Вночі горів офіс-склад на Дарниці

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:41

О 4:36 по Бориспільській, 9 в Дарницькому районі горіла триповерхова офісно-складська будівля на площі близько 1000 квадратних метрів, - повідомляє прес-служба рятувальників.

"Осередок поже... Читати повністю

Влада: Щекавицю знищують за правилами

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 10:35

Гору Щекавицю розривають для будівництва, проте порушень державних будівельних норм не виявлено, - такий висновок щодо будівництво "Свідомо" надала Інспекція державного архітектурно-будівельно... Читати повністю

Останній дзвоник святкуватимуть на Майдані

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 9:15

О 19:00 на Майдані Незалежності концерт для випускників - Свято Останнього Дзвоника.

Спочатку випускників з екрану вітатиме президент Віктор Янукович. Потім шоу-програма, де артис... Читати повністю

Родина приїде забирати Луценка з СІЗО

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 8:36

О 9 ранку родина екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, його друзі, колеги та соратники приїдуть забирати його з Лук'янівського СІЗО по Дегтярівській, 13 додому після п'ятимісячного ув'язнення... Читати повністю

Завтра - захистити Десятинку

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 8:29

Завтра о 12:00 громадські активісти запрошують всіх долучитися до захисту Десятинної церви, фундамент якої хочуть забудувати попри заборону археологів і законодавства.

Місце - Десятинна цер... Читати повністю

На Печерську – теж сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 26 травня 2011р. 20:11

На вулиці Тверський Тупик відкрилася амбулаторія, де медичну допомогу від сімейного лікаря зможе отримати до чотирьох з половиною тисяч киян, - про це «Свідомо» повідомила прес-служба м... Читати повністю

Янукович і Попов наобіцяли Києву золоті гори

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 18:38

В мерії в присутності Віктора Януковича презентували проект "Стратегія розвитку Києва до 2025 року". Вона ставить за мету збільшити протяжність громадського транспорту в півтора рази, кількість муз... Читати повністю

Попов пообіцяв вернути акції Київенерго місту

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 18:15

Голова міської адміністрації Олександр Попов пообіцяв, що 12,72% акцій "Київенерго", які належали громаді міста, будуть повернуті назад.

"Ми будемо повертати все, що втрачено незаконно. І м... Читати повністю

Попов:за 2 тижні зупинимо забудову на Театральній

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 17:54

Голова міської адміністрації Олександр Попов пообіцяв, що рішення щодо забудови над метро Театральна буде прийянто впродовж 2-3 тижнів.

"Щодо подальшої долі будівництва на Хмельницького, то... Читати повністю

Попов: на Десятинці нічого не будують!

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 17:48

Голова міської адміністрації Олександр Попов запервнив, що на місці Десятинної церкви нічого будувати не будуть. 

"Я вас можу запевнити, що без відповідних рішень Київської ради і місь... Читати повністю

Янукович хоче терміново розширити "Голосіївський"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 17:21

Президент України Віктор Янукович вимагає від київської влади негайного вирішення питання щодо розширення території національного природного парку «Голосіївський».

На цьому Глав... Читати повністю

Янукович нагарчав на Азарова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 17:19

Президент Віктор Янукович вимагає від прем'єра Миколи Азарова до кінця липня провести нараду щодо оптимізації комунальних тарифів по всій країні.

Про це він заявив у четвер під час презента... Читати повністю

МИНАСОВ СУД

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 16:52

После месячного перерыва Жовтневый суд г.Запорожья возобновил рассмотрение уголовного дела о взрыве в Свято-Покровском храме на Малом рынке. Дабы наверстать упущенное, на сей раз заседания суда п... Читати повністю

Герман:Піду клеїти біля Десятинки об'яви

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 16:36

Радниця президента Ганна Герман готова йти розклеювати біля Десятинної церкви об'яви з поясненнями, що тут будівництва не буде.

Про це вона заявила головному архітектору столиці Сергію Цело... Читати повністю

Суд по Гонгадзе перенесли на 16 червня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 26 травня 2011р. 16:25

Судове засідання у справі головного підозрюваного виконавця вбивства Георгія Гонгадзе Олексія Пукача перенесено на 16 червня, бо Пукач ще не дочитав матеріали щодо себе, - повідомила адвокат вдови... Читати повністю