Попов: на Десятинці нічого не будують!

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 17:48

Голова міської адміністрації Олександр Попов запервнив, що на місці Десятинної церкви нічого будувати не будуть. 

"Я вас можу запевнити, що без відповідних рішень Київської ради і місь... Читати повністю

Янукович хоче терміново розширити "Голосіївський"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 17:21

Президент України Віктор Янукович вимагає від київської влади негайного вирішення питання щодо розширення території національного природного парку «Голосіївський».

На цьому Глав... Читати повністю

Янукович нагарчав на Азарова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 17:19

Президент Віктор Янукович вимагає від прем'єра Миколи Азарова до кінця липня провести нараду щодо оптимізації комунальних тарифів по всій країні.

Про це він заявив у четвер під час презента... Читати повністю

МИНАСОВ СУД

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 16:52

После месячного перерыва Жовтневый суд г.Запорожья возобновил рассмотрение уголовного дела о взрыве в Свято-Покровском храме на Малом рынке. Дабы наверстать упущенное, на сей раз заседания суда п... Читати повністю

Герман:Піду клеїти біля Десятинки об'яви

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 16:36

Радниця президента Ганна Герман готова йти розклеювати біля Десятинної церкви об'яви з поясненнями, що тут будівництва не буде.

Про це вона заявила головному архітектору столиці Сергію Цело... Читати повністю

Суд по Гонгадзе перенесли на 16 червня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 16:25

Судове засідання у справі головного підозрюваного виконавця вбивства Георгія Гонгадзе Олексія Пукача перенесено на 16 червня, бо Пукач ще не дочитав матеріали щодо себе, - повідомила адвокат вдови... Читати повністю

В Голосієво рятувальники нейтралізували хлор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 16:01

У четвер, 26 травня рятувальники нейтралізували розлитий на вулиці Крейсера "Аврора", 5 хлор.

"За годину, після проведення відповідних аналізів повітря та ґрунту було встановлено, що на узб... Читати повністю

Кличко вимагатиме відставки Черновецького

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 15:28

На наступній сесії Київради Блок Кличка вимагатиме відставки мера столиці Леоніда Черновецького.

Про це "Свідомо" повідомив голова фракції «Удар» в Київраді Віталій Кличко.... Читати повністю

Журналістів 1+1 біля Вокзалу "шманала" міліція

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 15:24

Знімальну групу ТСН, яка проводила зйомки у середу, 25 травня на привокзальній площі поблизу метро «Вокзальна», оточила група невідомих у камуфляжній формі, які не показали документів і... Читати повністю

Підозрюваний Пукач не з'явився на суд по Гонгадзе

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 14:46

Головний підозрюваний у виконанні вбивства Георгія Гонгадзе Олексій Пукач відмовився від участі у попередньому слуханні його справи, - про це під стінами Печерського суду заявив адвокат матері Гонг... Читати повністю

УЗ пришвидшило 125 поїздів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 14:11

Укразалізниця пришвидшила рух 125 поїздів.

Зокрема, на 2 години  скорочено  час  на  шляху  прямування від Києва до Сімферополя та зворотно для  поїзда № 11/12... Читати повністю

"Дорожній контроль" закрив штрафмайданчик-кормушку

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 13:54

Громадська організація "Дорожній контроль" довела незаконність забирання ДАІшниками авто на приватний штрафмайданчик, який заробляв порядку 14 мільйонів гривень на рік, і добилась його ліквідації,... Читати повністю

Служителі МПЦ: будівництва на Десятинці немає

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 13:54

Служителі церкви Різдва Пресвятої Богородиці запевняють, що ніяких будівельних робіт навколо Десятинної не ведеться і матеріалів ніхто не завозив.

Читати повністю

"Є" презентує розслідування про Бандеру для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 13:16

У вівторок, 31 травня, в книгарні «Є» пройде презентація серії розслідувань життя Степана Бандери, Івана Мазепи, Лесі Українки і княгині Ольги.

«Відкривши будь-яку з ... Читати повністю

Пройди квест – отримай 33 333 гривні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 13:06

Компанія Майкрософт оголосила он-лайн квест з призовим фондом у 33 333 гривні.

Легенда квесту така – розробник Інтернету колись писав своєму... Читати повністю