Сьогодні ввечері Хрещатик перекриють через свято

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 11:27

З 20:00 до 24:00 на Хрещатику від Городецького до Інститутської перекриють рух автівок через свято Останнього дзвоника. 

Таке розпорядження міської адміністрації Читати повністю

Луценка не пустили - повезли в суд

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 11:01

Родичі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та депутати від Нашої України-Народної Самооборони побували під Лук’янівським СІЗО о 9 ранку – Луценка не випустили, - пЧитати повністю

Прем’єра «На дні» в Театрі на Подолі

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:59

‘And she’s buying the stairway to heaven’ – співав Роберт Плант з Led Zeppelin 30 років тому під акустичний акомпанемент Джиммі Пейджа - один з найбільш впізнаваних в історі... Читати повністю

Завтра вночі через міст Патона перекриють дорогу

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:54

З 28 на 29 травня з 22:00 до 07:00 буде закрито рух авто через Наддніпрянське шосе на Південному мостовому переході – естакадний з’їзд №4 (Південний мостовий перехід – міст П... Читати повністю

Вночі горів офіс-склад на Дарниці

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:41

О 4:36 по Бориспільській, 9 в Дарницькому районі горіла триповерхова офісно-складська будівля на площі близько 1000 квадратних метрів, - повідомляє прес-служба рятувальників.

"Осередок поже... Читати повністю

Влада: Щекавицю знищують за правилами

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:35

Гору Щекавицю розривають для будівництва, проте порушень державних будівельних норм не виявлено, - такий висновок щодо будівництво "Свідомо" надала Інспекція державного архітектурно-будівельно... Читати повністю

Останній дзвоник святкуватимуть на Майдані

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 9:15

О 19:00 на Майдані Незалежності концерт для випускників - Свято Останнього Дзвоника.

Спочатку випускників з екрану вітатиме президент Віктор Янукович. Потім шоу-програма, де артис... Читати повністю

Родина приїде забирати Луценка з СІЗО

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 8:36

О 9 ранку родина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, його друзі, колеги та соратники приїдуть забирати його з Лук'янівського СІЗО по Дегтярівській, 13 додому після п'ятимісячного ув'язнення... Читати повністю

Завтра - захистити Десятинку

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 8:29

Завтра о 12:00 громадські активісти запрошують всіх долучитися до захисту Десятинної церви, фундамент якої хочуть забудувати попри заборону археологів і законодавства.

Місце - Десятинна цер... Читати повністю

На Печерську – теж сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 26 травня 2011р. 20:11

На вулиці Тверський Тупик відкрилася амбулаторія, де медичну допомогу від сімейного лікаря зможе отримати до чотирьох з половиною тисяч киян, - про це «Свідомо» повідомила прес-служба м... Читати повністю

Янукович і Попов наобіцяли Києву золоті гори

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 18:38

В мерії в присутності Віктора Януковича презентували проект "Стратегія розвитку Києва до 2025 року". Вона ставить за мету збільшити протяжність громадського транспорту в півтора рази, кількість муз... Читати повністю

Попов пообіцяв вернути акції Київенерго місту

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 18:15

Голова міської адміністрації Олександр Попов пообіцяв, що 12,72% акцій "Київенерго", які належали громаді міста, будуть повернуті назад.

"Ми будемо повертати все, що втрачено незаконно. І м... Читати повністю

Попов:за 2 тижні зупинимо забудову на Театральній

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 17:54

Голова міської адміністрації Олександр Попов пообіцяв, що рішення щодо забудови над метро Театральна буде прийянто впродовж 2-3 тижнів.

"Щодо подальшої долі будівництва на Хмельницького, то... Читати повністю

Попов: на Десятинці нічого не будують!

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 17:48

Голова міської адміністрації Олександр Попов запервнив, що на місці Десятинної церкви нічого будувати не будуть. 

"Я вас можу запевнити, що без відповідних рішень Київської ради і місь... Читати повністю

Янукович хоче терміново розширити "Голосіївський"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 17:21

Президент України Віктор Янукович вимагає від київської влади негайного вирішення питання щодо розширення території національного природного парку «Голосіївський».

На цьому Глав... Читати повністю