Суд повернув ще одне приміщення в центрі міста

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 11:14

У вівторок, 24 травня Господарський суд Києва повернув до комунальної власності приміщення на вулиці Бориса Грінченка, 3-А.

За інформацією мерії, приміщення, площею 10 005,7 квадратних метр... Читати повністю

Чотири кави і на чверть менше шансів завагітніти

Маша Землянська, Свiдомо, 26 травня 2011р. 10:58

Науковці Університету штату Невада переконують: чотири чашки кави на день знижують шанс жінок завагітніти на 25%, - Читати повністю

Опитування:Більшість українців працює не за фахом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 10:08

Кожен третій українець працює не за фахом, а диплом у більшості випадків потрібен менеджерам лише для оформлення на роботу.

Такими є результати опитування, проведеного Міжнародним кадровим... Читати повністю

У парку Шевченка з’явиться велопарковка

Маша Землянська, Свiдомо, 26 травня 2011р. 10:07

Біля центрального входу в парк Тараса Шевченка з’явиться різнокольорова стоянка для велосипедів. Зараз велопарковку тільки монтують, а ось офіційно її відкриють у неділю. Тоді ж припаркувати... Читати повністю

Київрадівець Москаль очолив Партію зелених

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 9:50

Депутат Київради і очільник партії "Республіка Київ" Денис Москаль став головою Партії зелених України, куди входив з 2009 року.

Таке рішення було прийнято на Двадцятому з’їзді Партії... Читати повністю

Укрвакцина "відбила" $19 млн за Таміфлю

Маша Землянська, Свiдомо, 26 травня 2011р. 9:31

Американський окружний суд виніс рішення на користь Укрвакцини про те, що Olden Group, LLC – одна з компаній, через яку Україна замовляла вакцини, ліки та Таміфлю під час епідемії свинячого г... Читати повністю

З 27 травня киян возитиме фотопотяг метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 9:10

З 27 травня на «зеленій», Сирецько-Печерській лінії метро поїде фотопотяг.

За повідомленням прес-служби метрополітену, це є подарунком киянам до Дня міста.

Вагони потяги... Читати повністю

Шахтар забрав Кубок України у Києва (відео)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 9:02

Донецький «Шахтар» здобув Кубок України у матчі зі столичним «Динамо».

Два сухі м’ячі Едуардо і Адріано наприкінці матчу дозволили гірникам цьогоріч стати абсо... Читати повністю

ЗамТабачника:"Не розумію,навіщо посилання в книзі"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 8:38

Заступник міністра освіти Євген Суліма використав у своєму підручнику «Глобалістика» цитати російських журналістів без посилання... Читати повністю

Кличко - Черновецький - 1:0

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 18:10

Голова фракції «УДАР» у Київраді Віталій Кличко виграв суд проти міського голови Леоніда Черновецького, що є підставою для призначення позачергових виборів, - повідомляє прес-служб... Читати повністю

Табачник про студмітинг: Їх фінансують з закордону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 17:28

Акції протесту проти ухвалення закону про вищу освіту провокують іноземні фонди.

Про це заявив міністр науки і освіти, молоді та спо... Читати повністю

Тепер всі "елітівці" можуть подаватись на квартири

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 17:26

Київська міська рада відмінила власні рішення, через які не всі постраждалі від афери "Еліта-центр" встигли подати заяви на отримання квартир в компенсацію, - повідомляє прес-служба мерії.

... Читати повністю

УНІАН:В ліцеї Богуна "взяли" двох хабарників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 17:17

Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України порушено кримінальні справи відносно двох працівників Збройних сил України Київського військового ліцею імені Івана Богуна.... Читати повністю

Підтоплений готель обіцяють вийняти з Дніпра

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 16:36

Підтоплений торік плавучий ресторан-готель «Адмірал» обіцяють прибрати з берегів Дніпра, що як раз біля Наводницького парку, - повідомляє прес-служба мерії.

«У результаті... Читати повністю