На Наддніпрянському шосе вночі-обмежений рух авто

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 9:57

З 24 по 27 травня з 21:00 до 06:00 буде обмежено рух транспорту, а з 28 на 29 травня з 22.00 до 07.00 буде цілком його закрито на проїзній частині транспортної розв’язки через Наддн... Читати повністю

Сьогодні - квіти Богомольцю

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 9:01

Виповнюється 130 років від дня народження видатного українського вченого зі світовим ім'ям Олександра Богомольця. О 11:00 влада покладе квіти до могили видатного ученого (по вул. Богомольця, 2). За... Читати повністю

Інтерфакс: Грузія перекрила кордон з Пд. Осетією

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 8:33

Влада Грузії перекрила пункти пропуску на кордоні з Південною Осетією, - про це повідомив "Інтерфаксу" глава адміністрації Дзауського району... Читати повністю

Після суду Луценка повезли в СІЗО замість лікарні

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 18:50

Після засідання Печерського районного суду Києва екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка привезли до Київського слідчого ізолятору, - повідомляє... Читати повністю

На день Києва - fashion-шоу

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 18:38

У День Києва, 28 травня, на Хрещатику встановлять 100-метровий подіум для проведення fashion-шоу, - передає прес-служба мерії. 

Тут о 17:00 відбудеться фінал XII Всеукраїнського конкур... Читати повністю

Колектив "Хрещатика" спростовує заяву про цензуру

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 17:47

Колектив газети «Хрещатик» заперечує заяву про спробу встановлення системної цензури і стверджує, що не уповноважував в.о. голов... Читати повністю

На Троєщині трамвай врізався в стовп

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 17:01

На масиві Троєщина зійшов з рейок трамвай і врізався в стовп. Це сталося приблизно у тому місці, де одна з ліній заходить на кінцевий розворот, а інша прямує далі, - Читати повністю

На пейзажній алеї відкриють "Kiev Fashion Park"

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 16:56

В п'ятницю, 27 травня, о 15:00 на Пейзажній алеї презентують перші арт-об’єкти, встановлені у рамках проекту «Kiev Fashion Park», - повідомляє прес-служба мерії.

"За інфор... Читати повністю

Активісти позначили нищення Андріївського значками

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 16:50

Вчора, 22 травня, громадськість перевіряла стан Андріївського узвозу. В ній взяли участь відомі громадські експерти, спеціалісти у памяткоохоронній справі, юристи, історики, архітектори, - повідомл... Читати повністю

Метро поновило рух

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2011р. 16:34

На "зеленій", Сирецько-Печерській лінії метро поновився рух поїздів, - про це «Свідомо» дізналося у довідковій службі метрополітену.

Читати повністю

Дорогу Київ-Знам’янка відремонтують

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 16:16

Автодорогу Київ-Знам’янка в межах міста капітально відремонтують, - таке розпорядження розміщене на сайті міської адмініст... Читати повністю

"Дельта банк" підкопали і обікрали

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2011р. 16:14

Відділення одного з київських банків "Дельта банк", що на Повітрянофлотському проспекті спочатку підкопали, а потім обікрали, - про це "Свідомо" дізналося на місці інциденту.

"Виклик поступ... Читати повністю

Влітку вантажівки не пустять до Києва

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:54

Цього літа вантажівки не будуть пускати вдень до Києва, щоб уникнути пошкодження асфальту, який розм'якшується від спеки, - повідомл... Читати повністю

Завтра елітівцям обіцяють давати перші квартири

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:45

Завтра, 24 травня, влада відкриє житловий будинок на проспекті Правди, 5-Б, - передає прес-служба мерії.

"31 квартира у цьому будинку передбачена для потерпілих від діяльності інвестиц... Читати повністю

ГПУ: за події у Львові винні п’ять "свободівців"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:40

За підсумками розслідування робочої групи Генпрокуратури по подіям у Львові 9 травня порушено п’ять кримінальних справ проти представн... Читати повністю