Наші гроші: День Києва запатентований

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 14:37

Мерія заплатила 2 мільйони гривень приватній фірмі за сценарій святкування Дня Києва «Як тебе не любити, Києве мій!».

Читати повністю

Суд Луценка перенесли на 9 червня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 14:25

Суд у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перенесено на 9 червня на 10 годину ранку.

Причина – відсутність на засіданні суду адвоката водія, якому Луценко нібито неза... Читати повністю

Молоді Регіони демонтували 24 МАФи на Святошино

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 14:17

Біля виходу із станції метро «Святошино» прибрали 24 незаконно встановлені МАФи, - повідомляють «Молоді Регіони», зазначають, що вони самі це і зробили.

«За сл... Читати повністю

З правого на лівий берег машиною-тепер повноцінно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 14:12

Сьогодні, 27 травня, повністю відкрито заїзд з правого на лівий берег столиці через Дарницький міст (район залізничної дільниця Київ-Московський - Дарниця).

«Відкриття нового заїзду -... Читати повністю

Kievpress: Володимирський ринок закрили і відкрили

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 13:17

Володимирський ринок, який вранці закрили представники державної екологічної інспекції, вже знову працює, - повідом... Читати повністю

Як їздитимуть автобуси в центрі на вихідних

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 13:02

На вихідних автобуси у центрі міста їздитимуть не у звичному режимі через проведення Дня Києва. Таке розпорядження міської адміністрації розміщен... Читати повністю

ZN.UA: прокуратурі важко викрити Черновецького

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 12:31

Прямих доказів проти міського голови Леоніда Черновецького немає і тому прокуратура не може поки розібратися з його роллю в розкраданні майна міста, - зая... Читати повністю

Археолог з Десятинки: Ми роботи не починали

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 12:20

Гліб Івакін, керівник археологічної експедиції, що досліджує руїни Десятинної церкви, заявив "Свідомо", що цього сезону археологи ще не починали жодних робіт. "Вони мали нас попередити", - прокомен... Читати повністю

Сегодня: Європа дала кредит на дороги під Києвом

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 11:56

Європейський інвестиційний банк надав Держслужбі автомобільних доріг України кредит в розмірі 450 мільйонів євро на 15 років для облаштування автодорожних під’їздів до Києва, - Читати повністю

Сьогодні ввечері Хрещатик перекриють через свято

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 11:27

З 20:00 до 24:00 на Хрещатику від Городецького до Інститутської перекриють рух автівок через свято Останнього дзвоника. 

Таке розпорядження міської адміністрації Читати повністю

Луценка не пустили - повезли в суд

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 11:01

Родичі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та депутати від Нашої України-Народної Самооборони побували під Лук’янівським СІЗО о 9 ранку – Луценка не випустили, - пЧитати повністю

Прем’єра «На дні» в Театрі на Подолі

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:59

‘And she’s buying the stairway to heaven’ – співав Роберт Плант з Led Zeppelin 30 років тому під акустичний акомпанемент Джиммі Пейджа - один з найбільш впізнаваних в історі... Читати повністю

Завтра вночі через міст Патона перекриють дорогу

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:54

З 28 на 29 травня з 22:00 до 07:00 буде закрито рух авто через Наддніпрянське шосе на Південному мостовому переході – естакадний з’їзд №4 (Південний мостовий перехід – міст П... Читати повністю

Вночі горів офіс-склад на Дарниці

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:41

О 4:36 по Бориспільській, 9 в Дарницькому районі горіла триповерхова офісно-складська будівля на площі близько 1000 квадратних метрів, - повідомляє прес-служба рятувальників.

"Осередок поже... Читати повністю

Влада: Щекавицю знищують за правилами

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:35

Гору Щекавицю розривають для будівництва, проте порушень державних будівельних норм не виявлено, - такий висновок щодо будівництво "Свідомо" надала Інспекція державного архітектурно-будівельно... Читати повністю