яке воно видало че... Читати повністю

Суд над учасником Податкового майдану

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 14:26

На 31.05.2011 року, о 14.00 Печерський суд м. Києва, (вул. М. Гайцана, 4) призначив розгляд справи Сергія Костакова, який, починаючи з 1 грудня 2010 року, утримується за ґратами лук’я... Читати повністю

На Льва Толстого «ростуть» нові кіоски

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 14:23

На місці знесених півтора місяці тому кіосків, що поруч зі станцією метро Льва Толстого з’явилися нові торгові намети.

Чи є у власників дозвіл на торгівлю – невідомо, намети сто... Читати повністю

Риб’ячий жир – борець з алкоголізмом

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 13:36

Вчені з Медичної школи індійського університету довели, що риб’ячий жир, а саме жирні кислоти омега-3, здатні пригнічувати пристрасть до алкоголю, - пише Читати повністю

На Солом’янці чоловік з ножем обікрав аптеку

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 12:53

Пізно ввечері на Солом’янці чоловік, побачивши, що в аптеці лише одна жінка-фармацевт, кинувся до каси. Жінка обороняла майно. Але він витягнув кухонний ніж. Ним і зламав касу, забрав виручку... Читати повністю

Директор музею історії зривав плакати за Десятинку

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 12:47

В суботу ввечері, 28 травня, після закінчення акції на захист Десятинної церкви від забудови біля паркану з’явились двоє людей та... Читати повністю

Активісти просять заборонити рекламу сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 12:29

Громадські активісти просять депутатів скоріше прийняти закон про повну заборону реклами сигарет. Тому вранці вони прийшли підтримати Партію Регіонів, депутати якої і ініціювали його. Про це «... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 11:57

Понеділок - Майстер-клас для викладачів, музейних працівників та всіх, кого цікавить унікальна методика навчання дітей<... Читати повністю

На Оболоні - перший пам’ятник воїнам УПА

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:52

На Оболоні – перший пам’ятник воїнам УПА в Києві. У дворі храму Ікони Божої Матері "Неопалима купина" УПЦ, неподалік від метро "Оболонь" священики освятили монумент "Старшинам Армі... Читати повністю

До сих пор прихожу в себя

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:46

До сих пор прихожу в себя после судебного заседания, состоявшегося 19.05.2011 года. До этого дня я не могла присутствовать на судебных заседаниях, так как по воле сотрудников милиции 30 июня про... Читати повністю

На Оболоні - ще один сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 11:31

На вулиці Лайоша Гавро відкрилася амбулаторія, де прийматиме сімейний лікар, - про це "Свідомо" повідомили в управлінні з охорони здоров'я Києва.

Амбулаторія на Гавро - вже друга на Оболоні... Читати повністю