Землі "Жулян" не віддали фірмі регіонала

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 14:39

Депутати Київради відмовились передати 15 гектар землі міжнародного аеропорту "Київ-Жуляни" в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "Мастер-авіа". Фірма просила ділянку в Солом'янському ра... Читати повністю

Замдиректора по київським пляжам попався на хабарі

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 14:24

Заступника гендиректора з питань безпеки на воді КП «Плесо», якому належать усі київські пляжі, Дениса Рудника спіймали на хабарі. 27-ми річний чоловік погодився дати дозвіл на тимчасов... Читати повністю

Автомати з водою повертаються

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 13:39

Біля станції метро Республіканський стадіон встановлено автомати з водою.

Склянка звичайної газованої води киянам обійдеться в одну гривню, якщо ж захочеться випити дюшес, тархун, крем-соду... Читати повністю

Кияни знову заплатять за труби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 13:25

Депутати Київради затвердили цільову програму «Гаряча вода у місті Києві» на 2011-2015 роки.

За словами заступника Голови міської адміністрації Олександра Мазурчака саме створен... Читати повністю

Італія не підтвердила арешту Супруненка

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 12:37

Італійське бюро "Інтерполу" спростувало інформацію про затримання зятя мера Леоніда Черновецького В'ячеслава Супруненка.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх сп... Читати повністю

На шумоізоляції для "швидкісного" вкрали 500 тисяч

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 12:28

У Києві СБУ викрила привласнення 500 тисяч гривень на установку шумозахисних огорож вздовж лінії швидкісного трамваю, - повідомляє прес-служба.

Схемою займалась одна зі столичних будівельни... Читати повністю

Ісландія - наймиролюбніша країна світу

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 11:53

За результатами міжнародного дослідження аналітичної організації Institute for Economics and Peace найбільш миролюбною країною виявилася Ісландія.

Раніше лідером цього рейтингу була Нова Зе... Читати повністю

Тимошенко дали тиждень на справи і відпустили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:48

Генеральна прокуратура дала лідеру «Батьківщина» Юлії Тимошенко тиждень на ознайомлення з матеріалами справи і відпустили.

За інформацією захисника Тимошенко Сергія Власенка, в... Читати повністю

У столиці з'явиться школа боротьби для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:43

Депутати київради проголосували за створення дитячо-юнацької спортивної школи боротьби.

Школярі зможуть навчатися там безкоштовно на секціях з греко-римської, вільної боротьби, дзюдо тв інш... Читати повністю

"Республіканський стадіон" тепер "Олімпійська"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:40

Київрада перейменувала станцію метро "Республіканський стадіон" на "Олімпійську".

"Це дозволить уникнути плутанини серед туристів та гостей міста та приведе у відповідність назви Національн... Читати повністю

Примадонни в «Колесі»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 11:31

Чоловіки переодягнені в жінок – 100% попадання. Спрацьовує майже завжди. Театр «Колесо» не відцурався попсової теми, але надав власне прочитування з тонким гумором і свіжою в цьом... Читати повністю

Сімейний лікар тепер і на Коперника

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:12

Вранці на вулиці Коперника, що в Шевченківському районі, відкрили амбулаторію, де прийматиме сімейний лікар, - про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

Амбулаторії... Читати повністю

Уламки БЮТ і Блоку Черновецького утворили фракції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:12

Під час сесії Київради 6 депутатів заявили про вихід зі своїх фракцій і більше 10 – про створення нових.

Зі своїх фракцій вийшли:

- Олексій Самохін з «Блоку Леоніда Черн... Читати повністю

ГПУ жде підтвердження арешту Супруненка Інтерполом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 11:08

У Генеральної прокуратури є інформація про затримання В'ячеслава Супруненка - зятя мера Леоніда Черновецького. Генпрокуратура чекає підтвердження від Інтерполу, - повідомив "Свідомо" голова прес-це... Читати повністю

В Київраді бардак

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 10:54

Сьогодні, 25 травня, депутати Київради ніяк не можуть почати роботу.

До 10:15 їхня кількість не досягла можливої для голосування. Після того, як назбирався кворум – 81 депутат зі 120,... Читати повністю