Примадонни в «Колесі»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 11:31

Чоловіки переодягнені в жінок – 100% попадання. Спрацьовує майже завжди. Театр «Колесо» не відцурався попсової теми, але надав власне прочитування з тонким гумором і свіжою в цьом... Читати повністю

Сімейний лікар тепер і на Коперника

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:12

Вранці на вулиці Коперника, що в Шевченківському районі, відкрили амбулаторію, де прийматиме сімейний лікар, - про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

Амбулаторії... Читати повністю

Уламки БЮТ і Блоку Черновецького утворили фракції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:12

Під час сесії Київради 6 депутатів заявили про вихід зі своїх фракцій і більше 10 – про створення нових.

Зі своїх фракцій вийшли:

- Олексій Самохін з «Блоку Леоніда Черн... Читати повністю

ГПУ жде підтвердження арешту Супруненка Інтерполом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 11:08

У Генеральної прокуратури є інформація про затримання В'ячеслава Супруненка - зятя мера Леоніда Черновецького. Генпрокуратура чекає підтвердження від Інтерполу, - повідомив "Свідомо" голова прес-це... Читати повністю

В Київраді бардак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 10:54

Сьогодні, 25 травня, депутати Київради ніяк не можуть почати роботу.

До 10:15 їхня кількість не досягла можливої для голосування. Після того, як назбирався кворум – 81 депутат зі 120,... Читати повністю

Тимошенко знову прийшла до прокуратури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 10:53

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, після вчорашнього 8-годинного перебування у Генпрокуратурі, прийшла туди знову.

Перед тим, як зайти до будівлі, вона заявила: "Ми прийшли не тому, що ми... Читати повністю

Мерія:У 2012 гуртожитки можна буде приватизувати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 10:05

Мерія обіцяє, що впродовж 2012 року кияни, що живуть в гуртожитках, зможуть приватизувати їх.

«Впродовж 2012 року кожен, хто живе в гуртожитку буде мати можливість стати власником сво... Читати повністю

Студенти:МОН купило собі контр-мітинг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 9:38

Активісти студентських організацій, що сьогодні в обід вийдуть на мітинг проти законопроекту «Про вищу освіту», заявляють – Міносвіти «купило» собі альтернативний міти... Читати повністю

На освіту Києва виділили 3,5 мільярди гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 9:31

Депутати Київради підтримали цільову програму «Освіта Києва. 2011-2015 роки».

Видатки на неї впродовж 5 років складають 24,2 мільярди гривень, з них на 2011 рік – 3,5 міль... Читати повністю

Вдень студенти знов вийдуть проти нових цін у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 8:52

Сьогодні, 25 травня, о 14-й студенти знову вийдуть на мітинг проти зростання ціни на навчання у ВНЗ.

Молодь невдоволена роботою групи при Міносвіти, яка два місяці доробляла законопроект "П... Читати повністю

Україна - у ТОП-5 по використанню соцмереж

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 8:46

Українці в числі 5 найактивніших країн, що використовують соціальні мережі в Інтернеті.

За дослідженням Universal McCann, Україна на 5 місці з 55 країн. Серед усіх українських користувачів... Читати повністю

Активісти спроектували висотку в дворі Попова

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 19:02

В неділю, 29 травня, о 13:00, у дворі голови КМДА Олександра Попова (Дніпровська набережна, 19) відбудеться громадське обговорення варварських забудов.

Його ініціювали активісти Громадянськ... Читати повністю

Житло-буд за допомогою Попова обдурює киян?

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 18:29

Червоні троянди принесли вранці до могили видатного вченого Олександра Богомольця. Влада і лікарі проголошували вітальні промови до 130-річчя науковця.

Професор Вадим Березовський подякував... Читати повністю

Тимошенко поїхала додому

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2011р. 18:11

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко вийшла з Генеральної прокуратури і поїхала додому, - повідомляє пр... Читати повністю

УП: Тимошенко поки не будуть арештовувати