На Дарниці побилися випускники шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 18:20

У п'ятницю - день останнього дзвоника - у Дарницькому районі Києва сталася масова бійка за участю близько 20 школярів.

За даними правоохоронців, близько 14.30 по лінії "102" надійшло повідо... Читати повністю

На Рибальському півострові - сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 27 травня 2011р. 17:52

На Рибальському півострові відкрилась амбулаторія, де прийматиме сімейний лікар, - повідомляє прес-служба мерії.

"Це перша амбулаторія в Подільському районі, згодом в цьому районі відкриєть... Читати повністю

На Русанівці затопили дебаркадер

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 17:42

Корабель-дебаркадер, який мав бути прибраний з Русанівської набережної  на вимогу мешканців, затоплений під  водою Дніпра.

Про це повідомив депутат фракції «Республіка Київ&... Читати повністю

Нові правила ДАІ: нема талону-не привід для штрафу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 17:15

Були опубліковані і вступили в силу зміни до інструкції патрульної служби ДАІ, - відповідний наказ Міністерства внутрішні... Читати повністю

Фокус: Ресторан Лорак затопило трубою Київенерго

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 16:59

За повідомленням Фокусу, київський ресторан співачки Ані Лорак «Angel launge» по вулиці Шота Руставелі затопило в результаті аварії на теплотрасі.
Читати повністю

Мерія: Володимирський ринок працюватиме

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 15:55

Володимирський ринок працюватиме.

Таку заяву зробив заступник голови Київської міськдержадміністрації Руслан Крамаренко, який пообіцяв, що рішення екологічної служби, за яким ринок тре... Читати повністю

Лише 53% українців хочуть йти на вибори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 15:42

Кількість громадян України, які бажають брати участь у виборах, зменшилась до рекордного показника - 53%.

Про це свідчить соціологічне опитування, проведене фондом "Демократичні ініціативи"... Читати повністю

Біля театра Франка відкрили пам’ятник Гнату Юрі

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 15:09

Біля театру Франка відкрито пам’ятник Гнату Юрі - видатному режисеру, який очолював театр.


...
Читати повністю

Російська - тепер регіональна на Луганщині

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 15:07

Російська мова стала офіційно регіональною мовою Луганської області.

За повідомленням 5 каналу, депутати облради одностайно ухвалили рішення про "Реалізацію конституційних прав громадя... Читати повністю

Повалій і Крутий - тепер на Алеї Зірок біля Пасажу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 15:01

У суботу, 28 травня, о 7-й вечора на Алеї Зірок, що біля столичного Пасажу, "замиготять" дві нові зірки - Таїсії Повалій та Ігоря Крутого.

Мерія вирішила об'єднати цю акцію з іншою - відзна... Читати повністю

Вконтакте хоче допомогти студентам на сесіях

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 14:57

«Вконтакте» запустило новий розділ – «Мої документи», куди можна звантажити файли у форматах.pdf, .doc, .ppt, .png, .gif, .jpg, .psd та інші.

Ділитися ними пок... Читати повністю

В Голосієво з'явився новий дитсадок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 14:50

У суботу, 28 травня, о 09:30 відкриється новий дитсадок "Ліко-Світ" у Голосіївському районі.

Таким чином мерії намагається боротися з заповненістю дитсадків у столиці, де на 100 місць в гру... Читати повністю

Наші гроші: День Києва запатентований

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 14:37

Мерія заплатила 2 мільйони гривень приватній фірмі за сценарій святкування Дня Києва «Як тебе не любити, Києве мій!».

Читати повністю

Суд Луценка перенесли на 9 червня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 14:25

Суд у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перенесено на 9 червня на 10 годину ранку.

Причина – відсутність на засіданні суду адвоката водія, якому Луценко нібито неза... Читати повністю